Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor talaljak mar meg, mikor...

Mikor talaljak mar meg, mikor vegzik mar ki Osama bin Laden-t?!

Figyelt kérdés

Eppen az elobb neztem meg nehany videot a youtube-on.

Borzalmas hogy milyen nagy kart okozhat egy ilyen marha.

Mennyi elet megszunt a szadikus agyaert.

Hogy letezik hogy eddig nem kaptak meg?


2010. aug. 7. 14:41
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

New Orleans-ban a katasztrófakor mi történt? Tudták, hogy jön a Katrina hurrikán, de mert zömmel feketék által lakott város, semmit nem tettek, hogy kevesebb ember haljon meg. A feketék szeretetotthonában "ottfelejtették" az ápoltakat. Hány áldozatot követelt? Ők is amerikai állampolgárok voltak. A 9 11-nél kik tartózkodtak az épületekben, és kiknek nem kellett aznap dolgozni menni?

Akadnak józan paraszti ésszel fel nem fogható események. Bush miért folytatta teljes nyugalommal az óvodai látogatását, mikor a 9 11-es katasztrófát jelentették? Az egész világot megrázta, de az amerikai elnököt nem igazán.

Mindenki annak hisz, aminek akar, de a CIA ott van mindenhol, és ott voltak jóval korábban is. Már a vietnámi háborúban is, pedig az nem most volt.

2010. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Most neztem bele ujra. Igen, valoban hosszabb. Majd megnezem.
2010. aug. 7. 17:40
 23/48 bumbi02 ***** válasza:
83%
kérdező! 3000 ember halt meg a támadókkal és a repülgépen lévőkkel együtt összesen. (6000 sérült kb). 50 000en dolgoztak azokban a tornyokban, naponta többszáz ezer ember fordult meg ott... nem furcsa hogy épp aznap épp akkor (közel se volt még az ebédidő) alig voltak benn?? 3000 ember "névtelen senki" az állami vezetésnek.. a történelemben nem egy csunyább dolgot követtek el saját nép ellen.. az akkoriak szintén nem tudták hogy csak álca amit látnak és igazából a sajátvezetés ami elárulja öket..itt se fogjuk tudni.. majd 200 év mulva maximum...nem véletlen hogy egyetlen tulélő se volt.. az egyik gépet elvileg visszafoglalták az utasok.. az a gép se élte tul.. senki.. megkülönben is furcsa nekem hogy ezek a terroristák ien piszok jól tudnak vezetni ekkora gépeket.. mert azér sikerült beletalálniuk azokba a tornyokba.. amik külsöszemmel nagynak tünnek de egy repülögépnek egy 63 méter széles valamit nem annyira könnyü eltalálni hogy minden jöttment alig tanult pilóta megcsinálja..nemtom mien gépek voltak,én a boeing 747esből indulok ki, annak a fesztávja 60méter... repülésbe nemvok otthon de sztem azér ehhez kell tapasztalat is...
2010. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:19

na miért kellett ezt ilyen csúnyán lepontozni? Csak egy ártatlan kis szóvicc volt -.-

2010. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok, a kérdező egy tipikus kispolgár, aki mindent elhisz, amit a tévé mond. Jó neki, a tudatlanság áldásos...
2010. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként azért nem találják meg, és nem végzik ki, mert nem létezik.
2010. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
90%
17:43 nagyon rossz volt a szóvicc, azért lettél lepontozva. Legalább Bush-sal alkottál volna valami vicceset.
2010. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Irigyellek, kérdező. Sokkal jobb volt nekem is, amíg ilyen tájékozatlan voltam, mint te. Azóta rengeteget őrlődök a világ dolgain.


Amúgy pedig nem tudom, miért nem tudod elhinni hogy ilyet tettek az amerikaiakkal. Nem amerikai vezetésük volt nekik akkor sem, most sem. Bankárok irányítják őket is, mint ahogy szinte az összes országot, beleértve csodaszép hazánkat is. Őket pedig nem érdekli néhány ezer ember halála. Őket egyedül a profit érdekli. A háború pedig iszonyú nagy biznisz. Erre nagyon jó példa a vietnámi háború. Olyan értelmetlen szabályozásokkal voltak visszafogva az amerikai katonák, mint például nem haladhattak előre egy bizonyos szakasznál, illetve stratégiai pontokat csak felső engedéllyel támadhattak, amit meg sose kaptak meg. És ezeket a vietnámiak tudták is, kész stratégiákat tudtak tervezni rá. Az amerikaiakat irányító vezetés nem megnyerni akarta azt a háborút, hanem fenntartani. Ráadásul mindkét felet pénzelték, mint ahogy a II. világháborúban is tették. Nekik nincsenek elveik.

2010. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként miért csináltak volna az afgánok ilyen merényletet? Ha csak nem azért hogy megtámadják őket? De az miért jó nekik? Miért nem a fehérházat támadták meg? Értelmetlen lépés lett volna tőlük...
2010. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
70%

azért egy World Trade Center lezúzása nem semmi dolog. De vannak véletlenek, amiket az amcsik is mondogatnak, ilyen pl. Pearl Harbor, ami ha úgy sikerül, ahogy a japánok is gondolják, akkor az amerikai flotta nem lett volna hatásos a japánok ellen.

De tény, hogy a WTC-nél vannak sokkal nagyobb helyek, amik morálisan megdöntenék az embereket, ilyen lett volna a fehér ház, ha azt bezúzzák, akkor -1 elnök, -sok ember, - morál. Én oda mentem volna. Bár tény, hogy az sokkal jobban van őrizve. Vezetni pedig nem olyan nehéz, pláne ha gyakorlat is van valakiben, és igazán tehetséges, ilyen emberből sok van.

De azért azt sem kell hinni, hogy nem a kormány volt. Elvégre jó okuk volt rá, és ha a kérdező nem hajlandő kilépni a barbie világából, és nem hajlandó felnőni, akkor ezt soha nem érti meg. Tényleg vannak ilyen dolgok, a történelem igazolja. Tényleg nem szép, nehezen hihető, de vannak, és ha egyszer elfogynak az USA vízkészletei, és nem tud behozni, akkor ismét egy terrortámadás lesz az USA ellen.

De 9 11-et úgy kell felfogni, mint egy napot az USA történelmében, amikor az ikertornyokat lerombolták. Hogy ki, azt nem nekünk, hanem jópár nemzedékkel későbbieknek kell majd megtanulniuk.

Bin Laden pedig lehet, hogy régen meghalt, ez csak akkor deríthető ki, hogyha megtudjuk, hogy ki támadott. Ha az USA támadta magát, akkor már biztosan meghalt. Ha nem, akkot lehet, hogy él.

De el kell fogadni, hogy az indokokat keresni kell, és ha nem találunk, akkor nekünk kell gyártani.

2010. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!