Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szuverenista, Békepárti...

Szuverenista, Békepárti fordulat van az EU-ban. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Macron akkorát bukott, hogy előrehozott választások lesznek. Nem tudom, hogy az EU többi részében hogy áll a hábotús-béke párti szavazatok aránya, mert nem követjető sehol. Nem ír ilyen statot sem az origo sem más oldal.


Valóban előretörés van Brüsszelben a békepártiság mellett? Hol lehet erről meggyőződni?



jún. 9. 22:23
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Iszonyúan félek attól, hogy Magyarországot az Orbánék a legmocskosabb keleti diktatúráknak szolgáltatják ki. Leszakadunk az EU-tól, NATO-tól, és a totál meghülyített magyar nép meg úgy tapsol ennek, hogy közben nem is akar leszakadni se az EU-ról, se a NATO-ról... "



Amikor 5 - 6 év múlva bejelentik a tényleges orosz győzelmet, akkor mi lesz veled ?


Üvöltözést fogsz rendezni az utcában, a haveroddal, Barbell Deadlifttel együtt ?

jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/260 Pombe ***** válasza:
0%

#110: "Ukrán ügynök ?"


Igen. Én is az vagyok. Meg az egész EU is. Így együtt ügynökei vagyunk az igazságtalanul és aljas indokból, hadüzenet nélkül lerohant Ukrajnának.


Hogy te nem, az azt jelenti, hogy te nem csak egy végletekig embertelen lény vagy, hanem egyszerűen hazaáruló is, mert azt a Putyint hagyod felénk közeledni, sőt, támogatod, amelyiknek ránk fáj a foga.


Holott még a vezéred, Orbán is leszögezte, hogy minden érdekünkkel ellentétben áll, hogy az orosz határ közelítsen felénk. Elszólta magát a hülye... :D - Mint ahogy te is, amikor közölted, hogy Ukrajnának nincs joga nem Oroszországhoz tartozni.


Igen! Rémülten fogok üvöltözni, ha az oroszok győznek és itt lesznek a határainknál. Hogy te nem, az csak azt jelenti, hogy vagy teljesen elsorvadt az agyad, vagy szimplán egy orosz trójai faló vagy itt köztünk, semmi más.

jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Holott még a vezéred, Orbán is leszögezte, hogy minden érdekünkkel ellentétben áll, hogy az orosz határ közelítsen felénk. Elszólta magát a hülye... :D - Mint ahogy te is, amikor közölted, hogy Ukrajnának nincs joga nem Oroszországhoz tartozni. "



Orbán az percenként váltogatja az álláspontjait, még a szélkakast is megszégyenítve, nem vetted észre ? :)



" Igen! Rémülten fogok üvöltözni, ha az oroszok győznek és itt lesznek a határainknál. Hogy te nem, az csak azt jelenti, hogy vagy teljesen elsorvadt az agyad, vagy szimplán egy orosz trójai faló vagy itt köztünk, semmi más. "


Te egy teljesen szélsőséges elmeorvosi eset russzofób háborodott vagy.

jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Igen. Én is az vagyok. Meg az egész EU is. Így együtt ügynökei vagyunk az igazságtalanul és aljas indokból, hadüzenet nélkül lerohant Ukrajnának. "



Franciaországban a Nép 70 %-a ellenzi az Ukrajnával való foglalkozást.


És a Francia Kormány is normális fegyver helyett pléhpáncélosokat küld Ukrajnának.


Macron az csak szavak szintjén segít, de gyakorlatban nem.



Van is erre egy mondás, hogy ne azt nézd, hogy mit mond az adott politikus, hanem mit tesznek.

jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" az igazságtalanul és aljas indokból "



Az USA rendre háborúzik kommunistaveszélyt, meg iszlamizmust üvöltözve, akkor az oroszok is hadd háborúzhassanak, nem ? :D

jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Akik a forradalmunk halálát véglegessé tették. Nem volt más állításom! Mit mosdatod itt nekünk az orosz elnyomást??? "



1848-49-ben az osztrákok nyomtak el minket, te történelembukott.


A forradalom, és szabadságharc elbukott, és aki a megtorlásokat vezette, Haynau, az egy osztrák tábornok volt.


És a korabeliek, mint Széchenyi István is a forradalom, és szabadságharc bukása után az osztrákok ellen írt röpiratokat, és az osztrákok ölték meg a döblingi elmegyógyintézetben.


Arany János meg Ferenc József ellen írta A walesi bárdokat, nem pedig az oroszok ellen.


De neked csak azért is az orosz a hibás.



" a Putyin által vezérelt mai történelemkönyvekben az áll "


Putyin hivatalosan bejelentette, hogy hiba volt 56-ot leverni.


A Kreml nem tudott erre mit reagálni.


És az egyszerű tankönyvíró meg vélhetően valami Szovjetunió-imádó őskövület.



" Megint a jó kis történeelemhamisítás. Nem! Nem az ukránok verték le 56-ot, már csak azért se, mert ukrajnának azt kellett tennie, amit parancsoltak nekik fentről, de még az se igaz, hogy ukránok lettek volna többségben a lerohanóink, hanem mindenféle oroszok: "



Te hogyan teszel különbséget egy ukrán, és egy orosz között, amikor mind a kettő ugyanazt a nyelvet beszéli, és Ukrajna az csak egy mesterséges adminisztratív határ volt ?


Minden nép történelmében vannak fekete pontok. De muszáj még 70 év távlatából is a sérelmeket dédelgetni ?

jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Jeffrey Spender


Nem, miért lennék ukrán ügynök? Milyen ukrán propagandát írtam itt le?

Egy jó szót nem írtam Ukrajnára, én szimplán tényeket írtam le, történelem tudományi alapvetéseket, hogy ezek éppen ellentmondanak az orosz dezinformációs propagandának, arról nem tehetek.

jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Milyen tényeket írtál le ?


Szerinted jegyeztek 1315-ben Ukrajna nevű államalakulatot ?


Vagy 1526-ban ?

jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Melyik az ukránabb város ?


Harkov ?


Vagy Kijev ?


Mert az Ukrán Népköztársaságot Harkovban találták ki, az más, hogy a Szovjetunióban áthelyezték Kijevbe a fővárost.


Nézzük meg, hogy Kik voltak Kijev tulajai az évszázadok folyamán ?

jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Megpróbálom rövidítetten pontokba szedni Kijev történelmét:



882 - 1241: Kijevi Rusz



1243 - 1271: Vlagyimir-Szuzdali Rusz



1271 - 1301: Halics-Volhíniai Rusz / Rutén Királyság



(a Rusz az Államot jelenti, nem pedig a népet)



1301 - 1362: az Arany Horda vazallusa



1362 - 1569: Litván vazallus



1569 - 1648: Lengyel vazallus



1648 - 1654: Kozák hadúré



1654: Perejaszlavi szerződés ...



Felsoroltam sok évszámot, és ezek közül Mikor voltak ukránok Kijevben ?



Ez a te problémád, hogy szerinted már 700 éve vannak ukránok, ami vagy szubjektív vélemény, vagy ukrán dezinformációs propaganda.

jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!