Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eurábia lesz Európából?

Eurábia lesz Európából?

Figyelt kérdés

Mi lesz kontinensünkkel, ha egyre több muszlim vándorol be Európába, akik szaporodnak, míg az őslakosok alig; nem integrálódnak és külön jogokat követelnek maguknak?


Mi a véleményed erről?


2011. máj. 21. 17:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:16


Azt állítottam, hogy nem "szaporodnak" el a muszlimok. Erre elkezded mondogatni, hogy Malmöben gettók vannak. Mire jó a mellébeszélés?

2011. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
63%

Menjetek el Franciaországba..


ott már a jövő elkezdődött!

Mármint az Eurábiua és az EU(a)frika program is

2011. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12%

Kit érdekelnek a bevándorlók, mikor az európaik előszeretettel válasszák az iszlámot, és egyre többen térnek meg? :)

LE akarsz pontozni... ? Nekem már nem árt. De ez attól, még tény marad. Mit fogsz csinálni az európaiakkal, akik felvették az Iszlámot? Öld meg őket! És ha egyre többen lesznek? Akkor megpukkadsz dühödben.


http://www.youtube.com/watch?v=b9DYF87enAE


http://www.youtube.com/watch?v=XfnagknpFBs


http://www.youtube.com/watch?v=zybL4tHsfps&feature=related


stb stb stb...

2011. máj. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Kit érdekelnek a bevándorlók, mikor az európaik előszeretettel válasszák az iszlámot, és egyre többen térnek meg?"


Évi 10-15 ezer fő 50-80 milliós országokban semmi. Ráadásul az áttérők többsége 2-3 év múlva már nem is veszi komolyan az egészet, nem sokáig tart a divatos felbuzdulás náluk.


A muszlimoknak viszont Európában generációnként kb. harmada-fele abbahagyja a vallása gyakorlását.


Ezek az arányok azt jelentik, hogy hosszú távon a muszlimok aránya mindig csökken, ha nem tartja szinten folyamatos bevándorlás.


És még azelőtt vagyunk, hogy maga a muszlim világ elkezdene szekularizálódni, ami már szintén küszöbön áll.

2011. máj. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
18%

"kik szaporodnak, míg az őslakosok alig;"


Nos, az erősebb kutya b@szik, ugyebár :) (remélem most pontoznak majd le a legjobban)

Egyébként nem lesz ilyen.

2011. máj. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
36%

"A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:36"


Az ilyen hozzászólások, mindig megnevettetnek.

Ha azt írják, jön a saria, akkor dehogy jön, szekularizálódnak, stb.

Ha azt írják nem lesz itt semmi, nem jönnek a muszlimok, akkor meg sikítoznak, pánikolnak.


XD

2011. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%

"Azt állítottam, hogy nem "szaporodnak" el a muszlimok. Erre elkezded mondogatni, hogy Malmöben gettók vannak. Mire jó a mellébeszélés?"

Ezt én is megkérdezhetném tőled.

De most komolyan, szerinted mit mutat az, ha ezek a gettók egyre nagyobbak és egyre több helyen vannak? Nem (csak) a társadalmi helyzetük miatt épülnek ki ezek a negyedek. Azt vedd észre, hogy egy adott kultúrán belül alakítanak ki egy párhuzamosat, mivel a befogadó kultúrájára nincs igényük.

2011. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%

A válasz írója 33%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:52


Nagyon jó lenne, ha leállítanád magad! Menj el a rohadt korcs civilizációd központjába, Mekkába, és soha vissza se gyere! Erre itt Európában nincs igény, akármennyire is szeretnéd. A prófétád meg egy gyerekmolesztáló, pszichopata, tömeggyilkos! Húzz innen!

2011. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Szegényke. Fáj az igazság?! Érveid már nincsenek(nem is voltak), nem marad más mint a sértegetés. Hát én nyugodt vagyok a jövővel kapcsolatban. Majd meglátjuk kinek lesz igaza!


De egy jó tanácsom azért van!

Ültess minél több Gharqad fát!

2011. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%

33%os! Miért tölt el örömmel, hogy egyre több a muszlim Európában? Én személy szerint nem örülök neki, de annak sem örülnék, ha az arabok tömegesen térnének át a kereszténységre. Most komolyan, mire jó ez? Ráadásul te ezt egy igen visszataszító, kárörvendő formában csinálod.

Európa nem térhet át az iszlámra, mert nem "kompatibilis" a kultúránkkal stb... SZVSZ, ha Európa olyan hülye, hogy áttér az iszlámra, akkor megérdemli a pusztulást. Az én gyerekeim pedig majd jókat "röhögnek" azon Amerikában/Ausztáliában, hogy a ti itt lövitek magatokat. Bocs, hogy ezt mondom, de szerintem az iszlám egy rossz ómen. Ahol megjelenik, ott megjelenik a pusztulás, az halál, a kínszenvedés. De hibába gondolom ezt, ettől még NEM akarom ráerőltetni a kereszténységet a keletiekre és NEM örülnék annak, ha tömegesen áttérnének. Nem lennék szomorú sem, igazából leszarnám.

2011. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!