Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem találják meg azt,...

Miért nem találják meg azt, aki rálőtt a Rendőrpalotára?

Figyelt kérdés

Még évekkel ez előtt volt.

Ismerősöm szerint azért, mert maguk a rendőrök löttek rá, hogy ráfogják valamire.

De, mégis minek lőnének a saját épületükre?


2011. ápr. 7. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Például, hogy eltereljék a figyelmet valami akkor aktuális politikai disznóságról.


Vagy: eljátsszák a terrorveszélyt, és ezáltal a lakosságot arra ösztönzik, hogy otthon üljön és kussoljon, ahelyett, hogy az utcán járna-kelne, vagy éppen szidná a politikusokat és/vagy zavarogna az utcákon.


Vagy: egy "üzleti" ügy vitájának egy mellékszálában volt a sorozat egy "érv". Ezt persze kínos lett volna nyilvánosságra hozni, esetleg kinyomozni is (képbe kerülhetett volna valaki magas pozíciójú, befolyásos nagyfőnök).


A lehetőségek szinte korlátlanok.A tényleges lövést, ha ezen feltételezéseknek (mert azok, ezt én világosan tudom!) van valami valóságalapjuk, valószínűleg nem rendőr adta le, hanem titkosszolgálati vagy alvilági személyek.

2011. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert nem keresik :-)
2011. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem keresik. Ezek olyanok mint az aszpirin.
2011. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem találják meg, az csak jó. Szívem szerint én PWT fúziós gömb kilövővel küldeném meg a sündőrpalotát.
2011. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, h ezáltal az épületben dolgozók nagyobb védelmet igényelhettek a későbbiekben.

Magyarul valóban megrendezettt esemény volt, amit azért rendeltek meg, mert tartottak attól, hogy egyes elemek, akiket nem tudnak irányítani megtámadják a palotát.

2011. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
...biztos, hogy kivülről jött az a fránya golyó?...
2011. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pffff...

Több emelet ért a lövés, valamint ha belülről lőttek volna mégis többen, akkor is a lövedékeknek be kellett volna csapódnia valamelyik bérházban.

Tudtommal senki nem jelezte, h más épületek is sérültek volna.

2011. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vágom miért kellene megtalálni.
2012. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

"valamint ha belülről lőttek volna mégis többen, akkor is a lövedékeknek be kellett volna csapódnia valamelyik bérházban. "


Te barom! Nem úgy értették, hogy fizikailag az üvegen belülről, hanem, hogy belső, bennfentes emberek. Mellékesen ki más lett volna?

2012. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért nem találják, amiért az öszödi kiszivárogtatót sem találják.

Önmerénylet volt, akárcsak a Reichstag felgyújtása.

Rohhadék komcsik!

2012. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!