Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért felkészületlenül mentek...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért felkészületlenül mentek az Oroszok Ukrajnába ?

Figyelt kérdés
Az eddigiek alapján abszolút nem számoltak ellenállással, úgy képzelték, mint a Krím elfoglalását, egyetlen puskalövés nélkül, de ellenállásba ütköztek, és össze-vissza, kaotikus, eseti fegyvernemi manőverekkel próbálnak rögtönözni, nem pedig eleve valami logikus koncepcióra alapozták a hadjáratot, és a könnyelműségük eredményére ráfizettek, alaposan.
2022. márc. 23. 13:46
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

# Kürasszír


Akkor jót olvastam, mert gyorskereséssel 400 mrd-s értékeket találtam, ami a szétesés után drasztikusan visszaesett.


[link]



És tervezek is kiírni erről kérdést.

2022. márc. 27. 21:06
 32/33 anonim ***** válasza:
27%

"Koma, akkor a konteósok miért nem látták előre ezt a "megtervezett" világjárványt? Én egy konteós hülyeségben bocs. elméletben sem olvastam róla..."


Valószínűleg mert nem tudsz olvasni. Minden tele volt vele, meg a FEMA táborokkal és a műanyag koporsókkal.

2022. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

#8-as


Az oroszok elfoglalás / bevonulás helyett állóháborúba keveredtek, és most szégyenszemre vissza kellett vonulniuk Kijev - Szumi - Harkov alól, még a Csernobili NPP-t is feladták, a tervek szerint halad most is az Orosz Hadsereg ?

2022. ápr. 7. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!