Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi vezeti ezeket az embereket...

Mi vezeti ezeket az embereket arra (pl. Myriam François-Cerrah), hogy áttérjenek az iszlámra? Talán politikai céljuk van ezzel?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy talán lefizetik őket? Polgárpukkasztásból? Másképp nem tudnának figyelmet kivívni maguknak? Őszinte meggyőződésből? Egy idő után úgyis megunja majd az iszlámkodást?

Mit gondoltok?



2018. nov. 5. 11:29
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Lux morulus nehogy azt gondold elfelejtettelek. Látom a legutóbbi válaszod is tele van személyeskedéssel.


"Mint látjuk teljesen elfogadott mások szidalmazása, megalázása."


Ez pont rád jellemző. Mivel te magad mondtad hogy hangokat hallasz a fejedben illetve a hozzászólásaidból, amik tele vannak gyűlölettel és fóbiákkal, kiderül hogy mentálisan beteg vagy. Arról nem is beszélve hogy ez már a sokadik fiókod, amikkel gyakran magaddal társalogsz.



"Azt is láthatjuk, hogy kitalált hazugságoktól sem riadnak vissza. És ön a ledegradálás, szidás, és a vádaskodás."


Te vagy hazug. Azt állítottad a Korán megengedi hogy muszlimok hazudjanak más vallásuaknak. Kértük hogy bizonyítsd de nem tetted. Igy aljas hazudozó vagy.



"Ahhoz mit lehet hozzáfűzni, hogy valaki egy kalap alá veszi a könyveket a netes felülettel? És utána menetrendszerűen a hazugság."


Ebből is látszik, féleszű vagy. Bill warner retardált példaképed magyar nyelvű oldala annyiból áll hogy a könyvéből idéznek magyar nyelven.



"Személyeskedés, szidalom, burkolt Zsidóellenesség. Tehát gyűlölet, hazugság, egy népcsoport kapcsolatba hozása a "szennyel", mint képzelt ellenség. Persze az amit ő linkel az aztán maga a tökély."


Szánalmas vagy. Ezt is megpróbálod kiforgatni. Semmiféle zsidóellenesség nincs a hozzászólásomban. Az pedig köztudott hogy a hitgyülit Izrael támogatja és ösztönzi iszlámellenes gyűlöletkeltés terjesztésére.



"Jön a történelmi és társadalmi tényeket nem ismerő, azokkal szembemenő, azokat elferdítő, galádul sötét hazugság. Mivel ha tudás nincs valamit mondani kell. Mit mondjunk? Azt, amit a szánkba adtak a vallási vezetők, vagy akár mit is, csak próbáljuk elfedni az igazságot."


Neked közöd nincs az igazsághoz. Mindent megpróbálsz kiforgatni úgy hogy az illeszkedjen a beteg világnézetedbe, aminek alapja a saját magad által kitalált egyszemélyes vallásod.



"Most tényleg ide kéne írnom neveket - sokkal többet, mint amennyit megemlítettek,"


Szokásos üres szavak. Sorold fel azokat akik nem értenek egyet az említett 25 egyetemi tanárral, szakérvétől. Ha nem tudsz háromszor ennyi nevet felsorolni hazug vagy.



"A csoportnak van egy tevékenysége ami arra irányul, hogy előadásokat, oktatásokat szervez, tart az iszlámról. Ezzel van bajuk, mert az iszlám szerint, csak a vallási vezetőik, tanács álltal jóváhagyott dolgokat lehet az iszlámról tanítai. Csak az álltaluk jóváhagyott könyvből lehet tanítani. Tehát azt a tevékenységet ítélik el, miszerint az iszlám engedélye nélkül tanítanak. Nem az álatluk megfogalmazottakat, hanem a tanítás, iszlám által nem engedélyezettségének tényét kifogásolják."


Semmi ilyesmit nem említtek, csak a beteg elmédben van ez. A csoporttól és annak tevékenységétől is teljes mértékben elhatárolódnak. Azt mondják Bill Warner és a magyar fiókszervezete csaló kóklerek gyülekezete akiknek semmi köze a tudományhoz és megtévesztik az embereket.



"Még mindig nem érti. Leírja, felsorolja, ...és nem érti. Képtelen értelmezni. Hagyni kell szenvedni, mert nincs mit tenni. És megint személyeskedés."


Nem értesz magyarul vagy ennyire retardált vagy? Ott van, ők állítják magukról hogy kutatásokat végeznek.



