Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Unió tönkretette a...

Az Európai Unió tönkretette a német autóipart azzal, hogy az elektromos autózást erőltették és szankciózták a dízelt?

Figyelt kérdés
Pedig a dízelnél jobb nincs.

ma 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

A németek,(franciák) leálltak a még ki nem égett atomerőművekkel a zöldítés miatt!



Majd amikor rájöttek hogy ez nem jó akkor a legkörnyezetszennyezőbb

szénerűveket indították el újra.

ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

A dízel traktorba/teherautóba való barátom csak megsúgom…

Nincs nekem időm meginni egy kávét a pedál taposása és a gyorsulás között! 😂

Amúgy a kínai autót is “szankciózzák” az eu-ban professzor úr! Nem kellett volna kabátgombokért odavinni minden technológiát és akkor nem teremtette volna meg óhatatlanul a saját konkurenciáját a nyugat. Ennyi.

#1

Ha az atomerőművek nem is, én biztosan kiégtem ezen a kommenten! 🤣

ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak nemrég kezdték el szankciózni. Én nem gyorsulni akarok, nekem a nyomaték és a kis fogyasztás a fontos. Meg a kerregő traktorhang, a gázolaj finom illata.
ma 01:53
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

"Pedig a dízelnél jobb nincs."

De tisztább van, és ez egyre inkább fontos szemponttá válik, főleg a sokmilliós városok elterjedésével, hogy a városon belül ne pöfögje a mérget.

ma 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Globálisan esett vissza az autó/motor értékesités.

A MotoGP-ben, most hir, hogy a KTM -aminek köze nincs az EU-hoz-, kivonulhat, mert a gyenge értékesitések miatt gazdasági nehézségeik vannak.

Nem az EU-t kell mindenért hibáztatni, nem az EU tehet mindenről, ami globálisan történik a bolygón és érdemes néha egy kicsit körbenézni, hogy mi történik máshol.

ma 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

A VW is felült a szopórollerre ahogy elkezdték tolni túlzottan az elektromost. Még a németeknél is azonnal bezuhantak az eladások mihelyst az állam nem adott rájuk támogatást. Bár nem lehet csak erre ráhúzni. A túlzott agyonszabályozás eredménye megint azt hozta a hagyományosaknál is, hogy egyre bonyolultabbak és rövidebb élettartamúak.

ma 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Nem az EU hibája, ha a német cégek nem tudnak megújulni.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!