Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a franciaországi...

Mit szóltok a franciaországi roma telepek felszámolásához, és a romák erőszakos kitelepítéséhez?

Figyelt kérdés

Mert én totálisan egyetértek vele.Egyesek hőzöngenek,hogy a franciák mennyire rasszisták,meg hogy a kitelepítésről készített videóban egy terhes cigány asszony húznak a földön.(Szerintem csak egyszerűen nem mutatták az előzményét,és nem láthattuk,hallhattuk a asszony ocsmány,undorító szavait,amivel úgy egyébként mindenkit illetni szokott ok nélkül is..stb)

Szóval szerintem az a lényeg,hogy példaként kéne, hogy szolgáljon a franciák viselkedése a többi országnak is,akik hagyják magukat elnyomni a romák által,és hagyják őket élősködni is.

Szerintem nagyon bölcsen,és hatékonyan cselekedtek Fro.-ban,mi a ti véleményetek?


2010. aug. 26. 11:15
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja,és itt egy link is,ha esetleg valaki még nem hallott volna róla: [link]
2010. aug. 26. 11:18
 2/31 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Bár úgy általában nem kedvelem a "békaevőket", de ez esetben bevallom, szerintem is "bölcsen,és hatékonyan cselekedtek Fro.-ban".
2010. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 bumbi02 ***** válasza:
17%

hogy a kitelepítésről készített videóban egy terhes cigány asszony húznak a földön.(Szerintem csak egyszerűen nem mutatták az előzményét,és nem láthattuk,hallhattuk a asszony ocsmány,undorító szavait,amivel úgy egyébként mindenkit illetni szokott ok nélkül is..stb)


most hogyha ezt az izraeli katonák csinálják palesztinokkal, vagy romák nem romákkal, itt sirnátok hogy ezek de brutális állatok, terhges nőt bántanak..

látod ezt hivják rasszizmusnak, mikor azt se tudod mi történt, de azér biztos megérdemelte és el se tudod képzelni h ne érdemelje meg..

2010. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk volt.

Odamentek és csak a bajt csinálták. Én is hazatoloncoltam volna őket.

2010. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel. Itt miért nem lehet ezt csinálni?
2010. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

11:31


Itt sírnánk?Ezt meg honnan veszed?Miért beszélsz mindenki nevében?

Az meg a másik,hogy leeshetett volna a kérdésemből,hogy nem vagyok épp antirasszista.

Az meg a másik,hogy te véded itt ezt a söpredéket,holott biztos vagyok benne,hogy te is pontosan tudod,hogy ők sohasem ártatlanok.És ha majd kirugdosnak a saját országodból,mert annyian lesznek,akkor ne csodálkozz rajta!Mondjuk csodálkozhatsz,felháborodhatsz,úgyis le fog ejteni a magyar hatóság,vagy ki tudja,mi lesz ahelyett majd..

2010. aug. 26. 11:47
 7/31 bumbi02 ***** válasza:
0%

Itt sírnánk?Ezt meg honnan veszed?Miért beszélsz mindenki nevében?

mér, nem lennél felháborodva hogyha egy cigány huzott volna hajánál fogva egy terhes nőt? csak akkor azt mondanád h mocskos cigány, nem pedig azt h biztos megérdemelte...



Az meg a másik,hogy leeshetett volna a kérdésemből,hogy nem vagyok épp antirasszista.

Az meg a másik,hogy te véded itt ezt a söpredéket,holott biztos vagyok benne,hogy te is pontosan tudod,hogy ők sohasem ártatlanok.És ha majd kirugdosnak a saját országodból,mert annyian lesznek,akkor ne csodálkozz rajta!Mondjuk csodálkozhatsz,felháborodhatsz,úgyis le fog ejteni a magyar hatóság,vagy ki tudja,mi lesz ahelyett majd..


tisztába vagyok hogy a cigányság NAGYRÉSZE milyen.. ismétlem NAGYRÉSZE...nem pedig az összes... az ilyen utopiátokat meg már kb 5 éve hallgatom.. hogy annyian lesznek, meg majd tul nönek rajtunk...

az a baj hogy amig van ez a cigánygyülölet addig még ez is generálja az okokat a gyülöletre( tudom h nem ez a probléma gyökere, de ez is rátesz mindig egy lapáttal)

és am meg nem söpredék.. nagyrészük megérdemli ezt a nevet.. de legalább a maradék 5-10%ot ne bántsuk...

2010. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%

Jó, akkor maradjon itt az az 5-10%, a maradék meg menjen Izraelbe a jóságos zsidókhoz, mert ott legalább ismeretlen fogalom a "rasszizmus", és ismerkedjenek a továbbiakban ők a cigány kultúra sokszínűségével.

Lassan úgyis végeznek már a palesztin kultúrával... úgy belejöttek már az "integrálásba"... nekünk meg olyan nehezen megy az ilyesmi... még egy rendes vasbetonfalat sem tudtunk felhúzni köréjük az ő védelmükre...

2010. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az összes ugyan olyan...


Nem, nem értek velük egyet. Nem vissza kellene toloncolni őket, mert úgyis kimennek ugyan úgy még oda. Hitler nem volt buta ember, most a rezeseket is be kéne vágni egy kis kamrába...Nem vagyok rasszista, csak szeretem a békés életet. Amúgy ha ezt nem merik megcsinálni, akkor legalább visszaküldik őket, nem tárt karokkal várja őket mint ez a cigánnyaló-ország...

2010. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nyitja meg linket. :(

Igazuk van! Pedig régebben épp a franciák pártolták a romákat, hogy ők is emberek, ugyanúgy kell velük bánni. Akkor települtek oda sokan. Nos, ők lépnek időben, miután megtapasztalták a dolgot. Nekünk is így kellene! Elég zűrös dolgaik vannak most is, és ennél csak rosszabb lesz. Egyre többen lesznek sajnos, és pont nem a rendesekből!

2010. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!