Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szuverenista, Békepárti...

Szuverenista, Békepárti fordulat van az EU-ban. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Macron akkorát bukott, hogy előrehozott választások lesznek. Nem tudom, hogy az EU többi részében hogy áll a hábotús-béke párti szavazatok aránya, mert nem követjető sehol. Nem ír ilyen statot sem az origo sem más oldal.


Valóban előretörés van Brüsszelben a békepártiság mellett? Hol lehet erről meggyőződni?



jún. 9. 22:23
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/260 Pombe ***** válasza:
0%

@138


Hullára nem érdekelnek az értelmetlen vargabetűid... Én felém az orosz-lánok rohannak, és éhesnek tűnnek.

jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/260 Pombe ***** válasza:
0%

Nekem most el kell mennem egy baráti társaságba társasjátékozni, de ott megmutatlak téged is, az orosz-kínaifant és ukranofóbot...


Lehet, hogy rajtad jobban fogunk szórakozni...:D - az agyatlan, aki önként és dalolva sétál be az orosz-lán szájába! :D

jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%
Annyit pontosítanék, hogy eredeti jelentése szerint természetesen nem minden kozák volt ukrán (nem is állítottam ilyet!), de az ukrán identitás (és nyelvészetileg is alátámasztható) alapja pl. a zaporizsjei kozákok főleg ukrán etnikumú emberekből állt, és a neveik is összeegyeztethető az ukrán nevekkel.
jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
64%

És mennyi az ukrán ?


Mekkora ország járna nekik ?


Vannak erősebb, és szervezettebb népek, akik ledomináltak másokat, mint az angolok a többieket a Brit-szigeteken, a franciák is sokakat, akkor a spanyolok is sokakat az országukon belül, és a kozákok is megkapták az ő jussukat, az ő sorsuk az, hogy vagy orosz, vagy lengyel, vagy török uralom legyen fölöttük.

jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Jeffrey Spender


Te miért rugózol azon, hogy kinek mekkora ország járna? Mi ennek a jelentősége a te szempontodból?

Ha Oroszorszag megkapja a Donbaszt, cserébe egész Szibériát, és a Kaukázust elveszíti (mert hogy sok száz másik nép él azokon a területeken), akkor megnyugszol?

jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Engemet nem a Donbasz érdekel, hanem az tetszene, ha Kijevben, meg Odesszában orosz zászló lobogna :)


A Kaukázus az csak egy nyűg, kapják meg a törökök, és szopjanak is velük, mint a torkosborz :)


Szibéria az hova menne ?

jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/260 Pombe ***** válasza:
0%

Elmenőben...


#146: "Engemet nem a Donbasz érdekel, hanem az tetszene, ha Kijevben, meg Odesszában orosz zászló lobogna :)"


Íme az Orbán propaganda eredménye... És miért jó ez neked?


Ha Kijevben orosz zászló fog lebegni, akkor a magyar határ mellett is. Nemde?


És ha ekkor Orbán kilép a NATO-ból? Hm?


Imádod az orosz igát? A lényeg, hogy Kijevben az orosz zászló lengjen. Miért is? Mi a szart szeretsz te azokon az oroszokon, amik nekünk csak mindig ártottak? Akitől mindenki fél! Csak mi agyunkból gyomlálta ki az Orbán ezt a félelemet, a magyart totál elhülyítve, és helyette sikerült egy olyan nép gyűlöletére programozni, amelyiktől félni még csak minimálisan sincs semmi okunk...


Gratula Magyarország! Ide juttatott minket a Fidesz. Az idióták gyűjtőtégelye lettünk. :(

jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Jeffrey Spender


És az neked mitől lesz jó, ha Kijevben orosz zászló fog lobogni? Akkor annak is örülnél, ha Székelyudvarhelyen román zászló lobogna?

jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/260 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

Barbell Deadlift


Kijev az évszázadok alapján Oroszországot illeti. Vagy kiket ? A pirézeket ?


Én az úgynevezett Ukrajnát mindig egy oroszajkú és névalakú valaminek láttam.


Politikai kultúra alapján az ukrán politika tahóságra simán alulmúlja sokakat, szerintem még az oroszok is szégyellik az ukrán haverjaikat.


Amúgy miért Kijevnek nevezzük a várost, nem Kijivnek kéne, ha ennyire divat hajbókolni az ukránok előtt ?



A további Ukrajnát, vagyis Zsitomirt Lengyelországnak adnám.



Vinnica kié legyen ?



A kérdésedre válaszolva Erdély az évszázadok alapján magyar, vagy mi más ?


Az lenne a helyes, ha Romániát visszavagdosnák fordított félhold vagy kifli alakúra.

jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/260 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

Még mindig nem érted...

Oké, legyen Kijev orosz.

De akkor takarodjanak a Krímről, Szibériából, az Uraltól, és a Kaukázusból.

Oké? Így megnyugszol?

jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!