Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az iszlám vallás akadályozza...

Az iszlám vallás akadályozza a fejlődést?

Figyelt kérdés

Az ókorban a Római birodalom keleti fele volt a fejlettebb, műveltebb, civilizáltabb. Az iszlám hódítás után az Arab kalifátus átvette a kelet-római civilizáció eredményeit, egy ideig ennek eredményeképp felvirágzott a muszlim kultura, de aztán ez lassan egyre inkább kikopott, és az iszlám népek lesüllyedtek az elmaradott népek közé.

Ennek a muszim vallás lehetett az oka?



2021. dec. 4. 23:02
 151/175 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor nem jajgatsz amikor a szaudiak hoznak korlátozó intezkedést a nem muszlimok ellen???"


Ahogy mondtam, Szaud-Arábiát a keresztények hozták létre és támogatják, nyilván azért hogy te azt hidd ők képviselik az igazi iszlámot.



"Vagy Pakisztánban végeznek ki embereket "vallásgyalázás" címén???"


Hány embert végeztek ki?



"Ja, és te véded a terrorristákat nem én...még szerencse hogy van net, mert amekkora gyűlölet van benned, ha élőben vitatkoznák, már rég előkaptad volna a hadzsárt, és elvágtad volna a torkunk, ahogy a haverjaid csinálják szerte a vilagban."


Na erről beszélek. A keresztények hozzák létre az iszlamista terrorszervezeteket majd behazudják hogy minden muszlim olyan mint a terroristák ahogy te is próbálkozol.

2021. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/175 anonim ***** válasza:
94%

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

Évente sok ember kerül börtönbe, többeket kivégeznek, mások még a bíróság elé sem jutnak el, mert a muszlim csőcselék meglincseli őket.

2021. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/175 anonim ***** válasza:
100%

Az iszlám a legelnyomóbb legférfisovinisztább vallás a világon.

• Többnejűség

• Nők jogainak korlátozása

• Gyermekházasság

• Nők legális bántalmazása

Az iszlám tele van középkori csökevényekkel, semmi keresnivalója egy modern haladó társadalomban.


34/n

2021. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/175 anonim ***** válasza:
0%

"Évente sok ember kerül börtönbe, többeket kivégeznek, mások még a bíróság elé sem jutnak el, mert a muszlim csőcselék meglincseli őket."


Látom továbbra sem sikerült felfogni a kérdést. Azt kérdeztem hány embeert végeznek ki ezért. Te csak olyan cikkeket linkeltél amiben az áll hogy halára ítélték deazt nem írja hogy egy joferősí ítélet lett volna és végre is hajtották.

2021. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/175 anonim ***** válasza:
0%

"Az iszlám a legelnyomóbb legférfisovinisztább vallás a világon.

• Többnejűség

• Nők jogainak korlátozása

• Gyermekházasság

• Nők legális bántalmazása

Az iszlám tele van középkori csökevényekkel, semmi keresnivalója egy modern haladó társadalomban."


Ez a szokásos keresztény hazugság. Olyasmiket próbálasz az iszlám vallás számlájára írni ami nem z iszlám tanítása. Valójában az iszlám védi a nőket.

2021. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/175 anonim ***** válasza:
100%

#155


Gyakori muszlim hazugság, hogy az iszlám védi a nőket.


Hisz eleve a muszlimok is említit, hogy Mohamed próféta első felesége egy gazdag özvegy volt, akinek a pénzéből élősködött Mohamed amíg meg nem gazdagodott később.

Ha a Mohamed előtti időben egy özvegy nő olyan gazdag lehetett mint amilyennek a hadíszok állítják akkor erősen megkérdőjelezhető az a muszlim álláspont miszerint az iszlám előtt rosszabb volt a nőknek. Hisz jelenleg az iszlám szerint lényegében teljes mértékben a férfitől függ a nő, mert a férfinak kell teljes mértékben eltartania.


Ezért is van annyi golddigger a muszlim nők közt.

Egy évet éltem egy arab-muszlim országban és annyi golddiggerrel még sehol sem találkoztam. A muszlim nőknél nem találkoztam felületesebb és anyagiasabb nőkkel. Még a magyar nőknél is anyagiasabbak, pedig azoknál tényleg nagyon nehéz pénzéhesebbnek lenni.

