Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt a beoltott...

Tényleg meghalt a beoltott Tiffany Dover nővér, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, ahogy senki sem tudja biztosan. Mi ez a hírzárlat körülötte?

Hogyhogy nem lehet elérni és ténylegesen megbizonyosodni, miért titkolózik körülötte a külföldi politika?


És a magyar médiában erről miért nem adnak hírt?

Nem kellene itthon is bemutatni, hogy milyen "csodás" következményekkel jártak az első covid elleni oltások?


Van valami hír róla? (Nem az alteregójáról, akit betettek a helyére...)



2020. dec. 24. 13:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/451 A kérdező kommentje:

6-os: én csak feltettem egy egyszerű kérdést és nem hiszek a kórháznak. Aki kérdez, az azért kérdez, mert nem tudja és így szeretne választ kapni, hátha valaki pl. külföldön él és ott jobban terjednek a hírek, esetleg tud rá válaszolni...!


Én meg azt remélem, hogy a karma azokat bünteti meg, akik az emberiség ellen vétenek és egészséges embereket oltásokkal tesznek tönkre.

2020. dec. 24. 14:15
 12/451 A kérdező kommentje:
10-es, ha olyan jól van, akkor miért lettek megfenyegetve a szomszédok, meg miért nem jelentkezik a közösségi platformjain a nővér maga? Nem lenne hitelesebb cáfolat, ha ő maga adna hírt magáról és nem másoknak kellene bizonygatnia, nem furcsa ez?
2020. dec. 24. 14:19
 13/451 anonim ***** válasza:
51%
14:19: bocsáss meg, de mi a kérdésed? A jelek szerint semmi, már megvan rá a válaszod, és csak egy gyagya összeesküvés-elméletet akarsz terjeszteni.
2020. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/451 A kérdező kommentje:
13-as: engem csak az igazság érdekel, persze, hogy megvan a saját véleményem, ahogy neked is. De te se tudsz semmit, csak a magadét fújod. Én azok válaszára vagyok kíváncsi, akik esetleg tudnak más forrásból valami ténylegeset!
2020. dec. 24. 14:25
 15/451 anonim ***** válasza:
53%

Az igazság az, hogy rémhír terjesztő vagy, ha az igazság érdekelne nem itt, és nem így tetted volna fel a kérdést, hanem ki Google-zod magadnak milyen hírek vannak fent a hivatalos portálokon.


"azok válaszára vagyok kíváncsi, akik esetleg tudnak más forrásból valami ténylegeset!" - ehhez képest figyelembe sem vetted azokat

2020. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/451 anonim ***** válasza:
69%
Volt instagramja még 4 napja, ott kérdezgették, most már nem elvileg nincs meg az oldala
2020. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/451 A kérdező kommentje:

Ha én ott élnék kint, tuti elmennék a nővér házához, aztán becsöngetnék, hogy ő maga mesélje el, hogyan is érzi magát.


Az összeesküvés-elméletek azért terjedhetnek, mert senki nincs, aki függetlenként képes lenne objektív hírekkel szolgálni.


A politikusok nyilván az oltást favorizálják, a sztárokkal reklámozzák, hogy be tudják adni.


Aki meg köszöni, de nem él vele, azt meg agyba-főbe támadják és vádolják, megpróbálják elhallgattatni.


Most ez a helyzet.


15-ös: én nem állítottam, hogy meghalt. Kérdést feltenni pedig nem rémhírterjesztés!


Azért itt tettem fel, mert ez a gyakorikérdések, és mert sok embert érdekel, csak a magad fajták miatt nem merik megkérdezni.


Emberekkel beszélgetni azért más, mint valamit kiguglizni.


És nem te fogod nekem megmondani, hogy mit kérdezhetek, meg mit nem.


Figyelembe vettem a válaszokat és megállapítottam, hogy ugyanúgy nem tudtok semmit.


Valamint az is kiderült, hogy melyik oldalon álltok.


Nem lepődtem meg.


De pont azért, mivel ez téged/titeket nem érint meg, nem is veszem figyelembe a sárdobálásodat.

2020. dec. 24. 14:37
 18/451 A kérdező kommentje:
16-os: köszönöm az infót! Ez hasznosként felértékeltem.
2020. dec. 24. 14:39
 19/451 anonim ***** válasza:
84%
14:32: nem csak volt, de van is Instagram-oldala.
2020. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/451 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Ez alapján nem Tiffany Dover állapota miatt kellene aggódni.

2020. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!