Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnátok, hogy az Európai...

Támogatnátok, hogy az Európai Bíróság ellehetetlenítse Magyarország orosz földgáz importját?

Figyelt kérdés

A hírek szerint az Oroszországgal, Gazprommal szembeni követelések fedezeteként eltérítenék a magyar kifizetéseket a nyugati cégekhez.

Gyakorlatilag így Magyarország nem tudna fizetni az oroszoknak a gázért és így nyilván az oroszok leállítanák az exportot.



máj. 31. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatom Brüsszelt, az EU-ban mindenhol le kell állítani az orosz gáz importját.
Nem, hagyniuk kellene, hogy aki akar, üzletelhessen az orosz Gazprommal.
Nem tudom, nekem mindegy
25 szavazat
1 2
 1/11 DK-s ***** válasza:
0%
Most mi van?!
máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Én azt támogatnám, hogy még mindig legyen gyarmatosítás, és Magyarország legyen angol, német, francia, de mostmár akár román gyarmat is, csak űzzék már ki az emberek fejéből ezt a szamojéd mucsai mentalitást és legyünk már legalább annyira európaiak, mint egy tót paraszt.
máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nekem kell az a gáz
máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

kíváncsi lennék, hogy az a 7 hülye aki igennel szavazott tudja-e hogy máshonnan nincs annyi lehetőség importra mint jelenleg az oroszoktól. gondolom ők visítanának a leghangosabban ha egyszer télen nem lenne mivel fűteni, vagy főzni. legalább kiélhették a napi orbán fóbiájukat.

amúgy nem támogatom, max akkor ha európa/usa is ugyanúgy nem üzletelne velük. mert kettős mérce az van bőven.

máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

4# Az összes európai ország megoldotta és nem 4x áron veszik a gázt mint mi.


Tudom, hogy idióta turbómagyarként mindig különlegesnek gondolod magad. De pozitívan legyél különleges és ne egy debil idióta.

máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hadd döntsünk már arról, hogy honnan szerezzük be a gázt.

Mellesleg az megvan,hogy az üzemanyagokat az EU irdatlan mennyiségben Indiából szerzi be, és érdekes módon a korábbi orosz export 1-2 százalékos mértéke mára 30 százalékos India vonatkozásában az összes exportot nézve.

Vagy nézzük meg, mennyi cseppfolyós gáz érkezik az EU ba, aminek nagy része orosz.

És még valami, az USA egy év alatt 1 millárd (!) dollár értékben importált orosz uránt az atomerőművei működéséhez Oroszországból... nem véletlenül eszükbe sem jut szankciókat kivetni 🤔🤔

máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5: megoldotta? tényleg?:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


pl ausztria 98%-ban orosz gázt használ. és még te idiótázol itt? mondjuk előbb tájékozódnod kéne és nem a másikat szidni, mert itt egyes egyedül te vagy az idióta. különleges turbóellenzéki idiótaként milyen az élet? sebaj, jogodban áll hülyének lenni!

máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MDaniel98 ***** válasza:
65%
Nem, ez nem az EB hatásköre.
jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Troll kérdés. Jelentve!
jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös tudsz érdemben reagálni a 7-es válaszra vagy inkább lapítasz mint az a bizonyos a fűben? Vagy neked csak az idiótázás és turbómagyarozás megy mi? Szánalmas...
jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!