Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi vezeti ezeket az embereket...

Mi vezeti ezeket az embereket arra (pl. Myriam François-Cerrah), hogy áttérjenek az iszlámra? Talán politikai céljuk van ezzel?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy talán lefizetik őket? Polgárpukkasztásból? Másképp nem tudnának figyelmet kivívni maguknak? Őszinte meggyőződésből? Egy idő után úgyis megunja majd az iszlámkodást?

Mit gondoltok?



2018. nov. 5. 11:29
1 2 3 4 5 6
 41/53 Lux morulus ***** válasza:

És vajon mit válaszolnál 37 ke?


Megpróbáltok az imám bácsival agyatnöveszteni, vagy mi? Bebizonyosodott, hogy halvány fogalmad sincs az iszlámról, és csak becsmérelni tudod a másikat, jó muszlim módjára.


Hát mit válaszolnál mégis ezekután, ami bármilyen érdemmel bírna?


Vicchalmaz vagytok itt, mindannyian és hozzátok a formát ahogy szoktátok.

Agyatlan, anoním, acsarkodó disznósereg. :)


Szaladj a mecsetbe tesó és miután megszagolgattad az izzadt popsikat, dugjátok össze a homokkal teli kis buksitokat, és rettyincs ide valami hazugsághalmazt, amit rommábontok megint. Nullák. :)

Arany husikáim, szeretlek benneteket :)

Ne adjátok föl! Föl! :)

2018. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
73%

"36 os muszóka. A verseny eldőlt. Nudlik vagytok mind. És neked ennyi jött le ebből(?) te kognitív észkombájn."


Annyi jött le nekem hogy beteg vagy.



"Mohamed meg egy Rablógyilkos, pedofil állat volt. Mivel számotokra ő a követendő példa, ezért gondolom te is az vagy ugye?"


Na ez vagy te. Egy hazug, agresszív, gyűlölködő elmebeteg.



"Megpróbáltok az imám bácsival agyatnöveszteni, vagy mi? Bebizonyosodott, hogy halvány fogalmad sincs az iszlámról, és csak becsmérelni tudod a másikat, jó muszlim módjára."


Az bizonyosodott be amit eddig is mondtam. Csak szennyoldalakról másolod be a hazugságaidat. Nem olvastál el te semmit a bill warner féle mocskon kívül.



"Szaladj a mecsetbe tesó és miután megszagolgattad az izzadt popsikat, dugjátok össze a homokkal teli kis buksitokat, és rettyincs ide valami hazugsághalmazt, amit rommábontok megint. Nullák. :)"


Úgy látom durván szolnak a hangok a fejedben :)Vedd be szépen a gyógyszered.

2018. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

A legutóbbi írásaidra reagálok aztán befejeztem. Az 57%-os válaszolónak igaza van. Egy tudatlan gyűlölködő vagy, így nincs értelme a párbeszédnek.



"Úgy hiszem, hogy a hazugságos témánál a K 16:105 volt a kiindulás. Így kérdésedre, hogy hol írja azt tudom mondani, hogy ott."


Azt állítottad muszlimok hazudhatnak a más vallásúaknak. Erre kértem bizonyítékot. A 16:105-ös vers ezt írja:


"Csupán azok koholnak hazugságot, akik nem hisznek Allah jeleiben. Ők azok, akik hazudnak."


Arról van szó hogy a hitetlenek hazudnak és letagadják az Isten létezését alátámasztó bizonyítékokat. Tehát megint szó nincs arról a versben amit te állítasz. Hol látsz olyat hogy muszlimok hazudhatnak?



"A Korán csak és kizárólag a muszlimoknak szól."


Látszik hogy az iszlám alaptanításaival sem vagy tisztában. A Korán minden embernek szól. Ez az utolsó kinyilatkoztatás. Mohamed próféta idejében ne is voltak muszlimok. Akik áttértek, más vallásokat követtek.



"Továbbá mivel a szóban forgó szúra (16) mekkai kinyilatkoztatású, így elkönyvelhetjük azt, hogy nem voltak még nem arab muszlimok."


Ez sem igaz. Már a kezdeti időszakban is voltak például zsidók akik áttértek, vagy afrikai feketék.



"Az Arab nyelvről csak annyit tudok, amennyi nekem szükséges. Amennyinek utána kell néznem. ( Ez valakihez képest kevés, valakihez képest pedig sok.) A többi kérdésben azokra támaszkodom, akik ezt mélyebben tanulmányozták nálam."


Tehát egy szót sem tudsz arabul és iszlámgyűlölő szélsőségesek nézeteit ismételgeted itt.



