Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szuverenista, Békepárti...

Szuverenista, Békepárti fordulat van az EU-ban. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Macron akkorát bukott, hogy előrehozott választások lesznek. Nem tudom, hogy az EU többi részében hogy áll a hábotús-béke párti szavazatok aránya, mert nem követjető sehol. Nem ír ilyen statot sem az origo sem más oldal.


Valóban előretörés van Brüsszelben a békepártiság mellett? Hol lehet erről meggyőződni?



jún. 9. 22:23
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/260 Pombe ***** válasza:
0%

@Jeffrey Spender!


#86: "Hadiállapot van, és ilyenkor bárhol szigorú törvényeket hoznak."


Milyen hadi állapot??? Még háború sincs a Putyinkád szerint! Nem tudsz róla? Oroszország a határain kívül nyomja az egyik szokásos gyilkolászási különleges hadműveletét. A Moszkvai lakos erről a híreket az újságban úgy ugorja át, mint a többi ugyanilyent a sportrovatot keresve.


Az USA-ban a vietnami háború idején akárki tiltakozhatott a háború ellen, olyannyira, hogy baromi nagy hatást is gyakoroltak ezzel a döntéshozókra. Soha a II. Világháború után semmilyen kulturált Európai országban, és az USA-ban se hoztak olyan törvényt, hogy nem lehet beszélni az éppen alkalmi háborúk igazságosságáról, még a sajátjukról is, vagy abban való szerepvállalásukról. Pláne olyan eszelős törvényt nem hoztak soha, hogy ki se lehet ejteni a "háború" szót! Az ellenzéki sajtók mindig is működhettek, mindig is elmondhatták szabadon a véleményüket.


#86: "Milyen haláltáborok vannak ?"


Amikről hosszan írtam, és két linket is beszúrtam, amelyben azokkal szemben a nyugat felmérése és tiltakozása is szerepel, és ahol Navalnij az embertelen bánásmódba bele is halt.


#86: "Továbbá Oroszországban nincs halálbüntetés"


Hivatalosan nincs, de az meghal, akiről Putyin úgy dönt. Nevek hosszú listáját szúrtam be neked, akiket Putyin kinyíratott, olykor a családjukkal együtt. Gyerek, feleség. KÉSSEL akár!


Ja, meg hogy csak Kelet-Ukrajnában rombolják a városokat. Há' persze, mert ott vannak az oroszok egyelőre (a béna seregednek ennyire futotta 2 hosszú évnél is több idő alatt), és az állításaiddal szemben iszonyú pusztítást hajtanak végre a városokban.

jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
76%

Te magadon viseled a trollok, és az elmebetegek személyiségjegyeit.


1848-49 és 1956 kapcsán írtam a 30-as válaszomban, de szemmel láthatóan ignoráltad ?


A haláltáborozás meg egy nonszensz hisztériakeltés, üvöltözz, és vergődj tovább.

jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/260 Pombe ***** válasza:
19%

#30: "az oroszok csak 1849. május 9-én avatkoztak be."


Akik a forradalmunk halálát véglegessé tették. Nem volt más állításom! Mit mosdatod itt nekünk az orosz elnyomást???


#30: "Az 56-os forradalom leverését Brezsnyev is megszavazta, aki meg ukrán volt."


Az előbb írtad, hogy ennek nincs jelentősége, mert ott akkor Szovjetúnió volt. Ám idéztem később, hogy a Putyin által vezérelt mai történelemkönyvekben az áll, hogy a Magyar 56 csak a gonosz nyugat által vezérelt fasiszták kirohanása volt, és gyilkolták a szegény orosz katonákat. A mostani orosz történelemkönyvek dicsőnek tartják Sztálin törekvéseit, és hogy egybefogva megvédte az Orosz egységet. A mai orosz történelemkönyvek hibának nevezik, hogy az akkori Szovejetúnió kiengedete az igazságos irányítása alol az orosz szatellitállamokat, többek között Magyarországot is.


Egyszóval a Putyinod is eszerint ukrán, mert ő is egyetért az 56 leverésének jogosságával, sőt, dühös az akkori vezetésre, aki kivonult 47 év után Magyarországról.


#30: "Ami a katonai részt illeti, az 38. Összfegyvernemi- és a 8. Gépesített / Harckocsi hadseregek verték le, és ezek jogutódjai az 1991 utáni Ukrajnát illették, változatlan elnevezéssel."


Megint a jó kis történeelemhamisítás. Nem! Nem az ukránok verték le 56-ot, már csak azért se, mert ukrajnának azt kellett tennie, amit parancsoltak nekik fentről, de még az se igaz, hogy ukránok lettek volna többségben a lerohanóink, hanem mindenféle oroszok:

[link]


És:

[link]


Koma! Te akkor vagy magyar, amikor én eszkimó! :D

jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/260 Pombe ***** válasza:
0%

@30


Még a Magyar Nemzet is kénytelen beismerni, hogy az oroszok vastagon hazudnak 56-ról:

[link]


Az Orbán kormány soha nem tiltakozott ez ellen számottevően... Nahát! Miért is nem? :D

jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/260 Pombe ***** válasza:
0%

#102: "A haláltáborozás meg egy nonszensz hisztériakeltés"


Ezt megbeszélted Navalnijjal is, aki az északi sarkkörhöz közeli táborban adta be a kulcsot, úgy, hogy egészségesen vitték be oda???


