Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor talaljak mar meg, mikor...

Mikor talaljak mar meg, mikor vegzik mar ki Osama bin Laden-t?!

Figyelt kérdés

Eppen az elobb neztem meg nehany videot a youtube-on.

Borzalmas hogy milyen nagy kart okozhat egy ilyen marha.

Mennyi elet megszunt a szadikus agyaert.

Hogy letezik hogy eddig nem kaptak meg?


2010. aug. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Túl egyoldalúan állsz a dolgokhoz. Az amerikaiak biztos nem öltek meg egy embert sem, igaz?
2010. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Már többször keltették a halálhírét. Bizony jó esély van rá, hogy már meghalt. De mivel akkor eggyel több indok lenne az amcsi csapatok kivezénylésére, inkább "élve hagyják".
2010. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
60%
Bin Laden a CIA embere. Lássa színfalak mögé birka.
2010. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
44%
Ezt magadtól találtad ki, utolsó, vagy olvastad-hallottad, és most birka módra visszaböfögöd? Az az érzésem, hogy ha magadtól képes lettél volna kikövetkeztetni, akkor annyi eszed is volna, hogy ne birkázz csuklóból másokat.
2010. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
92%
Az interneten már annyi videót láttam, amiben bebizonyították, hogy az ikertornyok elleni terrortámadást az amerikaiak hajtották végre, mbelső munka volt, hogy mehessenek az olajért a közelkeletre. Még az echo tvben is volt.
2010. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 bumbi02 ***** válasza:
82%
hát elég egyértelmü hogy az az amerikaiak müve volt...kellett egy indok hogy miér menjenek afganisztánba...és látod el is érték amit akartak, te is laden halálát akarod, aki sztem már kb 3-4 éve halott.)
2010. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elejétől fogva olyan érzésem volt/van, hogy ez egy kitalált személy, kitalált névvel. Csak videofelvételeken látszik, üzem, beszél. Kinézetre meg olyan, mint 10-ből 9. De oknak jól bevált.
2010. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
*üzen
2010. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
95%

http://www.youtube.com/watch?v=KoXWPIiQrN0

Nézd végig, szerintem akár igaz is lehet:)

Az USA átbaszta a saját népét, ledöntötte a tornyait, sok ezren haltak meg a cél érdekében. a 9 11 csak ürügy volt. Ha a TVbe azt mondják hogy a nyuszi hozza az ajándékot azt is elhiszed?

Nézd meg a Zeitgeist-ot, több dolgot is megtudhatsz belőle.

2010. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Utolso harom valaszolo: En olyat nem hiszek el hogy az amerikaiak kepesek lettet volna ilyen hatalmas szornyuseget sajat honfotarsaikkal a francos olajert!

Teljesen abszurd!

Nem kell minden hulye feltetelezest elhinni!

2010. aug. 7. 16:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!