"Az Iszlám szerint igen,...így van. Ám a valóságban csak egy összelopkodott tákolmány, mint az összes többi Ábrahámi vallás. Véleményem szerint."


Ez a te véleményed de köze nincs a valósághoz.



"A 800 zsidó lefejezése pedig nyilván sötét foltja az iszlámnak így megpróbálják azt semmissé tenni."


Egyetlen forrás említi meg pedig egy ilyen eseménynek sok ezer szemtanúja kellett volna hogy legyen. Továbbá ellentétes a Koránnal is mert aszerint szabadon kell engedni a foglyokat. Ezek alapján kijelnethető hogy ez a forrás hamis.



"Engem vádolsz versek kiragadásával, de az nem kiragadás, ha csak a szépet idézem a Koránból?"


Ennek semmi köze a szépséghez. Valami vagy benne van a Koránban vagy nincs. Hogy neked nem tetszik hogy szép dolgokat ír, elárulja hogy iszlámgyűlölő vagy.



"Az iszlámban nem másodlagos a szunna, hadisz, szira. Ez Mohamed tökéletes példája. Mohamed pedig központi figurája, alapítója az iszlámnak.Hogy a viharba lenne már másodlagos. Kamu,kamu hátán,kamu a köbön."


Ismét előjön hogy alapkérdésekkel sem vagy tisztában. Az iszlám szerint a Korán Isteni kinyilatkoztatás. Ez az elsődleges forrás.



"Nem támadják őket kardal, megöléssel fenyegetve, hanem a vallásukra mondanak valami kritikát,rágalmazzák azt. Akkor a muszlim jön, és példát statuál: "harcoljatok ellenük mint, a hitetlenség mintaképei ellen"


Tipikus példája a kiragadott verseknek. 9/12-őt leírod de figyelmen kívül hagyod az azt követő 9/13-at. Abból kiderül hogy a hitetlenek támadtak először.



"Allah útja az, hogy mindenki őt imádja, és az egész föld vesse magát alá az iszlámnak. Mindenki muszlim kell, hogy legyen."


Ismételten hazugság részedről. Több vers is leírja hogy nincs kényszer a vallásban:


13/40 a te feladatod csupán az igehirdetés. A mi feladatunk a számonkérés.

50/ 45 Te nem kényszerítheted őket. Intsd csak a Koránnal azt, aki féli a fenyegetésemet!

88/ 21 Intsél hát! Hiszen te csak intő vagy,

2/ 256 Nincs kényszer a vallásban!



Ezek alapból kizárják az erőszakos vallásterjesztést.



"Szóval megint csak a muszlimoknak lesz megbocsátás és könyörületes. Kinek is szól akkor a KORÁN?"


2/192 Ha azonban fölhagynak istentelen magatartásukkal és megtérnek, úgy Allah megbocsátó és könyörületes.


Ez a túlvilágra vonatkozik. Ha megtérnek, Allah megbocsáthat nekik.



"A fitna rosszabb, mint az ölés. Tehát az iszlámot veszélyeztető cselekedet. A muszlim számára Allahtól való elfordulást stb.jelent. Szóval az elfordulás vagy az iszlám érdekeinek veszélyeztetése rosszabb mint az ölés."


A fitna többjelentésű szó de az Allahtól való elfordulást pont nem jelenti ha az nem árt a többi muszlimak.



"Valójában nem így van, de már unom magyarázgatni."


Egyértelműen azt írja a vers hogy a muszlimokat érte támadás, és ekkor megengedett az ellentámadás, erre képes vagy letagadni?


"2/194 És ha valaki rátok támad akkor támadjatok ti is úgy őrá, ahogyan ő támadott rátok."



"Nem releváns, rossz idézet megjelölés"


Idéztem neked a bizonyítékot és csak ennyi a válasz?



"A nyugati civilizációjú muszlimok nem azt az iszlámot ismerik, ami az iszlám országokban van."


Te vagy az aki nem ismeri az iszlámot. Ez már kiderült.



"Az viszont igaz, hogy sok olyan hadisz van, amit nem ismernek el. Ez olyan mint a keresztényeknél az apokrif,deuterokanonikus,vagy pszeudoepigráf iratok."


Azért nem ismerik mert ellentétes a Koránnal vagy ismeretlen a keletkezés körülménye, a hagyományozás stb. Ezen mit nem értesz?



"Ezzel nincs is baj. A baj az, ha csak és kizárólag a Koránt nevezik meg mérvadóként."


Senki nem mondta hogy csak a Korán mérvadó, de az tény hogy elsődleges. A hadiszokból csak azok fogadhatóak el amik hitelesek.



Még folytatom.

2018. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy hiszem, hogy a hazugságos témánál a K 16:105 volt a kiindulás. Így kérdésedre, hogy hol írja azt tudom mondani, hogy ott."


