Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen bizonyítékok vannak...

Milyen bizonyítékok vannak arra hogy megtörtént a holokauszt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
90%

"

Azt mondtam, hogy a Németországi gázosításokat else kéne hinnünk, mert anno 1961kor elismerték, Németország területén semmiféle gázosítás sem volt.

"



Máshol sem. Mára már Auswitzon kívül minden táborról elismerték, hogy ott nem volt gázosítás. Auswitzról én be tudom bizonyítani félóra alatt, hogy ott semmiképp sem lehetett.

2010. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
90%

"ma 22:54:

"Azt mondtam, hogy a Németországi gázosításokat else kéne hinnünk, mert anno 1961kor elismerték, Németország területén semmiféle gázosítás sem volt."


Ki, hol és mikor? Vagy csak egy lánclevélben olvastad? Mert ez kb. olyan, mint mikor 9/11-el kapcsolatban, hogy egyetlen zsidó sem volt bent a munkahelyén, legalábbis egyesek biztos forrásból tudni vélték.

"


Bakker! Ha ennyire nem vagy képben inkább ne szólj hozzá. Ez a hivatalos álláspont, hogy Auswitzon kívül sehol sem volt. Auswitzban meg biztos nem lehetett. Azt elég csak megnézni. Most akkor mondd meg nekem hol volt?

2010. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:

Walter Sobchak válasza:


"NEM voltak nők Dachauban, ezért kellett volna elolvasni a linkem."


"In August 1944 a women's camp opened inside Dachau."

"Its first shipment of women came from Auschwitz Birkenau. Only 19 women guards served at Dachau, most of them until liberation.[15] Sources show the names of sixteen of the nineteen women guarding the camp; Fanny Baur, Leopoldine Bittermann, Ernestine Brenner, Anna Buck, Rosa Dolaschko, Maria Eder, Rosa Grassmann, Betty Hanneschaleger, Ruth Elfriede Hildner, Josefa Keller, Berta Kimplinger, Lieselotte Klaudat, Theresia Kopp, Rosalie Leimboeck, and Thea Miesl. Women guards were also staffed at the Augsburg Michelwerke, Burgau, Kaufering, Mühldorf, and Munich Agfa Camera Werke subcamps."


Forrás: Wikipédia: "Dachau concentration camp"


Én nem beszélek mellé, ezek itt TÉNYEK.


"



A wikipedia lószart sem ér holokauszt témában, szerintem ezt te is tudod. De egyébként igen, voltak nők.

2010. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, mit nevezünk holokausztnak.

A sok ide irkáló remélem tisztában van vele, hogy 3 évet kap ip alapján.

2010. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:

Lfaszt se kap senki se! Főleg nem Ip alapján.. Az anyám 11 millát nyúlt le a faterom betétkönyvéből, aztán 2 éve semmi sincs..


Itt bármit lehet!


A Kozma gyilkosait is már kiengedték fél év után..


Erről ennyit..

2010. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
43%
Én hiszek a dokumentumoknak és a tulélőknek, de menj el a koncentrációs táborba.Egyébként nem haragszom rád, de az ilyen hasonlók találták ki azt a szlogent,akik senkinek nem hisznek, hoigy ANYÁMNAK SEM HISZEK PEDIG Ő A ROKONOM.Érted ?
2010. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
0%
Előző. Egyébként ez nem az a kétely,amire azt szokás felelni, mint a z 5o-es évekb en volt és szállóigévé vált,amikor is kételkedtek az emberek az Isten létezésében és egy elvtárs, akit ugy hivtak hogy Marosán elvtárs azt vá-laszolta. Emberek, higgyenek nekem nincs Isten.Szóval a holokauszttal kapcsolatban nem szabad kételkedni.Aki ebben kételkedik az a teljes történelem tudás hiányában ellenkező esetben tagadásával rendelkezik.Szerintem tagadásda olyan emberi bün,mint az szülő vagy a testvér indok nélküli megtagadása.
2010. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
6%
Aki vitatkozik a zsidók tömeges fogolytáborban történő lemészárlásárólé, annak ajánlom azt a könyvet ami ir a Nürbergi perről, Eichmannról a halálangyalról, mint kisérletezőről stb. stb. Egyébként szerintem is a kérdező egy provokátor, buta és bunkó. Hofy Géza szerint nem lehetne bunkó,mert nincs feje és le sem lehetne verni cölöpként.
2010. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:

Bocs, most nem olvasom végig az összes üzit, ezért nem tudom, hogy írták-e már:

A holokauszt-tagadók szerint is MEGTÖRTÉNT a holokauszt. Nem feltétlen 6 millióan haltak meg, nem feltétlen olyan módszerekkel, ahogy azt terjesztik, de volt holokauszt. Embereket öltek, nem is keveset. Kell még mást mondani?

Ha valamin felháborodhat az ember, az a holokauszt-ipar és a visszaélések. De a lényeg a lényeg: öltek zsidókat, bármily meglepő.

2010. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
6%

Nem értem, a nagy holokauszt hívők itt vagdalkoznak, nem hogy érveket sorolnának...

Miért?? :))

Soroltak érveket, de ti akkor se hinnétek el, ha Hitler állítaná...Egy vallomást se tekintettek bizonyítéknak, a képeket se, az épületeket se akkor mi kell nektek??

a kuruc.infos linkről meg annyit, hogy ha tegyük fel hogy hazudika nő, tegyük fel hogy sok magát túlélőnek nevezett ember hatzudik, de akkor is, a holokausztott meg nem történtnek tekintni néhány hazug ember miatt??!

2010. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!