Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen bizonyítékok vannak...

Milyen bizonyítékok vannak arra hogy megtörtént a holokauszt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:

"A wikipedia lószart sem ér holokauszt témában, szerintem ezt te is tudod."


Persze az is náci. Meg minden más is. Még Izrael is megnácult mert kijelentette hogy birkenauban sem 4m halt meg csak 1,1m és a szappant is tagadják. Sztem menjél vissza Kertészimrét olvasni.

2010. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
40%

"annak ajánlom azt a könyvet ami ir a Nürbergi perről, Eichmannról a halálangyalról, mint kisérletezőről stb. stb. Egyébként szerintem is a kérdező egy provokátor, buta és bunkó."


Ez egy átlagos holohívő szellemi színvonala :)))

2010. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, én már annyi pro és kontrát hallottam, hogy már nem tudom mit higgyek. Az egyik oldalon ott vannak a németek vallomásai, a szemtanuk, a táborok és a fényképek is. De a másik oldalon is elég meggyőző érveket hoznak fel. A kérdésre a válaszom: fogalmam sincs.
2010. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
90%

"annak ajánlom azt a könyvet ami ir a Nürbergi perről, Eichmannról a halálangyalról, mint kisérletezőről stb. stb. Egyébként szerintem is a kérdező egy provokátor, buta és bunkó."


Léccives, ha nem olvastad el az előbbi oldalakban az erre való válaszom, ne írkálj hüleségeket. Na szóval, Rudolf Höss, Auschwitz táborparancsnoka azt mondta a Nürnbergi peren, hog 4MILLIÓ embert gázosítottak el. Ehhez képest ma 1.1MILLIÓról beszélnek.


Tehát, hosszas kínzások után húzták ki a "vallomásokat".

2010. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
90%

"annak ajánlom azt a könyvet ami ir a Nürbergi perről, Eichmannról a halálangyalról, mint kisérletezőről stb. stb. Egyébként szerintem is a kérdező egy provokátor, buta és bunkó."


És az nem Eichmann volt, hanem Mengele... De az is nag része hazugság amiket állítanak róla. Pl, mi értelme lenne eg embernek a két kezét kicserélni???

2010. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
Úghog aki nem tudta Mengelét, szerintem az a "buta".
2010. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Uwg2FwN9SNo&feature=related


Ha még nem láttátok, akkor nézzétek meg!

2010. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:

"annak ajánlom azt a könyvet ami ir a Nürbergi perről, Eichmannról a halálangyalról, mint kisérletezőről stb. stb.

Egyébként szerintem is a kérdező egy provokátor, buta és bunkó."


Az eltévedt világpolgárok kérem fáradjanak vissza valamelyik meleg felvonulásra. Köszönjük.


"Őszintén szólva, én már annyi pro és kontrát hallottam, hogy már nem tudom mit higgyek.

Az egyik oldalon ott vannak a németek vallomásai, a szemtanuk, a táborok és a fényképek is.

De a másik oldalon is elég meggyőző érveket hoznak fel.

A kérdésre a válaszom: fogalmam sincs."


Igen, csak a vallomásokat, a táborokat, és fényképeket MINDET meglehet hamisítani, mint ahogy meg is tették ezt. Mellesleg, egy szemtanú sem állítja, hogy közvetlenül látta a gázkamrákba menő és onnan ki nem jövő embereket... :) Ezekkel szemben állnak az ész érvek, amiket mi állítunk... És persze, mi vagyunk a hülyék, "buták és bunkók".


" Ki, hol és mikor? Vagy csak egy lánclevélben olvastad?

Mert ez kb. olyan, mint mikor 9/11-el kapcsolatban,

hogy egyetlen zsidó sem volt bent a munkahelyén, legalábbis egyesek biztos forrásból tudni vélték."


Nem más, mint Simon, a nácivadász ismerte be, hogy német földön NEM TÖRTÉNT elgázosítás. :) (a cikket nem találom, de valami amerikai újságban volt benne...)



"Soroltak érveket, de ti akkor se hinnétek el, ha Hitler állítaná...Egy vallomást se

tekintettek bizonyítéknak, a képeket se, az épületeket se akkor mi kell nektek??

a kuruc.infos linkről meg annyit, hogy ha tegyük fel hogy hazudika nő,

tegyük fel hogy sok magát túlélőnek nevezett ember hatzudik, de akkor is, a holokausztott

meg nem történtnek tekintni néhány hazug ember miatt??!"


A vallomás a leg nevetségesebb!

Te is csontnélkül aláírnád, hogy UFÓ vagy és Obama elnököt akarod elvinni hogy Amerika ellen fordítsd, ha kínoznának... :)

Mi kell nekünk? AKÁRMILYEN bizonyíték, amit ne cáfoltak volna meg több oldalról is... De ilyen nincsen egy se, csak a "ha sokan ezt hiszik akkor már én is" elmélet...

A nős cikkről pedig annyit, hogy hiába mondasz te bármit is, miért kéne elhinnie bárkinek is bizonyíték nélkül? Kb. ennyit ér az összes túlélő "vallomása" és "visszaemlékezése"...


Nem akarok megsérteni semmit.. őő... senkit, én csak az igazságot keresem, és úgy gondolom vannak itt olyanok is, akiknek ez fáj(hat). ;) Tőlük elnézést kérek, DE: nem kötelező ezt olvasni, egyetlen SS tiszt sem fog gázkamrát a fejedhez - úristen - hogy olvasd... ajánlom figyelmedbe a jobb felső sarokban lévő piros X-ecskét.


Várom a további válaszokat. :) Valaki győzzön meg, holokauszt hívők, hogy nektek van igazatok!

2010. júl. 7. 01:10
 69/83 A kérdező kommentje:

Jah igen, még valami:

[link]


:)

2010. júl. 7. 01:13
 70/83 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzunk valamit:

Mondjuk azt, hogy igaza van a holokauszt-tagadóknak, és nem 6 millió embert öltek meg, csak kb. 1 milliót. Nem voltak gázkamrák, nem adtak felsőbb utasítást a zsidók kivégzésére. És ez után kérdezzük meg, hogy volt-e holokauszt. Mi a válasz: igen volt, de sok mindent elferdítettek saját hasznukra.

Ez a legjobb vagy legrosszabb eset (kinek mi, ennél többet nem lehet kihozni a témából, a hivatásosoknak sem sikerült. Neked nem tudom, mi a célod. Tovább akarsz menni, mint Jürgen Graf és társai, vagy csak te magad vagy olyan hülye, hogy nem fogod fel, hogy volt holokauszt (ha redukált formában is, de volt).

2010. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!