Lux morulus ebből a válaszodból is látszik milyen aljas hazudozó vagy. 60% azt kérte mutasd meg hol található a Koránban olyan vers ami engedi hogy muszlimok hazudjanak másoknak. Ebben a versben viszont az áll hogy a hitetlenek hazudnak. Szóval köze nincs az állításodhoz.

2018. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

És még valami. A magyar orientalisztika, Közel-Kelet és iszlámkutatás szakértői elhatárolódnak a te retardált bill warneredtől és a CSPI Magyarország nevű csoporttól.


Itt megtalálod a teljes cikket:


[link]


Idézem:


• A CSPI sem külföldön, sem pedig Magyarországon nincs kutatóintézetként akkreditálva. Tudományos tevékenységet nem folytat. Neve angol és magyar változatában is megtévesztő.

• Sem a CSPI amerikai alapítójának, sem a hazai munkatársainak nincsen releváns tudományos végzettsége és tevékenysége.

• A CSPI Magyarország hivatalos internetes oldalán elérhető információkból és médiaszereplésekből pedig egyértelműen kiderül, hogy aktivistáik a tudományos munkához minimálisan elvárható ismeretekkel sem rendelkeznek.


Összefoglalva: a CSPI tevékenysége a fentiek miatt fölöttébb alkalmas a laikus érdeklődők megtévesztésére és félretájékoztatására.



Akik aláírták:



A közlemény aláírói:


Baranyi Tamás

Kutatási vezető, Antall József Tudásközpont


Csicsmann László

Dékán, Társadalomtudományi és Nemzetközi Kapcsolatok Kar, Budapesti Corvinus Egyetem


Dévényi Kinga

Egyetemi docens, Társadalomtudományi és Nemzetközi Kapcsolatok Kar, Budapesti Corvinus Egyetem


Egeresi Zoltán

Külső szakértő, Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Védelmi Kutató Központja


Fodor Pál

Turkológus-történész, Az MTA BTK főigazgatója, az MTA BTK Történettudományi Intézet igazgatója


Hajnal István

Ny. habilitált egyetemi docens, ELTE, Sémi Filológiai és Arab Tanszék


Hóvári János

Egyetemi docens, Károli Gáspár Református Egyetem, Történettudományi Intézet


Iványi Tamás

Ny. egyetemi docens, ELTE, Sémi Filológiai és Arab Tanszék


Jany János

Egyetemi docens, Pázmány Péter Katolikus Egyetem Nemzetközi és Politikatudományi Intézet


Kovács Nándor

Egyetemi adjunktus, ELTE, Török Filológiai Tanszék


Kristó-Nagy István

Egyetemi adjunktus, University of Exeter


Major Balázs

Intézetvezető, Régészettudományi Intézet, Pázmány Péter Katolikus Egyetem


Maróth Miklós

MTA r. tag, az Avicenna Közel-Kelet Kutatások Intézetének igazgatója


N. Rózsa Erzsébet

Egyetemi docens, Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Nemzetközi és Európai Tanlmányok Kar


Ormos István

Egyetemi tanár, ELTE, Sémi Filológiai és Arab Tanszék


Páll Zoltán

Kutató, National University of Singapore


Pap Norbert

Egyetemi tanár, Pécsi Tudományegyetem TTK, Földrajzi és Földtudományi Intézet


Rostoványi Zsolt

Egyetemi tanár, Budapesti Corvinus Egyetem


Sayfo Omar

Kutató, Utrecht University


Szántó Iván

Tanszékvezető, egyetemi docens, ELTE, Iranisztikai Tanszék


Szalai Máté

Kutató, Külügyi és Külgazdasági Intézet


Szombathy Zoltán

Tanszékvezető, habilitált egyetemi docens, ELTE, Sémi Filológiai és Arab Tanszék


Tüske László

Főigazgató, Országos Széchényi Könyvtár


Vásáry István

MTA lev. tag, professor emeritus, ELTE



Tehát azt mondják ez a CSPI Magyarország nevű csoport a hozzád hasonló tudatlanokat szólít meg.

2018. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Még az Origó is közölt egy cikket erről. Azt mondják a te forrásod vicc kategória.

2018. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 Lux morulus ***** válasza:

Előbb válaszolok a "cizellált beszédűek" válaszára :) Az igazi iszlám követők megnyilvánulására.


A kommentjeitek alatt kb 40 alkalommal neveztetek: skizofrénnek, elmebetegnek,primitívnek, hazugnak, tudatlannak, korlátoltnak, iszlamofóbnak, baromnak, gyűlölködőnek, aljasnak.