"Ugye az nem csak nekem tűnik föl, hogy nincs olyan orvos akinek nincs diplomája. Egészen egyszerűen azért, mert azt nem orvosnak hívják. Nem operálhat. És ki az az ember-ha csak nem kényszerből- , aki ilyen emberrel műttet?"


Aki végzettség nélkül próbálna meg orvosként dolgozni az megy a börtönbe nagyon helyesen. Az ilyen Bill warner féle csalóknak is ott a helye.



"Érdemben nincs miről beszélni a 43 % válaszolóval sem, így nem is teszem. Személyeskedésbe, sértegetésbe pedig nem megyek bele, azt továbbra is meghagyom nekik. Okulásként mindenkinek."


Mivel az állításaidat nem tudtad igazolni, hazug vagy. Aztán mivel megpróbáltad a versek valódi jelentését kiforgatni aljas is vagy. Ennyire vagy képes. Az elmebetegséged miatt pedig fordulj orvoshoz.

2019. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

"Itt többen válaszolgattak, de a stílus ugyan az. Nem arról van szó, hogy ezek a tipusú válaszok egyedi esetek - ahogy ők ezt láttatni akarják, az iszlámmal kapcsolatban- , hanem arról, hogy ezek a többség. A sértegetés, a bujkálás, a gyengébben tett erőszak, nagymesterei ők."



Lux morulus, ez a te hozzászólásod egy másik kérdéshez amivel az imádkozó muszlimokat sértegeted:


"Tégy velem, amit akarsz. Szabad a pálya testhelyzet. Majmok."


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..



Ez is bizonyítja hogy egy aljas, gyűlölködő, mentálisan beteg embere vagy.

2019. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 Lux morulus ***** válasza:

45%


Hogy te honnan vetted azt, hogy neked itt írni valód van? Ugyanis tudom ki vagy, és így azt is tudom, hogy a Pavlovi reflex beindult nálad.


Ahogy mondtam. Személyeskedésbe nem megyek bele. Csak röhögök rajtad -ahogy mindenki más is teszi-, és majd mutogatom az írásaidat, amik mind engem igazolnak.

Csak és kizárólag, személyeskedés.


Mindenre válaszoltam. Mindenre. Az nem csoda, ha te nem érted. Kit érdekel.


Azzal sem lehet mit kezdeni, ha olyan hurkot csinálsz magadnak, amiből nem lehet kijönni, ugyanis akihez a hangok szólnak itt, az csak te vagy barátom.


Idézd légy szíves, hogy hol mondtam én ilyet.


Ennyi. Vége. Nem vagy egy lángész, műanyag! De ezt, mi már tisztáztuk egy párszor.



"Lux morulus, ez a te hozzászólásod egy másik kérdéshez amivel az imádkozó muszlimokat sértegeted:


"Tégy velem, amit akarsz. Szabad a pálya testhelyzet. Majmok."


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..



Ez is bizonyítja hogy egy aljas, gyűlölködő, mentálisan beteg embere vagy."


Eltekintek a nyelvtan náciskodástól, helyette a kérdés.


"Hogy hívják azt amikor például egy muszlim focista gólt lő és örömében letérdel a földre és a hátsóját felnyomja magasra?

Egyáltalán szabad ilyet csinálni foci vébén gólörömként?"


Ez volt a kérdés. Ha esetleg ebben is látsz olyat, hogy muszlim emberek imádkoznak, akkor szólj légyszi.


Gólörömről volt szó.


Ugyan semmi közöd hozzá- de az itt olvasgatók kedvéért megosztom veled- hogy nem szeretem a magamutogatást, a túlzott erőltetett formáját pedig még inkább elítélem.

Nem tartom nagyra a focit, így aztán az ott pózőrködő, magát a semmire ünneplő/ünnepeltető embereket pedig, mélyen megvetem.


Ennek a véleményemnek a kifejeződése volt, a kommentem. A majmok meg, fricska volt. Nem rémlik valami?


Buktad. Ezt is. Hát akkor, csak neked szólnak hangok a fejedben, ugye?


Szóval, nincs mit válaszolnom neked, csak röhögök.



Ígéretem szerint tartozom még egy válasszal,- nem neked- de még el sem olvastam. Pár nap és ha ráérek írok, ha van mire ott is, érdemben. Ha nincs, akkor ennyi volt.

2019. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!