Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit kaphatok/mi történik, ha...

Mit kaphatok/mi történik, ha összeverem a kiképzőmet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én utálom, ha parancsolgatnak nekem. Senki se szereti, de én ennek hangot is adok. Egyébként nagyon nyugodt vagyok, de ha üvöltve szólítanak fel vmire, vagy érvként azt hozzák fel, hogy "azért, mert azt mondtam" az nagyon felbőszít. Járok harcművészetre, szóval 1 jól irányzott ütéssel le tudok teríteni vki, kettővel úgy, hogy még 10 év múlva is emlékezni fog rá.

Láttátok az Acéllövedék c. filmet ? Ha esetleg háború törne ki, és ilyen lenne a kiképzőtiszt, akkor simán el tudom képzelni magamról, hogy elborul az agyam.


2010. szept. 26. 20:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

"Azt teljesen más, mert oda önszántamból megyek."

Miért a katonaságra ki kötelez?

2010. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Senki, de ha esetleg háború van, akkor menni kell, mert behívnak.
2010. szept. 26. 22:05
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Te tyúk eszű nem érted meg hiába van erőd ,ha nem tudsz rajta uralkodni .Pont erről szol az egész kiképzés , ha a fizikai erőhöz nem társul a lelki erő, éles helyzetben kudarc lesz a vége!
2010. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%

"Senki, de ha esetleg háború van, akkor menni kell, mert behívnak."

És mi lesz ha nem megyek be?

2010. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Mész majd árkot ásni.
2010. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Mint ami általában lenni szokott.

Vagy segítenek bemenni (visznek) vagy bujdoshatsz.


"Akkor átszökök más országba."

Nagyon hősies tett volna, ha nem lőnek le a határon, akkor mesélheted az unokáknak,hogyan hagytad cserben az országot. :D


Nagyon furcsa ez különben: Régen, ha veszély fenyegette az országot, akkor az emberek katonának álltak, hogy megvédjék. ország>egyén

Most inkább lelépnének máshova. ország<egyén

2010. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

22:23- a kiképzés végén már lehet, hogy tudnék rajta uralkodni, de esélyes, hogy nem jutok el odáig, mert leütöm a kiképzőtisztet :( Ez nagyban függ az ő személyiségétől is. Lehet, hogy nem köcsög. Lehet, hogy nem olyan kemény, és akkor elég ráijeszteni. Lehet, hogy egy másik katona rögtön lelő :(

Amúgy az edzőm szolgált a légióban, de nem tudom, hogy végigcsinálta-e az 5 évet (vagy lelépett?), de majd őt megkérdezem a kiképzésről, mivel a Honvédségnél is eltöltött vmennyi időt

2010. szept. 26. 22:42
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mesélek én is neked.Egy jó barátom katona..Önként ment.Az ő kiképzőtisztje is csak ordított megállás nélkül..Persze ő volt a felettese így azt tette amit mondtak..Egy nap nem engedelmeskedett neki..A kiképző tisztje úgy megverte,hogy az állkapcsa 3 helyen tört el,több fogát kiverte..Mindketten hadbíróság elé kerültek..A kiképzőtiszt megúszta annyival,hogy "kikészültek az idegei" így leszerelték..A barátom 3 hónap katonai magánzárkát kapott..Amint letelt,kilépett a hadseregből! Pedig ő nem az erejével jött,hanem csak szóvá tette ami nem tetszett neki..

Tanulj tinó te is,mielőtt ilyeneket kérdezel..

2010. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Fogad meg a tanácsomat szereljél le ez a pálya nem neked való .
2010. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem győzöm írni: NEM vagyok katona, nem is tervezem. Ha majd háború lesz, akkor majd bevonulok, mivel kötelező. Most nem vagyok katona, és önként nem is fogok menni. Pont ezért fosok a kiképzéstől, mert teljesen világos, hogy ez a pálya nem nekem való.
2010. szept. 26. 23:15
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!