Mint írtam is szeretem ezt a részét a kommentelésnek, mert itt már semmi dolgom sincs. A muszlimok kiállítják magukról az iszlámról,és Mohamedről a bizonyítványt.


Persze ezen szavak között van olyan, amit nem nehezményezek egy vita során, mert hitkérdésben elkerülhetetlen az emocionális kivetítés,-mindenkin kijön egy idő után- ám kulturált körökben, ennek felbukkanásakor, a résztvevők ezt észreveszik, és megteszik a megfelelő lépéseket. Ez itt nem történt meg. Azért nem is nyöszögtem, meg töröltettem semmit, hogy aki olvassa, az lássa meg a muszlim viszonyulást.


A továbbiakban semmilyen körülmények között nem kívánok érdemben válaszolni a 48%, és 51% uraknak. (Milyen már ez! De erről is beszéltem már így nem ragozom)



32 válasz


"Eddig tagadtad hogy a Bill Warnner féle szennyoldalról veszed a baromságaidat, most pedig már véded is őt :) Hazug vagy, de ezt már eddig is tudtuk.


Bill Warnner egy szélsőséges muszlimgyűlölő aki mindenféle hazugságot összehord az iszlámról. Járt itt Magyarországon is és annyi hülyeséget beszélt hogy még az Origó is kiakadt tőlük, pedig ők egy kormányközeli migránsozós oldal.


[link]


Többek között azt állítja ez a csokornyakkendős idióta hogy Észak-Afrika elsivatagosodásáért is a muszlimok felelősek, miközben a Szahara több millió éve keletkezett. :)


Továbbá azt állítja a Római Birodalom az iszlám terjeszkedés miatt bukott el, viszont Mohamed próféta a 140 évvel a birodalom összeomlása után született :) Na ezekből is látszik mekkora idióta ez a Bill Warnner. Te pedig őt tekinted mesterednek :)"


Először is Koncz Tamás dolgozik -fúr- egy pár helyen, és így szakmailag, hiteltelen. Neked mondjuk nem, de ez érthető.


Azt látom, hogy annyira akarsz, hogy úgy jártál mint az iszlámmal. Mint említettem, már neked több helyről kell tájékozódni. Te pl. kiragadtál egy nevet, az általam felsoroltakból- ahogy a haverod a Koránból- és gondolkodás nélkül nélkül recitálod. Ahogy a Koránt is.

Ám te csak odáig jutottál, hogy a netes oldalt emlegeted, amit én nem ismerek. Én a könyveit olvastam. De úgy látom, hogy ezt teljesen fölösleges neked többedjére is magyarázni.


Hajtod Koncz Tamás elferdített nézetét, de mutatom, hogy mit is ferdít ő.


[link]


Valószínű, hogy az általam felsorolt többi-közel sem teljes- műveket és szerzőket nem ismered, így számodra, csak a más butaságának szajkózása maradt.


35 válasz


"Ezért mondom hogy skizofrén paranoid elmebeteg vagy. Még a történelmet sem ismered. A törökök itt voltak 150 évig mégsem kényszerítették rá senkire az iszlám vallást."


Én meg ezért mondom, hogy ilyen az iszlám. Meg némelyik muszlim is, mint azt te példásan bemutatod.


De a felvetésedre.


A török birodalom idejében; már jóval előtte is-majd rákeresel szépen a tanulmányra, könyvre amely ezzel foglalkozik és elolvasgatod- az iszlám nem vallást terjesztett, hanem hódított. A területszerzés volt az elsődleges mivel az meghódított területek adót fizettek. Nem térítettek- de a lehetetlen életkörülmények miatt amit a másodrendű állampolgárként el kellett viselniük- egész országok váltak iszlámmá. De nem ez volt a cél, főleg nem itt Európában. Itt az adó volt a lényeg.

Írtam már.


51%


Ezzel nem sokat kell foglalkoznom megint, mert jelző, jelzővel, így kuka.


""Úgy hiszem, hogy a hazugságos témánál a K 16:105 volt a kiindulás. Így kérdésedre, hogy hol írja azt tudom mondani, hogy ott."


Lux morulus ebből a válaszodból is látszik milyen aljas hazudozó vagy. 60% azt kérte mutasd meg hol található a Koránban olyan vers ami engedi hogy muszlimok hazudjanak másoknak. Ebben a versben viszont az áll hogy a hitetlenek hazudnak. Szóval köze nincs az állításodhoz."


Próbáld meg - bár tudom, hogy ez ügyben kihívásokkal küszködsz- értelmezni az írásomat.



45. válasza az 51% bajusz alól kiszóló személynek.


