Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szuverenista, Békepárti...

Szuverenista, Békepárti fordulat van az EU-ban. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Macron akkorát bukott, hogy előrehozott választások lesznek. Nem tudom, hogy az EU többi részében hogy áll a hábotús-béke párti szavazatok aránya, mert nem követjető sehol. Nem ír ilyen statot sem az origo sem más oldal.


Valóban előretörés van Brüsszelben a békepártiság mellett? Hol lehet erről meggyőződni?



jún. 9. 22:23
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
76%

Barbell Deadlift



" Az egyébként megvan neked, hogy én csak olyan dolgokat írtam le az ukrán történelemmel kapcsolatban, amit a nemzetközi történelem tudomány elismer? "



Mit ismer el a nemzetközi történelemtudomány Ukrajnával kapcsolatban ?


Hogy már 1600-ban is kék - sárga zászló lobogott Kijevben ?


Vagy mi ?


Ukrajna fölött az oroszok, a lengyelek, a litvánok, és a törökök osztozkodtak, ez a négy nagy, a többinek nem osztottak lapot, vagy nem is léteztek.

jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
76%

Pombe


Te olyant is a számba adsz, amit nem mondtam.


Végig nézzük a kommentelést, én írkáltam 14,000-es népirtásról ?


Szerintem Nem.



1956-ot a Szovjetunió folytotta el.


Szovjetunió az meg 1991 decembere óta nincsen.


Akkor miről beszélsz ?


Egyébként az utolsó szovjet katona aki elhagyta Magyarországot, Viktor Jegorovics Silov ukrán származású szovjet katona volt.

jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/260 Pombe ***** válasza:
19%

"Kínából hogyan tudnák Magyarországot irányítani ?"


Totális eladósodás irányukba! Nemde?


Úgy, ahogy már most is befekszik nekik Orbán. Kínai rendőrök??? Fudam egyetem? De ha nem jön össze, akkor Fudan Egyetem nélkül is lett kínai tulajdonú főiskola Magyarországon... és így tovább.


Kínának és Oroszországnak, Azerbajdzsánnak stb. mi kiválóak vagyunk arra a kapunak, amin keresztül belefolytatják az EU-t a termékeik elárasztásával, és a gazdaságai csápjaikkal végül lezülleszthetik, kis jelentéktelen erővé degradálva Európát, és minket is. Ilyen egyszerű!

jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
76%

Én Nyugat-Magyarországon élek, és nem találkoztam egyetlen egy kínai rendőrrel sem, pedig megyeszékhelyen élek, és dolgozok, a városban.


Sőt még magyar rendőrrel sem.



Azerbajdzsán kapcsán Ursula von der Leyen intézi a dolgokat, ez ellen vajon van kifogásod ?


[link]


[link]

jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Jeffrey Spender


Nem vagyok kisegítő tanár, ne haragudj, de nem tudok veled mit kezdeni. Egy korábbi hozzászólásokban kifejtettem, hogy az ukrán nyelv a tudomány mai állása szerint 700 éve elvált az orosztól és fehér orosztól, továbbá az 1400-as évektől kezdve léteztek kozák államalakulatok, ahol többnyire ukrán emberek éltek, és az ukránok ezeket az államalakulatokat tartják az elődeinek.

Az, hogy te habzó szájjal, visítva ellenkezel, hogy "márpedig Ukrajna csak 1991 óta van", azzal nem tudok mit kezdeni, ugyanis nem az volt a kérdés, hogy a ma ismert Ukrajna mióta létezik, hanem az, hogy mióta léteznek ukránok.

A te agykapacitásodat többszörösen meghaladja értelmezni, hogy mi a különbség a nyelv, az etnikum, és az állam között.

Ráadásul még ahhoz is hülye vagy, hogy felfogd, a saját logikádból kiindulva a Magyarország is csak 34 éve létezik, a magyar nemzet csak kb. 150 éve, és a Székelyeknek is kuss van Romániában. Mégegyszer: a saját logikád szerint ez a helyzet (ami nyilván baromság, de hát elég nagy barom vagy).

Milyen érzés, hogy egy anti-magyar, székely-ellenes ruszki ügynök vagy?

jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/260 Pombe ***** válasza:
0%

#134: "Azerbajdzsán kapcsán Ursula von der Leyen intézi a dolgokat, ez ellen vajon van kifogásod ?"


Semmilyen országgal a kereskedelmi kapcsolat nem elítélendő, ha ésszerű a kontroll, és ha nem gátlástalanul kiszolgáltatottként befekszünk a partner ágyába.

jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

A kozákok és az ukránok között milyen egyenesági kapcsolatot húzol te nagyon te ?


A kozákok mindenkivel keveredtek, meg maga a kozák népnév is ázsiai eredetű.



A kozák szó a tatár nyelvű „qazaq” kifejezésből eredhet, mely átvitt értelemben szabad embert jelent.


Más források szerint a türk kazak szóból is eredhet, közvetlen jelentése a kaz- („megy, átkel”) igetőhöz kapcsolódik.


További nyelvészeti fejtegetés szerint a kun nyelven „cosac” szóval nevezik őket, amely őrséget jelent.



Ennyit arról, hogy a kozák az ukrán.



Amúgy te miért akarsz a kozákok, és az ukránok között egyenesági leszármazást vonni ?


Neked szerelmeid a kozákok ?

jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Pombe


Azerbajdzsánt Izrael fegyverzi 400 km-es hatótávú harcászati rakétákkal, amiket arra használnak fel, hogy örmény kórházakat, meg iskolákat lőjenek velük.

jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/260 Pombe ***** válasza:
0%

[link]


Kínai rendőrök! Akik a turistáknak segítenek... Ilyen baromi sok kínaii turista jön majd ide? Hogy hogy eddig elvoltunk nélkülük is?


Hogy alakult úgy, hogy több kínai rendőrre van szükség itt, mint Horvátra, Lengyelre, Cseh... stb...


[link]


Baromira nem látom, hogy özönlenének ide a Kínai turisták... Talán a helyi kínaiak vannak sokan? Vagy lesznek sokkal többen???

jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Jeffrey Spender


A kozák szó etimológiájának mi köze van ahhoz, hogy kik voltak a kozákok, te nagyon te?

Albánia ország neve nem az ott élő albánokra utal eredetileg. Akkor az albán nép nem is létezik szerinted? Nincsenek albánok?



Akkor most mondok neked pár kozákot, akikről elég sok forrás maradt fent. Bohdan Hmelnickij (ez tipikus ukrán név), Ivan Mazepa, Ivan Bohun (szintén ukrán név), Ivan Vihovszkij.

Érdekes, egyik sem krími tatár, vagy kipcsak török eredetű név. Ez hogyan lehetséges? Csak tán nem azért, mert a kozákok jellemzően ukránok voltak, ukrán névvel, és ukrán nyelvet beszéltek?

jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!