Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erdélyiek! Ti Magyarországgal...

Erdélyiek! Ti Magyarországgal szeretnétek egyesülni, vagy önálló országot szeretnétek, és miért?

Figyelt kérdés
Ha önálló országot szeretnétek, annak mit akarnátok államformának, fővárosnak, zászlónak, címernek, himnusznak, illetve be akarnátok-e lépni az EU-ba?
2010. okt. 24. 20:45
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnem ha ujra Mo-hoz csatlakoznank,az a mi igazi Hazank!Nem minden a gazdagsag!
2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

ma 18:24


Nézz már magad köré, nagyokos! Ahogy a ma 19:37-os válaszoló is bizonyítja a határon túliak is vissza szeretnének térni magyarhonba. Ha ilyen beszűkült agyúak lettek volna őseink akkor ma nem vagyunk itt!


Megmagyaráznád a műmagyar szó jelentését? Mert nekem nem tiszta, hogy mi értelme ezeknek az új nemzetgyalázó szavaknak.

2010. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok szintén erdélyi de azt tudom ,hogy még az erdélyi cigányok is magyarnak vallanák magukat,mert az nekik kiváltságot jelent hogy ők romugro cigányok.

Egyébként a székely magyar összetartás olyan erős ,ha a magyar állam nem lesz hajlandó befogadni őket (ami most nem valószínű ,bár az előző kormánynál még nem mondtam volna)akkor is el fogna kelőbb utóbb szakadni.

Erre több ok is van:

-Közigazgatásilag messze van Bukaresttől

-Nagy a reviziós ellenállás még ma is ami ellen a románok nem tehetnek

-A székelyek távozása után végre a román politika "megszabadulna" a magyaroktól

-Autonómia után Magyar állampolgárok lesznek ami új okot ad rá

Ezek a legfontosabbak persze vannak ellenérvek is:

- Egyik állam se ad oda területeket szívesen senkinek

-A románok pofátlan alja nép

-EGyéb nyugati államok belepofázása: antant országok stb.. stb..

2010. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
15%

A románok pofátlan alja nép


Ezt honnan veszed, ha nem is vagy erdélyi?

Bár 100 százalékosan magyar vagyok, mégis belátom, ha összeségében vesszük az átlagot, hogy a románok sokkal jobb emberek mint a magyarok. Nem olyan pézéhesek, nem olyan önzőek, rosszindulatúak, nem gázolnak át egymáson, mint a magyarok. Persze, vannak kivételek, én az átlagról beszélek.

2010. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!