"És még valami. A magyar orientalisztika, Közel-Kelet és iszlámkutatás szakértői elhatárolódnak a te retardált bill warneredtől és a CSPI Magyarország nevű csoporttól."


Mit kezdjek ezzel? Magyarországon szólás, és véleményszabadság van. Nem úgy mint az iszlámban.


Ők úgy gondolják, hogy személyes meggyőződésből, vagy pozíció féltésből aláírnak valamit. Mi közöm hozzá?


Nyilván teljes csúsztatás,- de nem igaztalan állítás- azt állítani, hogy "magyar orientalisztika, Közel-Kelet és iszlámkutatás szakértői."

A többi; aki meg nem írta alá, és legalább háromszor ennyien vannak, azok meg nem értenek egyet, az általad felsorolt nevű emberekkel.


Nézzük mi is bevezető:


"A magyar orientalisztika, Közel-Kelet és iszlámkutatás alulírott képviselői elhatárolódnak a Politikai Iszlám Tanulmányok Központja, CSPI Magyarország nevű csoporttól és annak tevékenységétől."


Azon kívül, hogy nem említenek retardált jelzőt nem is azt mondják amit te.

Nem nagyon vagy jártas, a politikai/diplomatikus megfogalmazásban. Pedig tanulhatnál a Koránból.

De nézzük, mit is jelent ez.

A CSOPORTTÓL, ÉS ANNAK TEVÉKENYSÉGÉTŐL határolódnak el, nem attól amit tanít. MEKKORA KÜLÖNBSÉG.


Tudom, hogy te ezt nem érted, de ők és akinek szól az igen. A nyugati liberális politika, és a Katolikus egyház nagyon szeretné, ha az iszlám annyira konszolidálódna és integrálódna az Ábrahámi vallásokhoz, valamint a társadalmi, kereskedelmi politikához, hogy együttélésre alkalmas legyen.

Jelenleg első lépésként, én sem bánnám ezt. Ám ez még nem lehetséges.


"Itt megtalálod a teljes cikket:"


Elolvastam, semmitmondó. Ezen a Sayfo Omar gyereken meg egyenesen röhögtem. Első kőrben. Másodkörben pedig megrendelem a könyvét. Erre varrjál kutyas.art bajusz. Tőle még nem olvastam semmit, csak hasonló gondolkodásúaktól.


"Idézem:


• A CSPI sem külföldön, sem pedig Magyarországon nincs kutatóintézetként akkreditálva. Tudományos tevékenységet nem folytat. Neve angol és magyar változatában is megtévesztő."


Ki állította, hogy akkreditált, meg hogy kutató intézet?


Ha valakinek nem világos írom: "A Politikai Iszlám Tanulmányok Központja "


TANULMÁNYOK KÖZPONTJA és nem KUTATÓINTÉZET. Magyarázzam ezt is? És kinek megtévesztő ez? Ezt csak és kizárólag szándékosan, vagy ész nélkül lehet félreérteni. Úgyhogy itt rendesen félrevezettek téged.


"• Sem a CSPI amerikai alapítójának, sem a hazai munkatársainak nincsen releváns tudományos végzettsége és tevékenysége."


Szerinted a vízcsap működtetéséhez muszáj valakinek víz-gáz-fütés szerelői szakmunkás bizonyítvány? Vagy te nem tudod,-egy átlag családapától elvárható- hogy hogyan működik a golyós csap? Vagy a vasaló? Vagy a gázkonvektor?

Sem az igazságnak, sem a tudásnak nem függvénye a tudományos fokozat.


"• A CSPI Magyarország hivatalos internetes oldalán elérhető információkból és médiaszereplésekből pedig egyértelműen kiderül, hogy aktivistáik a tudományos munkához minimálisan elvárható ismeretekkel sem rendelkeznek."


A hitelrontás nagyon ősi fogás. Csak az igazsággal szemben mindig hatástalan. És még mindig személyeket kritizálnak-azaz csoportot- nem az ott leírtakat.


"Összefoglalva: a CSPI tevékenysége a fentiek miatt fölöttébb alkalmas a laikus érdeklődők megtévesztésére és félretájékoztatására."


Az egész cikksorozat azért készült, hogy ezt az egy mondatot le lehessen írni, a politikai korrektség nevében.

Évezredek óta veszélyes a tudás, ma sincs másként.


Végezetül neked is leírom, hogy én egy névként a sok közül említettem meg Warner professzor urat, és neki is a könyveit nem pedig az internetes oldalát. Nincs azzal sem baj. A baj azzal van, hogy te csak eddig jutottál, és eddig is csak a neten.

