Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tart attól, hogy Európából...

Tart attól, hogy Európából eltűnik az europid faj?

Figyelt kérdés
Csak nézzük kis hazánkat...66 ezer roma gyerek és 33 ezer fehér született 2010-ben...Mi elsz velünk, 60-70 éves korunkra ? EU-BAN meg a sok millió muszlim és fekete...sokat gondolkozom azon, 100 év múlva milyen lesz M.O és Európa..ha jól tudom pl Párizsban tunéziai a polgármester...És akkor most rasszista vagyok, mert igen is aggódom hogy "eltűnünk" ?
2011. júl. 15. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Olyan hogy "europid faj" nem létezik. Egy faj van, az EMBER. Az még elmegy ha a majmokat külön fajokra osztjuk fel, de az embereket nem lehet ez a séma szerint felosztani.
2011. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a demagóg választ "felvilágosult" honfitársam
2011. júl. 15. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem demagóg, csupán következetes. Ha nem egy fajhoz (Homo sapiens) tartozna az emberiség, a félvérek sterilek lennének (mint az öszvér). Aki nem ismeri a taxonómiai fogalmakat, keressen egy biológia tankönyvet.
2011. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Pl a kutya is egy faj. Nem azt mondod, hogy palotapincsi faj mert tacskó faj. Hanem fajta. Az ember is egy faj és annak vannak fajtáji.
2011. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*mert == meg
2011. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
eddig senki sem válaszolt a kérdésre....:)
2011. júl. 15. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor én válaszolok. Nem, mert olyan nem létezik. Egyébként nincsenek fajtái sem az emberi fajnak. Az tenyésztés eredménye volna. Viszont létezik három rassz, az egyik az europid.
2011. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ok, tényleg rassz.
2011. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok attól, hogy eltűnik a kaukázusi rassz (én így hallottam a fehér rassz megnevezését), mert az ide áramló észak-afrikai arabok nagy része a rasszba tartozik. Az egy másik dolog, hogy kicsit sötétebb a bőrük, de akkor sem tartoznak sem a negrid, sem a mongoloid rasszba. A vallásuk viszont maga a fekély Európa testén, ez az amitől tartok, hogy Európa 100 év múlva is ugyanolyan szabad, szekuláris lesz-e mint, mint ma. Egyébként ezt a kérdést az észak-afrikaiak tehetnék fel, ugyanis fekete-afrikából hozzájuk áramlik be a legtöbb fekete.

Amúgy sem értem a kérdést. Mi van, ha mondjuk a feketék sereglenének be ide? Akkor az a megoldás, hogy a mi nőink is sz@rják a kölköket? Meddig mehet ez? 12 milliárd? 30 milliárd? Inkább őket kellene lelassítani, mert így is túl sokan vagyunk a bolygón és az értékes erőforrások nagy része már a vége felé jár - és még Kína, India be sem kapcsolódott a buliba. Szóval szerintem az ilyen gyerekgyáraknak óvszert, felvilágosítást, oktatást és családtervezést kellene vinni a segély helyett. Nem halat kell(ene) adni nekik, hanem megtanítani őket halászni. Csakhát ez egyes országoknak nem áll érdekében...

2011. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 paradoomer ***** válasza:

Nem tűnik el az europid típus, de az aggodalom jogos: a fokozódó gazdasági nehézségek, a szociális háló érzékelhető lepusztulása egyre erőteljesebben fogja felszínre hozni a kulturális ellentéteket.


Az egyesült államokban az idén már több nem fehér gyermek született, mint fehér. Egyesek szerint a bevándorlási törvények fellazítása az USA-ban és Európában célzatos volt. Joggal érezzük kényelmetlennek az olyan fogalmak elterjedését, mint pl. az "Eurábia", meszticizálódás stb.


Ha egy pohár vörös borba néhány csepp fehéret töltünk: észre sem lehet venni, fordítva a színárnyalat már könnyen elmozdul a rosé irányába. Természetesen ez nem szín, hanem kulturális és társadalmi kérdés. A bűnözési statisztikák is ijesztőek ebből a szempontból vizsgálva.


A magyarországi demográfiai adatok miatti aggodalom is teljesen indokolt.


Adalékok a témához:


A fehér világ jövője a 21. században

[link]


A szakadék mélyéről

[link]

2011. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!