Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a franciaországi...

Mit szóltok a franciaországi roma telepek felszámolásához, és a romák erőszakos kitelepítéséhez?

Figyelt kérdés

Mert én totálisan egyetértek vele.Egyesek hőzöngenek,hogy a franciák mennyire rasszisták,meg hogy a kitelepítésről készített videóban egy terhes cigány asszony húznak a földön.(Szerintem csak egyszerűen nem mutatták az előzményét,és nem láthattuk,hallhattuk a asszony ocsmány,undorító szavait,amivel úgy egyébként mindenkit illetni szokott ok nélkül is..stb)

Szóval szerintem az a lényeg,hogy példaként kéne, hogy szolgáljon a franciák viselkedése a többi országnak is,akik hagyják magukat elnyomni a romák által,és hagyják őket élősködni is.

Szerintem nagyon bölcsen,és hatékonyan cselekedtek Fro.-ban,mi a ti véleményetek?


2010. aug. 26. 11:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

én örülök neki

ha nem tudnak beilleszkedni, és nem is akarnak, akkor kotródás van

azt képzelték, ott is élhetnek félvad prosztók módjára, mint idehaza...hát nagyon nem


"látod ezt hivják rasszizmusnak, mikor azt se tudod mi történt, de azér biztos megérdemelte és el se tudod képzelni h ne érdemelje meg.."


kisapám, ha ennyire véded őket, nosza, szedd a cókmókod, költözz ki szabolcsba valamelyik putrifalvára, és nyald a seggüket, hogy csillog-villog mint a legtüzesebb drágakő

majd amikor naponta felnyomják a kecód, és baltát állítanak a fejedbe, mondd nekik, hogy igazuk van

kaptad helyből a piros kezet, idióta


"mér, nem lennél felháborodva hogyha egy cigány huzott volna hajánál fogva egy terhes nőt? csak akkor azt mondanád h mocskos cigány, nem pedig azt h biztos megérdemelte..."


naponta csinálják, csak te ugye nem veszel tudomást róla, mert a kis védenceidre egy rossz szót nem ejtesz ki!


"tisztába vagyok hogy a cigányság NAGYRÉSZE milyen.. ismétlem NAGYRÉSZE...nem pedig az összes... az ilyen utopiátokat meg már kb 5 éve hallgatom.. hogy annyian lesznek, meg majd tul nönek rajtunk..."


és ahhoz mit szólsz, kisapám, hogy újabban le akarják választani Magyarország keleti részét és saját országot akarnak?

gondolom szerinted ez is teljesen rendbe van, ez jár a kis barátaidnak

jöhet a kínos magyarázkodás

újból kaptad a piros kezet


"viszont te eléggé buta vagy hogy szépen fogalmazzam..mit szólnál eccer téged azér lönének le, vinnének el egy táborba mert magyar vagy?"


már megint te???

a magyar nép mindenesetre nem más országok nyakán élősködik, nem bűnözésből tartja fenn magát, és uszkve a feltalálók felét mi adtuk a világnak

a buckalakó pajtásaid mit tudnak felmutatni a lopásokon, rablásokon, gyilkosságokon, csicskáztatásokon kívül? ja, hogy semmit?

megint kaptad a piros kezet, nyomorék


"rendes cigányok rendesen nevelik a gyerekük..."


nem unod még a vergődést?

rendes cigány, aha, az a 2% akire még semmit nem tudtak ráverni?

ha egy almának megrohadt a 98 százaléka, te mégis meg fogod enni azért a 2 százalékért?

őszinte választ pls.

addigis, ment az újabb piros kéz


"amugy meg.. ha egy gyerek otthon azt látja hogy lopnak, sokkal nagyobb eséllyel fog ö is lopni mer elfogadottnak tartja.. nem 100%osan, de nagyobb eséllyel..."


még mindig itt fájsz?

nem tűnt fel, hogy rajtad kívül senki nem komálja ezeket a retkedékeket?

itt konkrétan a széllel szemben pisálás művészetét gyakorolod

meg is kaptad a piros kezet ezúttal is


"Előző, miből gondolod, hogy a franciák a MAGYAR BTK szerint működnek?"


hülyegyerek, szerinted a francia törvénykönyv engedélyezi a lopást, rablást, gyilkosságot?


"Annak pedig, hogy Magyarországról kitelepitsenek valakit, annak a BTK-ban szigorú feltételei vannak."


oké, tehát adottak a feltételek, akkor lehet kifele paterolni a retkedékeket

kaptad a piros kezet csípőből


"Nincs ebben semmi ellentmondás. Eleg sok muszlim náci piszkitja a világot."


te meg csak szimplán ostoba vagy, mint a napon felejtett samottégla

ment a piros kéz

2019. szept. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!