Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a franciaországi...

Mit szóltok a franciaországi roma telepek felszámolásához, és a romák erőszakos kitelepítéséhez?

Figyelt kérdés

Mert én totálisan egyetértek vele.Egyesek hőzöngenek,hogy a franciák mennyire rasszisták,meg hogy a kitelepítésről készített videóban egy terhes cigány asszony húznak a földön.(Szerintem csak egyszerűen nem mutatták az előzményét,és nem láthattuk,hallhattuk a asszony ocsmány,undorító szavait,amivel úgy egyébként mindenkit illetni szokott ok nélkül is..stb)

Szóval szerintem az a lényeg,hogy példaként kéne, hogy szolgáljon a franciák viselkedése a többi országnak is,akik hagyják magukat elnyomni a romák által,és hagyják őket élősködni is.

Szerintem nagyon bölcsen,és hatékonyan cselekedtek Fro.-ban,mi a ti véleményetek?


2010. aug. 26. 11:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Hogy ti milyen naivak vagytok! Mit gondoltok miért telepitik ki a cigányokat? Hogy helyet csináljanak az araboknak!


És hova telepitik ki őket? Visszaküldik ide. Vagy akit nem, annak a helyébe majd küldenek muszlimokat!

2016. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
36%

Akkor jöjjenek az arabok inkább, egy "allah akbár"-t még mindig szívesebben hallgatok, mint egy "há' dicsák ápá, á Buksi kidzsánelt"-et. Az araboknak legalább sikerült összehozniuk pár önálló államot a történelem folyamán.

Hogy hova telepítik ki őket? Ahova akarják. A BTK-ban benne van feketén-fehéren, hogy kitiltásnak/kiutasításnak helye lehet. A franciák hova zavarták őket? Ugye hogy meg lehet oldani.

2016. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Előző, miből gondolod, hogy a franciák a MAGYAR BTK szerint működnek?


Annak pedig, hogy Magyarországról kitelepitsenek valakit, annak a BTK-ban szigorú feltételei vannak.


Egyébként pedig őszintén kivánom neked, hogy egy iszlámista muzulmán legyen a szomszédod. Nekem már volt cigány is, muszlim is - én veszem a cigányt, te vedd a terroristat.

2016. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
36%

A franciák a francia BTK szerint működnek. Ha abba benne van, hogy kitiltás/kiutasítás alkalmazható, akkor alkalmazzák is.


Szigorú feltételei vannak, igen, de ha teljesülnek, ki lehet hajítani Záhonyon túlra minden további nélkül.


A jókívánságot pedig köszönöm. Én simogatom majd a "terrorista" Abu Ali Abd-el Rahmánt, te meg simogasd Kolompár Nintendót, Lakatos Teszlatroopert meg az ötven fős famíliát. Meglátjuk, 10 év múlva melyikünk jár jobban.

A mínuszt pedig kaptad.

2016. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%
Hmmmm. Vajon mitől van olyan érzésem, hogy az előző egy magyarországi muzulmán?
2016. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél még náci voltam :) ejj de gyorsan változik az ember megítélése! Akkor most "heil Hitler" helyett "allah akbár"-t kell mondani, igaz?
2016. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ebben semmi ellentmondás. Eleg sok muszlim náci piszkitja a világot.
2016. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Oké, akkor jawohl mein Führer, meg dzsihádzsihád, meg zikkhájl meg ilyenek... :DDD
2016. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kitelepítésekkel

gondolom ott is elkezdték a szokásos életformájukat, és a csigazabálónak elegük lett belőle, hirtelen rájöttek, miért is utálják őket mindenhol máshol.

De ugyanúgy hazazavarták őket Kanadából, Skandináviából is, mert egy életképtelen parazita korcs faj

Telepítsék őket az Antarktiszra, a jegesmedvék és a hideg majd elintézi a többit

bumbi02-nek és az 58%-osnak én is nyomtam mínuszt

2018. jan. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A franciák példásan jártak el. Azt sajnálom, nem a Déli-sarkra deportálták a kokerókat, ott sok kárt nem tudnának okozni.

Svédországból is hazapaterolták őket két hét után, Kanadában meg lecsukták az egész társaságot. Hát sajna-bajna nem mindenhol ül fajukbeli miniszterelnök a trónszéken, ezt most megtanulták.


"látod ezt hivják rasszizmusnak, mikor azt se tudod mi történt, de azér biztos megérdemelte és el se tudod képzelni h ne érdemelje meg.."


Az ne zavarjon téged, aranyapám, hogy a hazai gyakorlatnak is így kéne működnie papírforma szerint, ugyanis a törvények elvileg egyformán vonatkoznának mindenkire. A gyakorlatban meg azt látjuk hogy a cigánynak mindent lehet, a magyarnak meg semmit.

Azt képzelték, ez odakint is így van. Hát rábsztak. Lehet nyugodtan rasszizmusról ajvékolni, ettől még nem lesz igazatok.

Az arabok meg egy más téma, semmi közül a rétinégerekhez.

2018. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!