Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyébként ha az oroszokat nem...

Egyébként ha az oroszokat nem szeretjük meg elítéljük(ami jogos) akkor az ukránokkal miért van ez másképp?

Figyelt kérdés
Mindig ez az '56 van felhozva, ahol Szovjetúnió volt ami nem csak oroszt jelent, hanem ukránt is. Mellesleg az ukrán vezetés évek óta "ostorozta" a kint élő magyarokat, és különféle törvényekkel nehezítette az életüket. Értem én hogy mindkét oldal rossz, de akkor legalább nem lehetne mindkettőt utálni, ha már egyformán bűnösök velünk kapcsán? Persze tudom egy háború borzamas meg ártatlan nők, gyerekek, emberek en bloc. De számomra mindkét oldal körülbelül ugyanaz, akkor meg mire ez a nagy felszentelés most? Amikor minket támadtak, és felénk jött az invázió miért nem sajnált senki, és miért nem segített? Főleg, hogy a "szegény áldozatok" is a megszállók között volt, akkor meg miről beszélünk?

2022. okt. 7. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
61%
Mert a mostani oroszok támadtak aggresszorként egy másik országra. Mi ennyire bonyolult, kérdező?
2022. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
De az engem hol érdekeljen hogy az ukránokkal mi van? Miért kéne őket szánnom, ha jelenesetben ugyanolyan bűnösek mint az oroszok?
2022. okt. 7. 21:04
 13/64 A kérdező kommentje:
Ez a mellémagyarázás meg keresztkérdezgetés egyáltalán nem logikus feljebb mindent leírtam ami szerintem érthető.
2022. okt. 7. 21:04
 14/64 A kérdező kommentje:
Nem bírom felfogni, hogy miért sajnáljak 1, vagy 2 olyan népet aki ártott nekünk akarva, vagy akaratlanul (megsúgom mindkettő).
2022. okt. 7. 21:04
 15/64 anonim ***** válasza:
84%

"ukránok mentek az oroszokhoz háborúzni meg népet irtani?"


Utóbbi helyben volt, nem kellett menni?

2022. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
41%

"De az engem hol érdekeljen hogy az ukránokkal mi van?"

Empátia szó mond valamit?


"Miért kéne őket szánnom, ha jelenesetben ugyanolyan bűnösek mint az oroszok?"

Az oroszok az aggresszorok, értelemszerűen nem lehetnek ugyanolyan bűnösök az ukránok.

2022. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
35%

"De az engem hol érdekeljen hogy az ukránokkal mi van?"


Nem kell hogy érdekeljen. Putyin már tavasszal bejelentette hogy Kelet-Európának vissza kell térnia a 1997 előtti állapotra és ez minket is érint. Ha az oroszok lenyomják ukrajnát akkor mi leszünk a szomszédaik ez is érinteni fog.


Lejárt már propaganda okokból játszani a hülyét.

2022. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

Empátia? Érdekes ők nem éreztek amikor minket kellett sz*patni :D jaj istenem ez a félremagyarázás. Esetleg a fentebb feltett kérdéseimre milyen kitérő válaszokat tudtok még adni? '56-ban meg az elmúlt pár évben is eléggé jól bántak honfitársainkkal nagyon empatikusan, és gyengéden. Lehet küldök is már nekik egy ajándékkosarat:)


#17 Mondani bármit lehet. NATO országokkal semmit nem fog tudni kezdeni. Én is akarhatok bármit, ha nincs lehetőségem hogy megvalósítsam ez ennyi.

2022. okt. 7. 21:11
 19/64 anonim ***** válasza:
81%
Ukránok is tettek ezért de már kezdődött anno az olajvezetékeknél a 90-es években.... szóval nem kell őket félteni, ha arról van szó, hogy mi miért történt.
2022. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
36%

"Az oroszok az aggresszorok, értelemszerűen nem lehetnek ugyanolyan bűnösök az ukránok."


Hát nem tudom,de náci bűnözőket lerohanni mekkora bűn már!

2022. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!