Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eurábia lesz Európából?

Eurábia lesz Európából?

Figyelt kérdés

Mi lesz kontinensünkkel, ha egyre több muszlim vándorol be Európába, akik szaporodnak, míg az őslakosok alig; nem integrálódnak és külön jogokat követelnek maguknak?


Mi a véleményed erről?


2011. máj. 21. 17:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%

Egy idő után úgy tesznek, mintha az ő kontinensük lenne.

Ez mind a "liberálisok" hibája, hiszen ők rendeztek arab-magyar barátság napot, és ők támogatják ideológiailag az al-kaidát.

2011. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Jöjjenek csak majd felvesszük mi is a vallást xD Hátha alapulna Magyarország helyére egy normálisabb ország ahol nem kell halálra dolgoznia magát az embernek éhbérért.
2011. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Én azt mondom, hogy ilyen jóslatok már 400 éve keringenek, de Európa mindig megoldotta a problémákat. A törökök idejében hozzáteszem több iszlám élt Európában, és én még mindig keresztény vagyok. Most sem fog más történni.
2011. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan melyik európai nő engedné hogy kib@szott méhésznek öltöztessék télen nyáron?
2011. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%

"Eurábia lesz Európából?"


Az Eurábia egy izraeli külpolitikai fogalom, és azt jelenti, hogy Európa együttműködése az arab államokkal (a mediterrán együttműködés) veszélyt jelent Izrael érdekeire nézve.


"Mi lesz kontinensünkkel, ha egyre több muszlim vándorol be Európába"


Nem vándorol "egyre több" muszlim Európába. Szemben a 70-es, 80-as évekkel, amikor a bevándorlást Ny-Európa kifejezetten ösztönözte, manapság korlátozza.


"akik szaporodnak"


Miből gondolod, hogy "szaporodnak"? Semmivel sem nagyobb a termékenységük, mint a nyugatiaké.


"nem integrálódnak"


Többségük integrálódik, egy kis részük meg nem. Más kérdés, hogy a problémás kisebbséggel többet foglalkozik a sajtó, mert az az eladható, izgalmas sztori.


"külön jogokat követelnek maguknak?"


Szerinted egy nem integrálódó (ennek megfelelően csóró) kisebbség, ha jogokat követel magának, mennyi esélye van megkapni őket?

2011. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem sem olyan vészes a helyzet, mint ahogy azt sokan látják Magyarországon. Tényleg vannak, akik nem akarnak integrálódni, és tény, hogy a bevándorlók között magasabb a bűnelkövetők aránya, de ezt felfújja a média. Sok Európában született bevándorló fiatal ugyanúgy él, mint az őslakos európaiak.

Magyarországon pár évtizeden belül sokkal nagyobb gáz lesz és nem a muszlimok miatt.

2011. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
18%

Az izraeli vagyok


19:16

Eurabia egy izraeli fogalom? Eletemben nem hallottam a fogalmat?


Es hogy a meditterran teruleteken az egyuttmukodes veszely jelentene Izraelre? Ugyan mar miert?


Dobalod itt a bloffoket!

2011. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%

"Miből gondolod, hogy "szaporodnak"? Semmivel sem nagyobb a termékenységük, mint a nyugatiaké."

De bírom az ilyen naív embereket. Akkor mégis miért van, hogy Malmő egyes részei teljesen elgettósodtak, az őslakosok be sem tehetik a lábukat? Vagy Dániában, ahol dózerolják le a putrijaikat? Mégis miért gondolja azt a legtöbb liberális, hogy aki idejön az egyből ateista lesz?

2011. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Persze, de Malmö és a többi hasonló példa a napnál is világosabban mutatja a ballib által erőltetett multikulturális modell totális csődjét, és erősíti meg az európaiak önvédelmi reflexeit. Aminek az a következménye, hogy Európa nem fogja tovább tűrni semmiféle, az euroatlanti értékrenddel nem összeegyeztethető, párhuzamos muzulmán társadalom kiépítését.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz; ez lesz a jövő zenéje.


Egyébként csak egy kudarcélményekkel terhelt, beilleszkedni képtelen muszlim réteg az, amely csinálja a balhét. A muszlim bevándorlók többsége is felfogja, hogy semmi értelme sincs Európában újratermelni azt a roncstársadalmat, amely elől Nyugatra menekültek.


Európában két területen van jövője az iszlámnak: Boszniában és az albán területeken. Ott szép és érdekes, máshol nincs helye.

2011. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%

19:54


"Eurabia egy izraeli fogalom? Eletemben nem hallottam a fogalmat?"


Bat Ye'or nevű író találta ki. Nekem elég zsidósan hangzik a neve, de lehet, hogy bushman.


"Es hogy a meditterran teruleteken az egyuttmukodes veszely jelentene Izraelre? Ugyan mar miert?"


Ezt én se tudom, ezt Bat Ye'ortól kérdezd, akinek ez a véleménye. Szerintem hülyeség, de olvasd el a műveit.


Ha meg nem megy a szövegértés, és nem érted, hogy valaki másnak a véleményét idéztem, nem a sajátomat, akkor gyakorold egy kicsit a magyart, úgy látom, kezd berozsdásodni a nyelvtudásod.

2011. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!