2021. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/175 anonim ***** válasza:
0%

"Hisz eleve a muszlimok is említit, hogy Mohamed próféta első felesége egy gazdag özvegy volt, akinek a pénzéből élősködött Mohamed amíg meg nem gazdagodott később."


Ez egy tipikus keresztény hazugság. Mi a bizonyíték arra hogy élősködött? Minden hadisz azt bizonyítja hogy szertték egymást. Elképsztő hogy keresztények mit össze nem hazudnak.



"Ha a Mohamed előtti időben egy özvegy nő olyan gazdag lehetett mint amilyennek a hadíszok állítják akkor erősen megkérdőjelezhető az a muszlim álláspont miszerint az iszlám előtt rosszabb volt a nőknek."


Nagy mértékben a társadalmi rangja határozta meg hogy milyen volt a nők helyzete. Aki gazdag volt annak jobb, de aki szegény annak nagyon rossz. Csak egy példa. Az iszlám előtt teljesen normális volt hogy élve eltemmeték a csecsemeőt ha lány volt. A Korán leírja hogy ez milyen kegyetlen szokás és betiltotta.



"Hisz jelenleg az iszlám szerint lényegében teljes mértékben a férfitől függ a nő, mert a férfinak kell teljes mértékben eltartania."


Ez szintén egy keresztény hazugság. Az igaz hogy a férfinak kötelessége a családja eltartása, de ettől még a nő dolgozhat ha akar, és a keresetét a férje nem veheti el.



"Ezért is van annyi golddigger a muszlim nők közt."


Keresztény nők között van golddigger nem muszlimoknál.



"Egy évet éltem egy arab-muszlim országban és annyi golddiggerrel még sehol sem találkoztam. A muszlim nőknél nem találkoztam felületesebb és anyagiasabb nőkkel. Még a magyar nőknél is anyagiasabbak, pedig azoknál tényleg nagyon nehéz pénzéhesebbnek lenni."


Gondolom Dubai vagy valamelyik ölböl menti országban :) És te vagy az az észlény aki egy muszlim ország alapján általánosított az egész iszlám világra, meg azt is behazudtad hogy folyékonyan beszélsz arabul :)

2021. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/175 anonim ***** válasza:
100%

#157


Az öböl-menti országokban alig élnek arabok, mert ott nagyrészt indiai és bangladesi vendégmunkások laknak, akiket embertelen körülmények közt tartanak fogva az arab milliomosok.

Ahol én voltam, az egy 99%-ban helyi muszlim arabokból álló ország.


További sehol nem írtam egy szóval sem, hogy keresztény vagyok. De látom mint a béke vallásának követője most is csak gyűlölködni tudsz. Linkek csak egyetlenegy mondatot tőlem ahol említettem csak egy szóval is, hogy közöm van az ugyanúgy ábrahámi terror-vallás kereszténységhez.


Az pedig nem hazugság, hogy tudok arabul. Egy év után szégyen lett volna nem megtanulnom.

2021. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/175 A kérdező kommentje:

Rengeteg feminista szervezet mutatott már rá a muszlim elnyomásra a nők ellen. Szerinted a feministák is keresztények? Tényleg lehet valami abban hogy minden muszlim egybites bolond: neked is minden keresztény hazugság és rágalom.


Miről szól ez a könyv:"Nudzsúd ​vagyok, 10 éves elvált asszony"


Vagy ez:"Én ​vagyok Malala"


Vagy ez:"Szabadnak ​születtem"


Vagy ez:"Lányom ​nélkül soha"


Mind arról szól milyen embertelenül bánik az iszlám a nőkkel. De ez nem sokáig lesz így, fel fogjuk lázítani a saját asszonyaitokat ellenetek! Jobb ha felkészültök rá!!!

2021. dec. 18. 22:34
 160/175 anonim ***** válasza:
100%

#155


Korábban bizonygattad hogy a Korán tilja a hazugsagot. Akkor válaszolj!


Hány felesége lehet e muszlimnak?


Megverheti a muszlim a feleségét?


Milyen fiatalon engedélyezi az iszlám a házassagot?

2021. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!