Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor talaljak mar meg, mikor...

Mikor talaljak mar meg, mikor vegzik mar ki Osama bin Laden-t?!

Figyelt kérdés

Eppen az elobb neztem meg nehany videot a youtube-on.

Borzalmas hogy milyen nagy kart okozhat egy ilyen marha.

Mennyi elet megszunt a szadikus agyaert.

Hogy letezik hogy eddig nem kaptak meg?


2010. aug. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Elolvastam a kommenteket es meg mindig nehezemre esik elhinni ilyen hatalmas szornyuseget.......

Ha a hatalmat tobb ezer elet elrovasara epitik, akkor inkabb hagyjak a lofaxba........Igy a hatalom nem er egy kalap fost.......

Nem tudom hogy kepesek aludni azok akik ezt elterveztek es akik felelosek erte, ha tenyleg ugy tortent amint itt tobbetek leirta.

2010. aug. 8. 15:23
 32/48 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kerdezo, ne is hidd el. Ezek a konspiracios mesek arra jok, hogy a kis pisiseknek meg a butaknak legyen min ragodni, meg elokesziteni a talajt egy jo kis "bulira", ahelyett, hogy tenyleg keresnenk azt, hogy hogyan lehet segiteni a rengeteg bajunkon. (Az ugye sokkal bonyolultabb, meg nehezebb, meg farasztobb - ez meg izgalmas, konnyu felfogni)
2010. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo: Lehet naiv vagyok, nem tudom, viszont nekem ez tulsagosan egbekialto. Viszont komolyan elgondolkoztam, elmelkedtem azon amit irtatok.

Nem probalok en barbie alomvilagban elni, csak en ezt tulsagosan soknak, tulsagosan remisztonek talalom.

2010. aug. 8. 20:11
 34/48 anonim ***** válasza:
48%
De miért? Csak mert ez mostanában (értsd a mi életünkben) történt és nem pár száz évvel ezelőtt? Ha ez csak egy fejezet lenne a törikönyvedben, akkor nem is gondolkoznál rajta...
2010. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 bumbi02 ***** válasza:
75%
erről van szó.. sokan azt hiszik hogy a történelem befejezödöttt, ma már civilizáltabb világban élünk és nincsenek hatalmi harcok.. mért ne lennének?
2010. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább simon pereszt akasszuk föl!
2010. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem tudod még mindig elképzelni, akkor nézz meg pár videót a youtubeon, nagyon sok bizonyíték van arra, hogy nem úgy történtek a dolgok, ahogy azt állítják.

Azt nem kürtölik világgá, hogy amerikában perelnek az áldozatok hozzátartozói, és építészek is pert indítottak, mivel az épület nem burulhatott volna le egy ilyen támadástól, legalábbis nem úgy ahogy az a videókon látszik.

Figyelmedbe ajánlom a Világ Panoráma című műsor szeptember 11-el foglalkozó adásait. Elhangzik bennük egy elmélet is, amit a kutatások, információk alapján állítottak fel.

2010. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
68%

Az a lényeg, hogy az ember a ténykete nézze.

Az tény, hogy nem a repülő ütése döntötte le a torony acélszerkezetét. De nem is egy bomba, mert azért elég pontosan kell azt beállítani, hogy a repülő és a bomba egyszerre "robbanjon", viszont nem is megoldhatatlaj.

De az már inkább kezelhető tényként, hogy a repülő az égés közben simán megolvaszthatta az acélszerkezetet.

De nem is kell feltétlenül hinni az összeesküvés-elméletekben, csak el kell hinni, hogy van rá bizonyíték.

De ha csak belegondolunk: el sem hinnénk, hogyha ma a spanyol inkvizíció létezne, és ugyanazt csinálnák, akkor az ugyanolyan szörnyű lenne, mint ahogy a kormány megtámadja magát...

szóval a történelemben rengeteg olyan dolog volt, amit nehéz elhinni (pl.: megölnek egy inkvizítort, mert 1000-ből csak 200 embert ítél halálra, a többit "csak" 10 év börtönre |az ember akkoriban nem élt több évet mint 50| plusz kb. 50 embert felment)

2010. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Sosem ertettem valami jol a politikahoz, igaz nem is erdekelt tulsagosan.

Utananezek.

Koszonom a valaszokat.

2010. aug. 9. 15:24
 40/48 anonim ***** válasza:
53%

13:44 "De az már inkább kezelhető tényként, hogy a repülő az égés közben simán megolvaszthatta az acélszerkezetet."


Megolvaszthatja az acélszerkezetet, de ebben az épületben annyi azbeszt volt, hogy nem nagyon tudta megolvasztani. De tegyük fel megolvasztja, akkor sem olvad el 110 emeleten keresztül egyszerre, és nem 10 másodperc alatt omlik össze egy helyben az épület. És rengetek törmelék marad utána, itt viszont nem sok anyag maradt meg (kb néhány emeletnyi) és egy arab útlevél:D

2010. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!