Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor talaljak mar meg, mikor...

Mikor talaljak mar meg, mikor vegzik mar ki Osama bin Laden-t?!

Figyelt kérdés

Eppen az elobb neztem meg nehany videot a youtube-on.

Borzalmas hogy milyen nagy kart okozhat egy ilyen marha.

Mennyi elet megszunt a szadikus agyaert.

Hogy letezik hogy eddig nem kaptak meg?


2010. aug. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

kicsit elmegyünk a témától, de nem baj.

Ugye a World Trade center is 1970 után készül, és akkoriban az emberek imádtak azbesztből építkezni, de amikor rájöttek, hogy az azbeszt mérgező, akkor az épületeket megpróbálták "azbesztteleníteni", szóval annak jelentős részét a WTC-ről is eltávolították, különben elég sok tüdőrákos ( azt hiszem az azbeszt tüdőrákot okoz az oxigénbe kerülve ) tőzsdeügynök halt volna meg.

Szóval az azbeszt sem lehet megoldás, az égés pedig könnyedén fellazíthatta az acélszerkezetet, az acél pedig amúgy sem túl erőteljes, inkább a rugalmas a jó kifejezés rá.

Meg egy robbanás esetén nem is biztos, hogy a torony "saját magába" dőlne vissza, bár ebben a témában nem vagyok otthon.

2010. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
90%
soha nem találják meg hisz nemis keresik csak ürügy volt. szerinted a világ legfejlettebb haditechnologiájával rendelkező hatalomnak nesikerülne megtalálnia? amerika a világ szégyene mindenkinek hazudik csak a saját érdeke számít neki...
2010. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
90%

Robbantással egy épület úgy omlik össze, ahogy azt akarják.

Egy kis fizika:

http://www.youtube.com/watch?v=DC9PuOp5688

2010. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
meg Roman Polanskit se tudjak elkapni....szerinted??
2010. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Najó Polanskit tudják hol van, csak nem adják ki, és ő egy másik etnikumhoz tartozik:)
2010. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
100%
Nos...Magam sem tudom pontosan mitörtént Szeptember 11-én de azt tudom hogy nem az Al Kaida műve volt ez az egész.Az USA direkt döntötte le ikertornyait hogy ezáltal megtámadhassa Afganisztánt illetve Irakot.Sok olyat olvastam hogy:Alig voltak megtankolva a gépek,nagyon kevés utas volt a gépen,a becsapódást egy robbanás előzte meg stb.
2010. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Hm...erdekes...es ugyanakkor hihetetlen hogy a USA kepes volt igy atverni a sajat nepet. Valami felfoghatatlan.
2010. nov. 6. 18:20
 48/48 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Nem keleltt volna sokat várnod, 2011 májusában rajtaütöttek pakisztáni rejtekhelyén és akció közben lelőtték.
2020. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!