Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért felkészületlenül mentek...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért felkészületlenül mentek az Oroszok Ukrajnába ?

Figyelt kérdés
Az eddigiek alapján abszolút nem számoltak ellenállással, úgy képzelték, mint a Krím elfoglalását, egyetlen puskalövés nélkül, de ellenállásba ütköztek, és össze-vissza, kaotikus, eseti fegyvernemi manőverekkel próbálnak rögtönözni, nem pedig eleve valami logikus koncepcióra alapozták a hadjáratot, és a könnyelműségük eredményére ráfizettek, alaposan.
2022. márc. 23. 13:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Ez egy megrendezett konfliktus. Rá lehet majd fogni a vg összeomlását. És Putyin is benne van. Hogy gondolhatja komolyan bárki, hogy Putyin nem tudta volna megsemmisíteni mostanra Ukrajnát? Sehogy. Akkor miért nem tette? Mert nem is akarta, ezt el kell húzni addig míg eljuthatunk oda, hogy nincs mit enni, akkor végre fel lehet ajánlani a birkaseregnek az alapjövedelmet. természetesen oltásért és engdelmeségért cserébe. Igen persze konteó meg minden. Csak az a baj, hogy az elmúlt két évben még mindig a konteósoknak lett igaza a végén.
2022. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

"Hogy gondolhatja komolyan bárki, hogy Putyin nem tudta volna megsemmisíteni mostanra Ukrajnát?"

Nyilván sehogy, csak aki egy kicsit is tájékozott a témában, az tisztában van vele hogy nem az volt a cél, hogy megsemmisítsék Ukrajnát. Így pedig máris nem olyan egyszerű a helyzet.

2022. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
1! Koma, akkor a konteósok miért nem látták előre ezt a "megtervezett" világjárványt? Én egy konteós hülyeségben bocs. elméletben sem olvastam róla...
2022. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Azt olvastam, hogy a tábornokok rontották el. A fejlesztésre szánt pénzeket elsikkasztották és nem küldtek kémeket ukrajnába. Nem véletlen 50-es évekbeli tragacsokkal mennek arra
2022. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%

3@ "Koma, akkor a konteósok miért nem látták előre ezt a "megtervezett" világjárványt?"


Láttuk, csak te nem a megfelelő körökben mozogsz. Már évekkel korábban folyamatosan lelepleződtek a koronavírus dolgok https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..

2022. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%

Tudod kérdező, kicsit olyan ez a konfliktus, mintha nem gondolta volna át Putyin, hogy mit is akar meg mik lesznek a hosszú távú hatásai még egy győzelemnek is. Vagy lehet nem is tudott mindenről, ő mostanra annyira elszakadt a valóságtól, hogy lehet tényleg elhiszi a hazugságokat, amiket mond. Lehet tényleg elhitte, hogy az ukránok el fogják dobálni a fegyvereiket, vagy azt hitte az orosz hadsereg olyan erő, hogy gond nélkül nyer.

Egy példa, Putyin valószínűleg nem tudta, hogy sorkatonákat is visznek a harcba! Ugyanis ezt ő maga mondta el, teljesen őszintén, hogy csak a professzionális katonák vesznek részt a műveletben, és itt a bibi, erről miért hazudna? Elvégre ez úgyis kiderül, amint az ukránok elfognak pár sorkatonát, ami meg is történt, tehát nincs értelme hazudni...az én teóriám, hogy lehet azt mondták neki, hogy nincsenek sorkatonák a támadó erőkben, aztán mikor Putyin más forrásokból megtudta az igazat már kénytelenek voltak elismerni neki ezt is. nem ok nélkül csukták le például a hírszerzésük igazgatóját, aki úgy tűnik csapnivaló munkát végzett, és emiatt most orosz katonák ezrei -sőt hamarosan tízezrei- fizettek (fizetnek) az életükkel.

Szóval gyaníthatóan Putyin és a vezérkara sem kapott megfelelő tájékoztatást sem az ukrán viszonyokról sem a saját erőik valós képességeiről.

2022. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
22%
Rettenetes régóta cirkulálnak a konteók a jövőben megrendezendő járványokról és az oltásokról. Ezért is tudták olyan sokan rögtön mi a szitu mikor az Event201 koronavírus járvány szimuláció után közvetlenül ki is tört a "járvány".
2022. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%

Honnan tudod, hogy felkészületlenül mentek??

Honnan tudod, hogy Putyinnak mi a stratégiája? Szerintem pontosan az történik, amit Putyin tervezett... Zelenszkij már kezd könyörögni a tűzszünetért....ki fogják fárasztani az ukránokat hamarosan .

2022. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
8! Igen itt tartunk, hogy pár oroszimádó mint te is, meg akarja magyarázni, hogy egy költséges háború, aminek kétes az értelme, a célja és legfőképp a kimenetele, ami tönkreteszi Oroszország nemzetközi kapcsolatait vagy évtizedekre, egységbe forrasztja a fél világot Oroszország ellen az ott minden a tervek szerint alakul...
2022. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
38%

9# én nem vagyok oroszimádó, én a véleményem írtam le... abban olvastál egyetlen olyan mondatot, hogy imádom az oroszokat... egyiket sem imádom, mindkét fél ugyanannyira hibás!!!

8# as

2022. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!