Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erdogan szerintetek is diktátor?

Erdogan szerintetek is diktátor?

Figyelt kérdés
Szerintem dettó olyan, mint Putyin aki nem tetszik neki az eltűnik, öngyilkos lesz, baleset éri vagy megy sitre

2019. aug. 5. 20:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem Merkel az.
2019. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
7%
Ez most kérés vagy vállborogatást vársz a populista véleményed miatt?
2019. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
10%
kérdés*
2019. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Csak egy sima kérdés volt. Merkelről nem tudnám elképzelni
2019. aug. 5. 21:45
 5/38 anonim ***** válasza:
9%
Nem diktátor, ahogy Putyin sem az. A libsik mindenkit diktátornak neveznek, aki nem az ő elképzeléseik szerint vezeti az országát, nem tűnt még fel?
2019. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel Sztálin sem volt diktátor elvégre nem volt liberális meg Mao Cetung
2019. aug. 6. 07:49
 7/38 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem vagy tisztában a diktatúra fogalmával. Bizonyára Törökországban sem jártál. Erdogan nem diktátor, de kemény határozott vezető ami nem tetszik a Nyugatnak, ezért diktátoroznak. Néhány hónapja volt Törökországban a helyi választás. Erdogan pártja elvesztette a három legnagyobb várost. Isztambulban megismételték a választást és másodszorra is Erdogan pártja veszített. Milyen diktátor az aki még azt sem tudja elérni hogy megnyerje a választás?
2019. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem jártam még Törökországban. Voltam Németországba, Svájcba, Ausztriában, Svédországba, Norvégiában. Ezekből indulok ki. Dobtak egy csontot a népnek, mert már a Sztálin féle kemény diktatúra nem nyerő. Lásd Egyiptom, Líbia stb...
2019. aug. 6. 09:27
 9/38 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem voltál ott akkor talán nem kellene hülyeségeket beszélni. Én többször jártam Törökországban mint ahány alsógatyád volt egész életedben, így jól ismerem. Egy olyan pontot sem látok ami diktatúrára utalna, de te biztos jobban tudod a fotelből mint az aki sokszor járt Törökországban.
2019. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Svájcban nem is börtönöznek be újságírókat, ha nem tetsző dolgot írnak államról
2019. aug. 6. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!