Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen bizonyítékok vannak...

Milyen bizonyítékok vannak arra hogy megtörtént a holokauszt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
31%
és igaz, hogy szörnyű sorsa volt Radnótinak, de őt elgázosították vagy mi??
2010. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
79%

ma 22:51


Te szánalom, neked is megy a szövegértés...


Azt mondtam, hogy a Németországi gázosításokat else kéne hinnünk, mert anno 1961kor elismerték, Németország területén semmiféle gázosítás sem volt.

2010. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
45%

Radnótit lelőtték. De te 61% komolyan fejleszthetnéd az az alulfejlett agyad, vagy legalább valami ismeretre szert tennél arról a dologról amiről itt nagy vehemenciával vitázol.


"Akkor mért van rengeteg kép idősekről, és gyerekről????"


Azért, mert nem mindegyik tábor volt megsemmisítő tábor. MEGÉRKEZÉSKOR végezték ki őket azonnal, de csak a megsemmisítő táboroknál. Meg különben is csak 1942-től indult be igazán a szekér. "Mint az közismert", mondta Schaffranek.

2010. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
15%

"mert anno 1961kor elismerték, Németország területén semmiféle gázosítás sem volt."


Kicsoda? Forrás, link? Tudtommal már kevéssel a háború után köztudomású volt, hogy Németországban nem voltak megsemmisítő táborok.

2010. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
72%

Nekem miért?? Te nem tudsz olvasni. Arra mondtam, hogy valaki "bizonyítéknak" Dachaut hozta fel, de arra mondták , hogy nem volt semmi elgázosítás Németo.-n(szóval Dachauban sem)


És minő érdekes. Bepötyögtem a gugliba, és csomó-csomó auschwitzi gyereket látok. Várjál, tudom a válaszod:

A gonosz netnácik, egy másik tábori képet raktak ki, csak odaírták, hogy Auschwitziak.


Tudtam, hogy Radnótit lelőtték, nem vagy barom:) Csak azért írtam, mert az ELGÁZOSÍTÁSOKHOZ, hogy jöhet bizonyítéknak, egy lelött költő.

2010. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
73%

43-as


Arra a bizonos vallomásra nem tudok linket adni, de legen anni, hog most is a holokauszthoz indoknak eg német munkatábort írtak.


[link]


Itt pedig a szegén, meggötört , kedves néni magarázza miket csináltak Dachauban, ami mellesleg férfi munkatábor volt. De ha megmerném említeni neki, hog itt csak férfiak dolgoztak, akkor nácifasisztaantiszemitarasszista lennék, és mehetnék börtönbe.

2010. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
41%

61% azt nem neked mondtam, hogy mi lett Radnótival.


De akinek értelmezési problémái vannak az nem én vagyok. Aki Dachaut hozta fel bizonyítékként, azt mint a HOLOKAUSZT bizonyítékaként hozta fel, ugyanis akkor még ennél a kérdésnél szó nem volt a gázkamrákról. Olvasd vissza az első oldalt és számold meg, hányszor van leírva a "gázkamra" szó, annyi millió forintot kapsz tőlem.

2010. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
44%
Ja és a kurucinfo nem számít hiteles forrásnak. Én se linkelek a Hírcsárdáról.
2010. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
25%

ma 22:54:

"Azt mondtam, hogy a Németországi gázosításokat else kéne hinnünk, mert anno 1961kor elismerték, Németország területén semmiféle gázosítás sem volt."


Ki, hol és mikor? Vagy csak egy lánclevélben olvastad? Mert ez kb. olyan, mint mikor 9/11-el kapcsolatban, hogy egyetlen zsidó sem volt bent a munkahelyén, legalábbis egyesek biztos forrásból tudni vélték.

2010. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%

De amikor többmilliós áldozatokról beszélnek, akkor azt uge tudjuk, hog öltök meg a hivatalos álláspont szerint.


De akkor máshog értelmezzük ezt a kérdést : Én a gázosításokat nem ismerem el, amennit dolgozni kellett, és amilen körülmének között, az szörnű, ez vitathatatlan.


Például a "holokauszttagadó" ember is a gázosításokat tagadja. Én szemészerint nem találkoztam olan emberrel, aki tagadta volna a munkatáborokat.

2010. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!