Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erdogan szerintetek is diktátor?

Erdogan szerintetek is diktátor?

Figyelt kérdés
Szerintem dettó olyan, mint Putyin aki nem tetszik neki az eltűnik, öngyilkos lesz, baleset éri vagy megy sitre

2019. aug. 5. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%
A Guardian egy fokkal jobb, ott legalább néha előfordulnak féligazságok is, nemcsak hazugságok. Egyébként mivel ezek a könyvek a már említett terrorszervezethez köthetők, teljesen jogos a megsemmisítésük.
2019. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
55%

"21:15: azt hiszem, ettől fogva én is mondhatom, hogy mentális problémákkal küszködőkkel nem vitatkozom."


Szerinted egy terrorszervezet irományaival mit kezdjenek te észlény? Nyissanak könyvtárat?

2019. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
08:30: ami egyébként nem létezik, ugye. Az erdogani retorika baromi egyszerű: valakinek nem tetszik a rendszer? Az terrorista! Aki ezt a végtelenül primitív gülenista dumát beveszi, azzal nem lehet egyszerűen mit kezdeni. Őszintén szólva kételkedem, hogy van ilyen ember a világon. Tehát két eset lehetséges, és veled kapcsolatban már mindkettőt leírtam. Ugyanez vonatkozik a 38 %-osra is.
2019. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
12%
Te csak a fotelból okoskodsz, amúgy fogalmad sincs Törökországról. Azt böfögöd itt viasza amit a média eléd tesz. Ahogy mondtam én többször jártam ott mint ahány alsógatyád volt egész életedben. Beszéltem török emberekkel, és követem az eseményeket. Attól hogy Orbán vezéred a fantom Sorossal hadakozik Gülen szervezete még valós. Ha ezt nem fogod fel nem tudok mit tenni. Mozdulj ki mucsaröcsögéről, utazz el Törökországba és látni fogod.
2019. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
14:13: tudod, kinek Orbán a vezére... Ezek szerint nem vagy fideszes? Azok szoktak Erdogan-hívek lenni. Egyre nagyobb rejtély vagy számomra.
2019. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
46%

14:13: egyébként nem tudom, ismered-e ezt a képet, te nagy világutazó:

[link]

Ezek a gyengéden férfias tekintetek...

2019. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
91%
2019. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
55%

"Ezek szerint nem vagy fideszes? Azok szoktak Erdogan-hívek lenni. Egyre nagyobb rejtély vagy számomra."


Jó hogy nem vagyok Fideszes. Ha rajtam múlna Orbán és a haverjai jó sokáig börtönben ülnének. A kettőnek egyébként semmi köze egymáshoz.



"egyébként nem tudom, ismered-e ezt a képet, te nagy világutazó2


Láttam már. Orbán találkozott Erdogannal. És? Mi ebben az érdekes?

2019. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!