Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem lett meghívva...

Miért nem lett meghívva Oroszország a svájci békekonferenciára?

Figyelt kérdés
Ha ott is akarnák kiszabni a büntetését Ukrajna megtámadásáért, azt nem a haditanács gyülésein kellene?

jún. 1. 23:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
39%
LOL, ez egy háború folytatását célzó oroszellenes rendezvény, semmi köze a békéhez.
jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 PMC Wagner ***** válasza:
73%
kicsit nehezen nevezhető így békekonferenciának, ahhoz mindkét fél kellene szóval az egész egy vicc
jún. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
68%
Akkor az így nem békekonferencia...
jún. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Ezért kérdezem, mert Ukrajna nagyon hajtogatja, hogy ez egy béketárgyalás lesz csak félnek attól, hogy Putyin nem tartja be a békefeltételeket. Egyrészt ha ő ki is jelentette, hogy hajlandó lenne békét kötni akkor miért is nem próbalkoznak? Ha nélkülük is döntenek akkor meg miért várják el, hogy orosz engedelmeskedjen nekik

Ha meg háborúfolytatósdi tárgyalás lenne akkor miért hívták volna meg orosz szövetségesét, Kínát?

jún. 2. 08:37
 5/64 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy politizáló, elnézést ha valamit rosszul tudok csak tényleg érdekel, hogy mi haszna az egésznek amit most a nagyhatalmak is leművelnek. NATO fő feladata, hogy a konfliktusokat a lehető legbékésebben oldják meg, erre franciák, hollandok meg engedélyezik, hogy fegyvereikkel Orosz területeket bombázzanak... nem értem :D
jún. 2. 08:42
 6/64 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan mint amikor a második világháború idején Jaltán és Pozdanban a tengelyhatalmak országai Japán Németország OLaszország nélkül folytattak a háború lezárását megvitató megbeszéléseket. Egyetlen nagyobb különbség a mostani helyzetben hogy Oroszország nem egy vesztésre álló ország.
jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 MDaniel98 ***** válasza:
49%
Nem hiszem, hogy sok értelme lett volna, ha a felek be akarják fejezni a háborút, akkor úgyis tárgyalóasztalhoz ülnek majd.
jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Igen ezen én is gondolkodtam, csak ez is baj, hogy nem egy vesztésre álló ország, így a frontvonalon ki is mutathatja nem tetszését.

Úgy érzem a NATO-nak most vagy az a döntése születhet, hogy egyre fokozotabban visszavonják Ukrajna támogatását és átengedik Orosznak azt kimutatva, hogy félnek kirobbanna a harmadik világháború, mint ahogy a müncheni egyezményen ezt hitték, hogy Hitler nyugton marad ha megkapja amit akar. De úgy érzem ugyanaz az esemény következne mint '39 szeptemberében, Putyin többet akarna . Vagy pedig a NATO a következő egy évben belead mindent és megpróbalja legyőzni oroszt dehát az is ugyanazzal járni mint az első végkimenetel...

Csak tényleg nem hagy nyugodni az hogyha tudják milyen következményekkel járhat az, hogy nem hívják meg a hadviselő ország közül mindkettőt, ráadásul azt amelyik nyerésre akkor mégis mit tervezhetnek

jún. 2. 12:27
 9/64 A kérdező kommentje:
Mármint a 39'szeptemberi eseményre arra gondoltam, hogy Hitler többet akart, megtámadta Lengyelországot és most ebben az esetben szeretne majd többet Putyin.
jún. 2. 12:28
 10/64 anonim ***** válasza:
76%
NATO tagot nem támadna meg. Ezért most támadta meg Ukrajnát, mert tudta, ha NATO tag lesz, már nem lehet.
jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!