Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehetséges, hogy a...

Hogy lehetséges, hogy a transznemű nők egyes országokban versenyezhetnek a biológiai nők mezőnyében? Ráadásul nem mondjuk dartsban, hanem a legkeményebb, nyers erőn alapuló kontaktsportokban.

Figyelt kérdés

Egy ismerős mesélt a transznemű sportolókról, hogy egyes országokban a transznemű nők a biológiai nők között is versenyezhetnek. Ez hogy lehetséges? Jelentős fölénnyel rendelkeznek a férfiak a nőkhöz képest. Ez ellen nem tudnak a feminista női jogvédők azokban az országokban fellépni? Ráadásul ezek a sportolók nem gyerekkorukban alakultak nővé, hanem sokkal később, tehát egy kemény szteroid kúrán estek át serdülőkorukban, amin a nők nem. Sokkal keményebb csontozatuk is van.

Néhány példa:

[link]

Még egy nagyon durva példa:

[link]

Itt egy kis angol tudással olvashatjuk, hogy bármilyen orvosi átalakulás nélkül(!!!! Ez hogyan???) nyeri a versenyző férfiként a női mezőnyben a versenyeket.

Ezt, hogy a bánatba engedik meg?



2021. febr. 24. 01:16
1 2 3
 1/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
18%
Én támogatom, győzzön a jobb nemtől függetlenül.
2021. febr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, elég érdekes.

Persze ha kérdezel, rasszista náci vagy.

2021. febr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

#1-es, ugye tudod, hogyha a versenyek koedukáltak lennének, akkor az élmezőny top 50-ében (de néhol a top 100-ban) csak férfi versenyzők lennének? Gondolom ez neked nem jelent semmit, pedig elég súlyos következményei lennének a társadalomban.

A kérdéshez nagyon nincs mit hozzafuzzek, a transzokat nem, de ezt a verseny felállást nagyon elítélem .

2021. febr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
16%

Milyen következménye lenne? :) Kis túlzással most se érdekel senkit a női sport.


A profi versenysportot amúgy is hülyeségnek tartom.

2021. febr. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez az elmebaj kicsúcsosodása.
2021. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

Az úgy megy hogy bejelented hogy nőnek érzed magad és onnantól érinthetetlen vagy, senki nem mer kekeckedni veled. Azt hiszed túlzok de sajnos nem. Ha mégis akad valaki aki tamáskodik az identitásoddal kapcsolatban azt a transzlobbi kész eltörölni a közösségi médiától kezdve mindenhonnan.

És halkan megjegyzem hogy Biden az ELSŐ hivatalban töltött napján aláírta azt a rendeletet miszerint transznőket tilos kizárni női sportágakból. Érthetően ennek az echte biológiai nők nem örülnek.

[link]

2021. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy versenysportban mi lesz akkor doppingtesztekkel? Vagy a transzneműekre ez nem vonatkozik? Nekik nem kell majd pisilniük, mert úgyis kimutatná a hormont, és az diszkriminatív?
2021. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"A transzokat nem, de ezt a verseny felállást nagyon elítélem."


Hát pontosan erről van szó. És ha az ember megemlíti a valóságot, akkor már kirekesztőnek van titulálva, pedig alapvetően szabadelvű vagyok.


Kapaszkodjatok meg, én még akár azt is támogatom, hogy ha egy transznemű tudja hozni többé-kevésbé egy nő biológiai adottságait, például a tesztoszteron hormonszintet, akkor versenyezhet sportokban komoly dopping ellenőrzés mellett.


Azért Andraya Yearwood esete nagyon durva. Egy hosszú hajú férfi, aki a nők versenyeit nyeri sorra. És még a teen vogue top 21-be is be került.


[link]


"Teen Vogue’s 21 Under 21, 2020: The Girls and Femmes Building a Better Future" Hát ő aztán nagyon "girl".... Meg nagyon "Better Future"....


[link]


És ez nem valami fikció, hanem a valóság.

2021. febr. 24. 14:55
 9/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
17%

Vihar a biliben. Majd kialakul itt is egy megoldás, nem kell azonnal világvégét kiáltani egy B-kategóriás sportoló miatt. Majd ha hosszú éveken át minden jelentős női sporteseményt transzok nyernek, akkor lehet komolyan sírni miatta.


Az bezzeg nem zavar, hogy a kosarasok nagy része magas vagy hogy minden maratont a kelet-afrikaiak nyernek.

2021. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9-es


Engem marhára nem érdekel a kérdés sport szempontból, senki nem kiáltott világvégét. Tőlem nyugodtan sportoljon aki akar, abban a kategóriában, ahol akar. Se feminista jogvédő, se transz sportoló, se aktivista, se jobbos, se nagy sportszakértő nem vagyok.


Csak meglepő, hogy már itt tart az agymosás nyugaton. Hogy üvöltjük, hogy a kő az már pedig felfelé esik, egy férfi pedig nő, mert azt mondtam.

2021. febr. 24. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!