Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják ennyire az...

Miért utálják ennyire az ukránokat?

Figyelt kérdés

Miért általánosít sok ember és ítél el egy egész nemzetet? Hisz Putyin megtámadott egy független országot, ahol több ezer civil veszti életét kb. feleslegesen.. Számomra Oroszország egy terrorista állam, szinte soha sem voltak szimpatikusak és ha azzal jön sok ember hogy Ukrajna is csinált hülyeségeket, akkor igen, csinált, de az nem azt jelenti, hogy egy országot le kell rohanni.. Gorbacsov szerint Putyin tönkretette az "életművét". Ha nem segít senki szerencsétlen államnak és hagyják, hogy sorsukra jussanak akkor ez egy önzetlen rossz döntés. Mivel magukat egy ilyen országgal szemben nehezen védik meg, akkor természetesen egy bajbajutott országon fognak segíteni. Nem értem az emberek egész rossz akaratát.

Ennyi erővel, Szlovákiát és Romániát is le lehetne rohanni, kiváncsi lennék, akkor is mit mondanának az emberek és a sok nacionalista..

Ha ennyien orosz pártiak miért lázadt fel ellene a jó nép többször is a 20. században? Miért húz több ember nyugat fele, mint Oroszországba? Meg egyáltalán, miétt gondolják azt sokan, hogy Oroszország akármelyik országot leigázná.. Sok ember orosz fanatizmusa már sokszor röhejes számomra és nem csak számonra..



máj. 30. 17:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
"Hisz Putyin megtámadott egy független országot, ahol több ezer civil veszti életét kb. feleslegesen." Ja, hát ha nálad itt kezdődik a történet, akkor nem csoda hogy semmit nem értsz.
máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Ukranellenes propaganda megteszi a hatasat.
máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
hát én ismerek olyat, aki minkettőt utálja. na ő csak pattogatott kukoricát kér, ahogy ezek gyilkolják egymást...
máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, én jártam ki, az emberekkel semmi bajom nem volt. Voltak összetűzéseim, de olyanokkal, akiket még a volt Szovjetunió telepített oda.
máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Amiért a cigányokat. A tapasztalatok miatt. Őket sem a bőrük színe miatt utálja senki.
máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43%

"Mert a FideSS azt mondja, utálni kell őket."


A FideSS biztos nem mondott ilyet. Épp ők azok inkább magyar embereket rúgnak ki, csak hogy kaprokat hozhassanak a helyükre tömegesen, meg indiaiakat. De belinkelheted azt az orbaneszku, vagy más hivatásos fidder beszédét, ahol azt mondja utálni kell a kaprokat, szívesen megnéznék egy ilyet, mert én még sehol sem találtam.

máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%

#8 Nézd meg Orbaneszku elvtárs 56-os beszédét Zalaegerszegen amikor elmenekült Pestről a tanártüntetések elől. Véletlenül egyszer sem említi az orosz megszállást, csak a békét. Vagy nézd meg Orbaneszku elvtárs választás utáni győzelmi beszédét, ahol röhögve ellenségnek nevezi azokat az Ukránokat akiknek éppen a fővárosát támadták a ruszkik.


Vagy csak nyisd meg akármelyik Orbaneszku elvtárs kezében lévő propagandát.

máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%

"Miért általánosít sok ember és ítél el egy egész nemzetet? Hisz Putyin megtámadott egy független országot,"

na innentől tovább felesleges olvasni mert már az elején hazudsz. ukrajna sose volt és sose lesz független.

ostoba demagóg kérdés egy tanulatlan ostoba kérdezőtől.

máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Jeffrey Spender ***** válasza:
12%

Kérdező, hogyan teszel különbséget az orosz, és az ukrán között, amikor mindkettő cirillbetűsen ír, az ukránok sok esetben az orosz névalakot használták, és mindmáig oroszul beszélnek ?


Mivel szimpatikusabbak az ukránok, mint az oroszok ?

máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Jeffrey Spender ***** válasza:
65%

Gorbacsov 1991. január 20.-án és 1991. március 17.-én népszavazást rendezett, irányított, és elfogult kérdéskiírással, aminek a célja a Szovjetunió egybentartása, és további megreformálása volt.


Az augusztusi puccs nullázott mindent.


Nemhogy Jelcint.


2014-ben tulajváltás történt a Krímben, és annak kapcsán Gorbacsov olyant is mondott, hogy az ukrajnai oblasztyokat is lehetne népszavaztatni, amire válaszul Persona Non Grata lett Ukrajnában.


Még Gorbacsov szerepét is rosszul tudod.

máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!