Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyébként ha az oroszokat nem...

Egyébként ha az oroszokat nem szeretjük meg elítéljük(ami jogos) akkor az ukránokkal miért van ez másképp?

Figyelt kérdés
Mindig ez az '56 van felhozva, ahol Szovjetúnió volt ami nem csak oroszt jelent, hanem ukránt is. Mellesleg az ukrán vezetés évek óta "ostorozta" a kint élő magyarokat, és különféle törvényekkel nehezítette az életüket. Értem én hogy mindkét oldal rossz, de akkor legalább nem lehetne mindkettőt utálni, ha már egyformán bűnösök velünk kapcsán? Persze tudom egy háború borzamas meg ártatlan nők, gyerekek, emberek en bloc. De számomra mindkét oldal körülbelül ugyanaz, akkor meg mire ez a nagy felszentelés most? Amikor minket támadtak, és felénk jött az invázió miért nem sajnált senki, és miért nem segített? Főleg, hogy a "szegény áldozatok" is a megszállók között volt, akkor meg miről beszélünk?

2022. okt. 7. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
16%

Az eredeti kérdésre válaszolva: az Ukránok nem rohantak le egyetlen szomszédos országot sem az elmúlt negyven+ évben. Az oroszok meg de. Nekem ennyi elég, hogy utáljam őket. És itt azért azt szeretném leszögezni, hogy ez az utálat nem terjed ki az összes orosz állampolgárra, kizárólag a következőkre: Putyin, a sleppje, és az orosz nép azon tagjai, akik mindehhez tapsoltak és tapsolnak.

A frontra kivezényelt szerencsétleneket, a szüleiket, gyerekeiket, feleségüket pont ugyanúgy sajnálom, mint az ukránokat.

2022. okt. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 Jeffrey Spender ***** válasza:
28%

Az elmúlt 40 évben az Oroszok mely országokat rohanták le ?


Putyin és sleppje az csak 2000 óta van.

2022. okt. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
81%

31.

És mi van a náci ukránokkal?

Azokat sajnálod?

[link]

2022. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
96%
8# hát mikor a SZU megalakult az ukrán nép kB olyan volt mint nálunk a szlovák volt ott volt velük mindig is szóval ők nem csatlakoztak nekik egyszerűen az államforma változott ukránoknak ország utoljára a kijevi rusz volt de még az is csak elszórtan ukrán
2022. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
Az meg elég hangzatos hogy Oroszország hamarabb lépett ki a SZU-ból mint az ukik 93-ba jelzem 93-ba érted egy Kárpátaljai ismerősöm akkor született az okiratának Szovjetúniót írtak születési Államnak szóval
2022. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdekes aki elmondta hogy sz ukránok ugyan olyan fåszkalapok mint az oroszok azt lepontozzák vagy maximum 65% hasznosság de csak lejjebb. Na ez az agymosottság
2022. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
19%
32, te totál retardált vagy. De ha már kérdezted, válaszolok: az oroszok 2022. febr. 24-én rohanták le az ukránokat. Ha tetszik neked, ha nem, ez is az elmúlt negyven évben volt. Azért az elmúlt negyven+ évre hivatkoztam, mert ennyi idős vagyok, így erről a korszakról van tapasztalatom. (Csak a további felesleges kérdéseket megelőzendő...)
2022. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 Jeffrey Spender ***** válasza:
82%

Én azt hittem, hogy elkezded sorolni, hogy Csecsenföld, Abházia, Tádzsikisztán, Kazahsztán, Grúzia, Oszétia is az Oroszok bűne.


Az elmúlt 40 évben van egyetlen egy inváziójuk, ami nem fekete - fehér.


Velük szemben az USA önkényesen és öncélúan háborúzott Irakban, 2003-ban, és Líbiában, és még Szíriával is próbálkozott.


Az minek minősül, hogy éveken keresztül ment az üzengetés Iránnak is, hogy invázió lesz a vége ? Mennyire lett volna jó / rossz, ha ténylegesen meglépik ?

2022. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk Japán is utálhatná az amcsikat az atomért mégsem teszi
2022. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
18%

39.

Mert nem volt atom

2022. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!