Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik volt a II. VH legjobb...

Melyik volt a II. VH legjobb mesterlövészpuskája?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen.

2012. márc. 2. 21:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
78%

Mustafa:


Ha nem számít az ember, akkor adj egy Parkinson kóros kezébe mesterlövész fegyvert!

2012. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 mustafa33 ***** válasza:
41%
qkker, még egyszer ismétlem, a kérdés a fegyverről szól, nem a legjobb mesterlövészről (mellesleg arról is írtam már elég hosszút, más kérdésre). A világbajnok sportlövő sem a búcsús vándor lövölde "Bügli"jével lövi az abszolút rekordot.
2012. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 mustafa33 ***** válasza:
41%
Bár, ahogy a magyar sportlövők szerepelnek, nem is biztos. Sajnos.
2012. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Amúgy igen a kérdés a fegyverre vonatkozik nem a mesterlövészre.
2012. márc. 7. 22:24
 25/29 balkalolka ***** válasza:
55%
Flammpanzer IV
2012. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nem épp mesterlövészpuska.
2012. júl. 5. 11:43
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olvastam egy kimutatást, hogy a Vietnámi háború alatt az amcsi mesterlövészek által használ Remington 700as puskának minden harmadik lövése halálos volt, míg az M16-osnál ez a szám jóval ezer lövés fölött volt.

OK ez nem VH, de gondoltam hátha érdekel.

2013. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
10%

"""Egyszer olvastam egy kimutatást, hogy a Vietnámi háború alatt az amcsi mesterlövészek által használ Remington 700as puskának minden harmadik lövése halálos volt, míg az M16-osnál ez a szám jóval ezer lövés fölött volt.

OK ez nem VH, de gondoltam hátha érdekel."""


TE OLYAN OSTOBA VAGY!!! HÚ, EZ KIAKASZTOTT...


ez egyáltalán nem mond el semmit a két fegyverről, hallottam ezt az adatot, amit pontatlanul használtál, de tökmindegy, a lényeg: ez az adat a hagyományos gyalogsági, és a mesterlövész-harcászat közötti különbségeket mutatja, ezt tükrözi a találati pontosság is, a két fegyverről semmilyen következtetést nem tudsz levonni ebből az adatból... a két fegyver összehasonlítása ugyanazt az erdeményt fogja mutatni, amit bármelyik gépkarabély és mesterlövészpuska összehasonlítása

2013. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!