Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy Szlovákiában már...

Igaz hogy Szlovákiában már csak 12 órára van stabil áram? és egyezkednek Magyarországgal? Mi tudtok erről?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:17
 1/8 anonim válasza:
76%
Én semmit, de nem éppen biztató jel..:S
2009. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont Magyarországgal? Nekünk sincs ki tudja mennyi gáz, igaz, hogy mi csak 60%-ban függünk az orosz gáztól. Am én azt hallottam, hogy Szlovákiában be akarják indítani az egyik atomerőművet.
2009. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
áramról van szó, nem gázról -.-
2009. jan. 15. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

áramról van szó, nem gázról -.-


Persze, de a kettő igenis összefügg, mivel náluk is sok gázüzemű erőmű van, amelyek közül nem mind tud átállni olajtüzelésre!

2009. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 werte ***** válasza:
33%
A magyar állam is egy csatlós állam. A zsebüket tömik és falazzák a gázártámogatással. Ezeket a milliárodkat be lehetne fektetni szélerőmüvekbe, van egy szép nagy rónánk, amit amúgy is beépítettek és negyedével sem olyan káros és veszélyes mint a paksi erőmű. Nem kéne kunyerálni meg fizetni a csúszópénzeket. MIndegy itt is ott is fejétől bűzlik a hal!
2009. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Igaz, való. Magyarország seggít Szlovákiának. A hírekbewn hallottam.
2009. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
19:16-kor megírt válasz adója, a te fejedhet bűzölöghet ilyen válasz megírása közben! A te esetedben tökéletesen igaz a mondás " Hallgattál volna bölcs maradtál volna!"
2009. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Bezzeg ilyenkor jó a MAGYAR gáz, köcsög Slota meg Fico a k.rva anyétokat !!!
2009. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!