Tehát neked sem ismerős a többi- és még hány- mű és szerzője. Ezért kiragadtad ezt a nevet, és próbálkozol. Ez a kutyának sem jön össze soha, és Yoda is elmondta már, amit ezzel kapcsolatban tudni kell.

Elég szánalmas, hogy te illetsz bárkit is jelzőkkel.


Neked is egy a sok cikkből.


[link]



Amiben leírják, hogy a 41% os által idézett cikk idiótaságokat írt.


"Tehát azt mondják ez a CSPI Magyarország nevű csoport a hozzád hasonló tudatlanokat szólít meg."


Semmi ilyet nem mondanak. A Koránra viszont, tényleg jellemző ez.



46.


Ez meg az előző csak pepitában. Origósan. Én elhiszem, hogy könnyebb egy ilyen cikket ide rittyinteni, mint, több tucat írás elolvasni a témában, de ez az írás nem is nekem szól, hanem neked.



Uraim,- ahogy írtam is- a továbbiakban nem válaszolok önöknek érdemben.

2018. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 Lux morulus ***** válasza:

43. as válaszoló 60% úr. ( sic)


Dehogyis hagyod te abba! Megvárom a folytatást, de ahogy ígértem, januárban válaszolok, ha érdemben újat találok.


Én nem recitálgatok itt, mint ti.

2018. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

"A kommentjeitek alatt kb 40 alkalommal neveztetek: skizofrénnek, elmebetegnek,primitívnek, hazugnak, tudatlannak, korlátoltnak, iszlamofóbnak, baromnak, gyűlölködőnek, aljasnak."


Mivel egyértelmű hogy ezek igazak rád. Nevén kell nevezni. Te magad mondtad hogy az istened szól hozzád, magyarul hangokat hallasz. A barom amúgy nem hangzott el, nem kell hazudozni. Hazug gyűlölködő vagy mert kiragadsz egy-egy verset a Koránból és megpróbál kiforgatni.



"Ám te csak odáig jutottál, hogy a netes oldalt emlegeted, amit én nem ismerek. Én a könyveit olvastam. De úgy látom, hogy ezt teljesen fölösleges neked többedjére is magyarázni."


Teljesen mindegy hogy a könyvét olvasod vagy a netes oldalát. Ugyanaz a szenny, aminek egyetlen célja az iszlámellenes uszítás.



"Hajtod Koncz Tamás elferdített nézetét, de mutatom, hogy mit is ferdít ő.

[link]


Vigyázó blog? Ez illik hozzád. A Hit Gyülekezetéhez tartozó szennylap. Őket Izrael pedig támogatja és megszállottan muszlimgyűlölők.



"Valószínű, hogy az általam felsorolt többi-közel sem teljes- műveket és szerzőket nem ismered, "


Geert Wilders-t például ismerem. A holland szélsőségesen iszlámgyűlölő párt elnöke aki még rasszista is. Remek forrás, illik hozzád :)



"A területszerzés volt az elsődleges mivel az meghódított területek adót fizettek. Nem térítettek- de a lehetetlen életkörülmények miatt amit a másodrendű állampolgárként el kellett viselniük- egész országok váltak iszlámmá. De nem ez volt a cél, főleg nem itt Európában. Itt az adó volt a lényeg."


Ebből is látszik milyen ostoba vagy. Minden hódító beszedte az adót az elfoglalt terülten. Mikor a Magyar királyság hódított, ők is beszedték, ahogy mindenki. Nem voltak másodrendű állampolgárok és csak az tért át aki akart.



"Ők úgy gondolják, hogy személyes meggyőződésből, vagy pozíció féltésből aláírnak valamit. Mi közöm hozzá?"


Annyi közöd van hozzá hogy szerintük a csokornyakkendős retardált példaképed szerintük egy kókler csaló aki csak uszítani akar.



"Nyilván teljes csúsztatás,- de nem igaztalan állítás- azt állítani, hogy "magyar orientalisztika, Közel-Kelet és iszlámkutatás szakértői."


Végül is csak 25 egyetemi tanár, kutató, szakértő mondja azt hogy a te példaképed egy idióta csaló. Vagy szerinted ők sem értenek az iszlámhoz? :)



"A többi; aki meg nem írta alá, és legalább háromszor ennyien vannak, azok meg nem értenek egyet, az általad felsorolt nevű emberekkel."


Akkor sorold őket. Lássam.



"A CSOPORTTÓL, ÉS ANNAK TEVÉKENYSÉGÉTŐL határolódnak el, nem attól amit tanít. MEKKORA KÜLÖNBSÉG."


TE tényleg ennyire hülye vagy? :)



"Ki állította, hogy akkreditált, meg hogy kutató intézet?"


