Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyébként ha az oroszokat nem...

Egyébként ha az oroszokat nem szeretjük meg elítéljük(ami jogos) akkor az ukránokkal miért van ez másképp?

Figyelt kérdés
Mindig ez az '56 van felhozva, ahol Szovjetúnió volt ami nem csak oroszt jelent, hanem ukránt is. Mellesleg az ukrán vezetés évek óta "ostorozta" a kint élő magyarokat, és különféle törvényekkel nehezítette az életüket. Értem én hogy mindkét oldal rossz, de akkor legalább nem lehetne mindkettőt utálni, ha már egyformán bűnösök velünk kapcsán? Persze tudom egy háború borzamas meg ártatlan nők, gyerekek, emberek en bloc. De számomra mindkét oldal körülbelül ugyanaz, akkor meg mire ez a nagy felszentelés most? Amikor minket támadtak, és felénk jött az invázió miért nem sajnált senki, és miért nem segített? Főleg, hogy a "szegény áldozatok" is a megszállók között volt, akkor meg miről beszélünk?

2022. okt. 7. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
94%
Tudjuk nálad azóta sem volt, mindenhol ahol atombombáról van szó, jössz és vagy a képeidet linkelgeted vagy ezt írogatod, hogy de nem volt.
2022. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
0%
41 Én nem linkeltem képet!
2022. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem miért jogos az agressziót elítélni. Zelenszkij már régóta provokálta Putyin, viszont Putyin is ember, neki is betelhet egyszer a pohár. Meg amúgy is, ahogyan az ukránok bántak a kisebbségekkel, az azért undorító volt.
2022. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
A gond ott van hogy a nyugati média számára az ukránok szentek, sokan meg ugye simán ha a médiában az van alapon mennek a dolgok után.
2022. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
#43 Ezt magyarázom, de az agymosottaknak mondhatod. Egyszerűen jogos felvetéseket fel se fogják.
2022. okt. 9. 21:28
 46/64 Jeffrey Spender ***** válasza:
91%

Az elmúlt hetekben megint ment a fenyegetőzés, hogy Irán ellen háború is lehet. Háborút azt nem vívhatja Izrael egyedül, ahhoz az USA is kell.


És Irán az meg a világgazdaságban fontos ország, és egy esetleges háború mekkora menekülthullámot okozna ?


Vagy megmagyaráznák, hogy az jogos háború ?


[link]

2022. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
28%

"Ezt magyarázom, de az agymosottaknak mondhatod. Egyszerűen jogos felvetéseket fel se fogják."

Semmi jogos nincs benne. A világon sehol semmilyen jogrendszerben nincs azonos szinten a provokáció és az erre adott aggresszorként viselkedés. Mindenhol az utóbbi a bűn. Gondolkodj végre egyszer egy kicsit, vajon miért lehet így!

2022. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Az USA és Izrael is állandóan ezzel érvel, hogy provokálta őket Irak / Líbia / Szíria / Irán, és ők csak jogosan agresszorkodtak és terveznek háborúzni.
2022. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
20%
47# ja az USA-nak akkor miért volt jogalapja lerohanni vietnámot, irak-ot , Afganisztánt, milyen jogon bombázta a szerbeket? Milyen jogon pofázik bele mindenbe? Ja igaz mert USA a világ megmentője bármit megtehet de Oroszország áh az az ördög. És még az orosz pártiak az agymosottak
2022. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
29%

#49

Ki mondta, hogy volt jogalapja?

2022. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!