Hááát, két felmérést is beszúrtam, és tömegével írták már korábban is a nyugatiak még a háború előtt is, hogy az orosz ilyen táborok kegyetlenek, és minimálisan se tesznek eleget a nemzetközi jogban lefektetett igényeknek, és persze tele vannak Putyin vélt, vagy valós ellenségeivel.


Pont ugyanúgy, mint Sztálin korában, csak azért lényegesen kisebb üzemben működnek, amit most írjam jóvá Putyin javára??? Hát nem!

jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Pombe


Irigyellek, hogy ennyi energiád van erre a félnótás orosz ügynökre.

Én már el sem olvasom, hogy miket ír, mert az is hazugság, amit kérdez (és az a vicces az egészben, hogy tényleg mindenre kész válasza van, amik egytől egyig az orosz trollok által sugallt dezinformációk, amik évek óta keringenek itthon, és ha meglát bizonyos kulcsszavakat, mint valami chat bot, azonnal szórja a hülyeségeit).


Én tényleg nem értem, hogy az ilyen emberek miért nem takarodnak Oroszországba, hiszen ott olyan nagyon jó...

jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/260 Pombe ***** válasza:
0%

Iszonyúan félek attól, hogy Magyarországot az Orbánék a legmocskosabb keleti diktatúráknak szolgáltatják ki. Leszakadunk az EU-tól, NATO-tól, és a totál meghülyített magyar nép meg úgy tapsol ennek, hogy közben nem is akar leszakadni se az EU-ról, se a NATO-ról...


Elképesztő skizofréniát hozott létre Orbán és a bandája itt honunkban. Orbánék 100 milliárdos vagyonokat lopnak le a haverjaiknak és a családtagjaiknak az EU-s pénzekből, ami elfogyott, és ez a gazember társaság most onnan szerez pénzt, ahonnan csak tud, gátlástalanul, csak azért, hogy az egyre romló gazdasági pozícióinkat fenntartsa az Unióban, ezzel ameddig csak lehet, befogja a békemenetes meghülyített magyar polgárok száját. Ha Putyin meg már itt lesz a határainknál, akkor nem kell törődnie a kijózanodott magyar nép tiltakozásával se...


Félelmetes... :(

jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/260 Pombe ***** válasza:
0%

Putyin "igazságos" országában tilos kimondani a "háború" szót...


[link]


Idézve: "Szigorúan tilos továbbá a liba, lúd, gúnár szavak kimondása, helyettük az izé szó használandó. Valamint urunk, Döbrögi uraság ezennel

eltörli a Mátyás nevet is."


:D


Fazekas Mihály kigúnyolta ezzel a Döbrögi féle kiskirályokat, alaposan túltolva a maró maliciáját, vagyis egy általa merő képtelenségnek tartott jövőképet nagyító alá tett, kiemelve ezzel a hatalmi mámorba belehülyült emberek pszichopatológiás megnyilvánulásait, de Fazekasnak álmába se jutott eszébe, hogy még ilyen is lesz egyszer, csak nem Döbrögi lesz az illető elmebeteg, hanem Putyin. És azt se gondolta volna, hogy Lúdas Matyi népe éppenhogy ezzel a Döbrögivel fog majd szimpatizálni...


:D - vagy inkább sírjunk? - :(

jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Barbell Deadlift


Te mi vagy ?


Ukrán ügynök ?


Te miért próbálod bizonygatni, hogy már akkor is volt Ukrajna, meg ukránok, amikor valójában nem.


Te miért vagy ráfeszülve arra, hogy már egész pontosan 700 éve voltak ukránok ?


Miért érzed kötelességednek, hogy ilyen mitikus, és mese történelmet írj nekik ?


Mire fel ez a vonzódásod az ukrán irányba ?


Én tényleg nem értem, hogy az ilyen emberek, mint te, miért nem takarodnak Ukrajnába, hiszen ott olyan nagyon jó...


Ha választanom kéne, akkor Oroszországot választanám Ukrajna helyett.


A tények is ezt mutatják.


Ukrajna az 52 millióról lecsökkent először 40, majd 32 millió lakosra.


Addig Oroszországban stabilan van a 145 millás lakosság.



Ukrajna egy lassan leépülő ország, és most felgyorsult az agóniája.


Ha így folytatódik, megszüntetik Ukrajnát, és magukat az ukrán szerelmeidet, és a volt - nincs típusú népségé fognak válni :)

jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!