Magukról állítják ezt te szerencsétlen: "


A CSPI ( [link] ) egy nonprofit, politikailag semleges, vallásoktól független mozgalom. Szervezetünk tagjai a politikai iszlám tanainak és történetének témakörében írnak és fordítanak, oktatnak, kommentelnek, informálnak és kutatásokat végeznek."



Kutatásokat végeznek. Ezt írja. Felfogtad?



"Szerinted a vízcsap működtetéséhez muszáj valakinek víz-gáz-fütés szerelői szakmunkás bizonyítvány? Vagy te nem tudod,-egy átlag családapától elvárható- hogy hogyan működik a golyós csap? Vagy a vasaló? Vagy a gázkonvektor?

Sem az igazságnak, sem a tudásnak nem függvénye a tudományos fokozat."


Ebből is látszik mennyire buta vagy. Mit szólnál ha egy olyan orvos műtene meg akinek nincs orvosi diplomája csak annak gondolja magát?



"A hitelrontás nagyon ősi fogás. Csak az igazsággal szemben mindig hatástalan. És még mindig személyeket kritizálnak-azaz csoportot- nem az ott leírtakat."


Tehát szerinted ez a 25 egyetemi tanár, szakértő valójában nem ért az iszlámhoz csak te és a retardált példaképed :)



"Az egész cikksorozat azért készült, hogy ezt az egy mondatot le lehessen írni, a politikai korrektség nevében.

Évezredek óta veszélyes a tudás, ma sincs másként."


Azt mondják ez az oldal alkalmas arra hogy megtévessze a hülyéket ahogy téged is megtévesztettek.



"Végezetül neked is leírom, hogy én egy névként a sok közül említettem meg Warner professzor urat, és neki is a könyveit nem pedig az internetes oldalát. Nincs azzal sem baj. A baj azzal van, hogy te csak eddig jutottál, és eddig is csak a neten."


Professzor urat? :) Úgy professzor ahogy te :) Már korábban is lebuktál. Folyamatosan erről az szennylap oldalról másolod a hülyeségeidet. Annyi eszed sincs hogy kicsit átírd.

2018. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 Lux morulus ***** válasza:

43% os válaszára de nem a 43% osnak.


A 43% írásán, nincs sok minden megválaszolni való. Üzembiztosan hozza azt a személyeskedést,- tudás helyett, - amit egy "mohamedánnak" kell, és ennyi.

Nekik , " a tökéletes /tökéletlen/ közösségnek" teljesen rendben van az, ha a másikat az említett jelzőkkel illetik. Ezek ilyen emberek.

Válaszaikból süt a gyűlölet, és az elképesztő tudatlanság, primítívsége. Csak a kétségbeesett szitkozódás, és hazugság maradt nekik. Folyamatosan és kitartóan hazudnak, rágalmaznak mindenkit, hazugságokat találnak ki mindenkiről, aki rávilágít pár dologra.

Az iszlámmal- személyes, önző érdekek által vezérelt kitalációja óta- senkinek, sem sikerült békében élni, huzamosabb ideig. Senkinek.

Hozzászólásaikban; mint azt láthatjuk, relevanciát tévesztenek és a személyeskedés irányába mozdulnak el, mivel mentális, szociális képességeik nem teszik lehetővé számukra, a megértést elfogadást, békét. Ezen fogalmakról azonban, ugyan olyan álnok módon hazudnak, mint vitapartnereikről.

Szövegértelmezés nulla, retorika nulla, tudás a bányászbéka se..e alatt, valamint újra és újra, csak az általuk ismert -szájukba rágott- pár versikét adják elő. Természetesen úgy, hogy közben a másik felet rágalmazzák azzal, hogy kiragad verseket.

Soha, de soha nem töröltetem az írásaikat, mert ez a legjobb módszer valódi mivoltuk megismeréséhez azoknak, akik hajlandóak végigolvasni válaszaikat.

Azt, hogy ez kirívó eset-e, azt ítélje meg mindenki saját maga az elmúlt és a jelen írás függvényében. Itt többen válaszolgattak, de a stílus ugyan az. Nem arról van szó, hogy ezek a tipusú válaszok egyedi esetek - ahogy ők ezt láttatni akarják, az iszlámmal kapcsolatban- , hanem arról, hogy ezek a többség. A sértegetés, a bujkálás, a gyengébben tett erőszak, nagymesterei ők.

Bebizonyosodott már egy párszor, hogy nem csak vallási kérdésekben, de személyeskedő pirításban is bőven alulmaradnak, hisz többségük olvasottsága, szókincse nem üti meg az ehhez szükséges minimális mértéket sem.


