Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Erdogan szerintetek is diktátor?

Erdogan szerintetek is diktátor?

Figyelt kérdés
Szerintem dettó olyan, mint Putyin aki nem tetszik neki az eltűnik, öngyilkos lesz, baleset éri vagy megy sitre

2019. aug. 5. 20:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


Ez alatt a kérdés alatt le írtam miért diktátor Erdogán.

2019. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
#21 Alaposan utánajártál, hogy minden igaz-e, amit leírtál? Mert biztos vagyok benne, hogy a fele sem.
2019. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
55%

"Svájcban nem is börtönöznek be újságírókat, ha nem tetsző dolgot írnak államról"


Egy bizonyos határig valóban nem. Nézd meg északi szomszédunkban hogy járt pár éve a csóka aki leleplezte a maffia kapcsolatokat az államnál és volt olyan hülye hogy le is hozta

2019. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
6%

"Ez alatt a kérdés alatt le írtam miért diktátor Erdogán."


Te vagy az az észlény aki szerint azért nem veszi be az Eu Törökországot mert Erdogan diktátor? Az ugye nem baj hogy Törökország 20 évvel Erdogan előtt beadta a felvételi kérelmét de még csak meg sem kezdték a felvételi tárgyalásokat?

2019. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
40%

# 19


Ha az értelmi képességeiddel csak a személyeskedésre vagy képes, keress más kérdést. Értelmi fogyatékokra nincs időm.

2019. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
90%

21:17: biztosan jólesik egy ilyen rendszert éltetned, ráadásul ingyen, és még véletlenül sem a nagykövetségről, természetesen: [link]

Nem, dehogy, nincs ott diktatúra. A Hold meg sajtból van.

2019. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
444.hu, mint forrás? Ezt komolyan gondoltad, utolsó? :D
2019. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

19:28: a Guardian jobban megfelel?

[link]

2019. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
55%
Azt kellene felfognod hogy Gülen szervezte nagyon is valós, nem egy olyan fantom mint itthon Soros. Egy olyan kiterjedt szervezet ami mindenhova beépült. Még Magyarországon is működtetnek iskolát, benne volt hírekben. Hogy az általuk kiadott könyveket megsemmisítik nem csoda. Ettől még nem lesz diktatúra.
2019. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
21:15: azt hiszem, ettől fogva én is mondhatom, hogy mentális problémákkal küszködőkkel nem vitatkozom.
2019. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!