Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit kaphatok/mi történik, ha...

Mit kaphatok/mi történik, ha összeverem a kiképzőmet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én utálom, ha parancsolgatnak nekem. Senki se szereti, de én ennek hangot is adok. Egyébként nagyon nyugodt vagyok, de ha üvöltve szólítanak fel vmire, vagy érvként azt hozzák fel, hogy "azért, mert azt mondtam" az nagyon felbőszít. Járok harcművészetre, szóval 1 jól irányzott ütéssel le tudok teríteni vki, kettővel úgy, hogy még 10 év múlva is emlékezni fog rá.

Láttátok az Acéllövedék c. filmet ? Ha esetleg háború törne ki, és ilyen lenne a kiképzőtiszt, akkor simán el tudom képzelni magamról, hogy elborul az agyam.


2010. szept. 26. 20:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Házasodj meg és más gondolatok fognak fárasztani.Az erővel vigyáz mert aki adta az el is tudja venni ,ha nem arra használod amire kaptad .
2010. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért látni,hogy csak az erőd van..Agyad borsószemnyi..

Nyugi haver..Ha kitör a harmadik világháború akkor nem kell aggódnod,hogy besoroznak..Ha túléled az atomot,majd a sugárzást,akkor igyekezz sok követ,és vastag botot gyűjteni..Akkora már tényleg nem kell hogy okos légy,alég ha ütni tudsz..

2010. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
javítok * alég= elég
2010. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
Téged kellett apádnak jól elvernie kiskorodban hogy térj észhez. Ha csak erőd van de idióta vagy, akkor kell hagynod hogy valaki irányítson mert saját magadat is veszélyezteted a meggondolatlanságoddal meg azzal hogy nem tudod felmérni tetteid következményének súlyosságát.
2010. szept. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Amúgy miből gondoljátok, hogy hülye vagyok ? Én próbálok mindenre értelmes választ adni :S Csak azért, mert nem áll szándékomban engedelmeskedni ? Mert akkor van még pár hülye rajtam kívül.
2010. szept. 27. 14:59
 26/29 anonim ***** válasza:
33%

Valamilyen fokon megértem a kérdezőt, én se birom ha parancsolgatnak nekem. Ezek szerint én is hülye vagyok, de azért én tudom tűrtőztetni magam.


Bár ezért kár aggódni, ha lesz (biztos vagyok benne hogy nem következik be, de tételezzük fel hogy mégis lesz.) III. vh-ban szerintem nem lesz olyan nagy jelentősége a katonáknak, inkább csak annak a pár pilótának aki ledobja az atomot...

2010. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%
Mit dolgozol ?
2010. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Háborús helyzetben azonnal kivégezhetnek, - ne tévesszenek meg senkit az emberjogi törvények létezése, az összes háborúban magasról tettek ezekre a küzdőfelek...

Ha sikerült elsikálni a gaztetteket, akkor titok marad örökre, ha nem, idővel fény derül rájuk, - és a fél világot ráuszítják a háborús bűnösökre. Békeidőben pár év elzárást, - ha létezne a békeidőbeli sorkötelezettség intézménye.


Azon azért lerökönyödtem, hogy olyan mentalitással bírsz - állítólag, - mint ahogyan írtad.


Ellentmondásos, hogy a küzdősportokat oktató edzők kiszórják az önuralomra képtelen tanítványaikat, enyhítő körülmény keresése nélkül.

A másik, mely szerint arra tanítják az edzők a tanítványaikat, hogy "mindenkinek ott rohangál az utcán az embere", - ne kérkedjenek a képességeikkel.

A harmadik az alázat, ami abban is megnyilvánul, hogy az önvédelem művészetét csak - és kizárólag - önvédelemre, ELÉGSÉGES önvédelemre használják éles helyzetben.

A negyedik dolog, amin lerökönyödtem, hogy az önkontrollra képtelenséged ilyen hosszú ideig nem került felszínre az edző(i)d előtt.


Nem egészséges dolog, ha egy önuralomra képtelen embert a harcolás tudományával ruháznak fel, mert a problémák elkezdődnek, amikor "eléggé erősnek érzi magát".


Hidd el, mindenkit meg lehet verni, - ha erős az elhatározás. Nem egészséges a viselkedésed.

2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis kamasz beszél, aki még jócskán bizonytalan az identitásában, kisebbségi komplexusa van és ezzel akar nagyfiú lenni, hogy "leveri" a kiképzőjét.

Nem baj neked az a harcművészet. Tanulsz egy kis rendet, egy kis alázatot, megtanulsz egy picit tűrni azt is, ami nem esik jól és megtanulsz először engedelmeskedni, hogy később képes legyél irányítani is. És megtanulod elfogadni, hogy van egy hierarchia a világban, ennek te is része vagy és mindig lesznek nálad feljebb is.

Ha valaki pszichése nem bírja a stresszt, ami egy katonai kiképzéssel jár (még az üvöltést is beleértve), az nem alkalmas katonának. Éles helyzetben, ha nem engedelmeskedsz azonnal, akkor annak nagyon súlyos következményei lehetnek. Csapatmunkában sohasem lehetsz öntörvényű!

2010. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!