És akkor – csak hogy lássuk miről is van szó- a legutóbbi válasza valamely, békés, kedves embernek. Nem fűzök hozzás viszont válaszokat csak az itt olvasgatóhiz beszélek, mert nem fogok az ő szintjükre lesűllyedni.


""A kommentjeitek alatt kb 40 alkalommal neveztetek: skizofrénnek, elmebetegnek,primitívnek, hazugnak, tudatlannak, korlátoltnak, iszlamofóbnak, baromnak, gyűlölködőnek, aljasnak."


Mivel egyértelmű hogy ezek igazak rád. Nevén kell nevezni. ""


Mint látjuk teljesen elfogadott mások szidalmazása, megalázása.

"Te magad mondtad hogy az istened szól hozzád, magyarul hangokat hallasz. A barom amúgy nem hangzott el, nem kell hazudozni. Hazug gyűlölködő vagy mert kiragadsz egy-egy verset a Koránból és megpróbál kiforgatni."


Azt is láthatjuk, hogy kitalált hazugságoktól sem riadnak vissza. És ön a ledegradálás, szidás, és a vádaskodás.


""Ám te csak odáig jutottál, hogy a netes oldalt emlegeted, amit én nem ismerek. Én a könyveit olvastam. De úgy látom, hogy ezt teljesen fölösleges neked többedjére is magyarázni."


Teljesen mindegy hogy a könyvét olvasod vagy a netes oldalát. Ugyanaz a szenny, aminek egyetlen célja az iszlámellenes uszítás.""


Ahhoz mit lehet hozzáfűzni, hogy valaki egy kalap alá veszi a könyveket a netes felülettel? És utána menetrendszerűen a hazugság.


""Hajtod Koncz Tamás elferdített nézetét, de mutatom, hogy mit is ferdít ő.

[link]


Vigyázó blog? Ez illik hozzád. A Hit Gyülekezetéhez tartozó szennylap. Őket Izrael pedig támogatja és megszállottan muszlimgyűlölők."


Személyeskedés, szidalom, burkolt Zsidóellenesség. Tehát gyűlölet, hazugság, egy népcsoport kapcsolatba hozása a "szennyel", mint képzelt ellenség. Persze az amit ő linkel az aztán maga a tökély.


""Valószínű, hogy az általam felsorolt többi-közel sem teljes- műveket és szerzőket nem ismered, "

Geert Wilders-t például ismerem. A holland szélsőségesen iszlámgyűlölő párt elnöke aki még rasszista is. Remek forrás, illik hozzád :)""


A nevét sem tudja kiejteni, de ő ismeri. Hááát peeerszeee,...rasszista, iszlámgyűlölő, imperialista, kommunista, kapitalista, gonosz imperátor, homo-bi-metro szexuális, imposztor, mongolidióta és még emberi inszeminátor is aki suttyomba iszlám ellenes hadsereget, "génmanipulál". Aha. Ok.

És utána az elmaradhatatlan személyeskedés


""A területszerzés volt az elsődleges mivel az meghódított területek adót fizettek. Nem térítettek- de a lehetetlen életkörülmények miatt amit a másodrendű állampolgárként el kellett viselniük- egész országok váltak iszlámmá. De nem ez volt a cél, főleg nem itt Európában. Itt az adó volt a lényeg."

Ebből is látszik milyen ostoba vagy. Minden hódító beszedte az adót az elfoglalt terülten. Mikor a Magyar királyság hódított, ők is beszedték, ahogy mindenki. Nem voltak másodrendű állampolgárok és csak az tért át aki akart.""


Személyeskedéssel indítunk, majd bagatelizálás, és inreleváns dolgokra tereljük a szót.

Jön a történelmi és társadalmi tényeket nem ismerő, azokkal szembemenő, azokat elferdítő, galádul sötét hazugság. Mivel ha tudás nincs valamit mondani kell. Mit mondjunk? Azt, amit a szánkba adtak a vallási vezetők, vagy akár mit is, csak próbáljuk elfedni az igazságot.


""Ők úgy gondolják, hogy személyes meggyőződésből, vagy pozíció féltésből aláírnak valamit. Mi közöm hozzá?"

Annyi közöd van hozzá hogy szerintük a csokornyakkendős retardált példaképed szerintük egy kókler csaló aki csak uszítani akar.""


Még a saját maga álltal hozott írást is elferdíti, még arra is máshogy hivatkozik, teljesen valótlant, abban nem szereplő dolgot állít, és közben folyamatosan megy a szitokáradat. Persze közben, érvek, és tudás híján személyeskedik.


""Nyilván teljes csúsztatás,- de nem igaztalan állítás- azt állítani, hogy "magyar orientalisztika, Közel-Kelet és iszlámkutatás szakértői."

Végül is csak 25 egyetemi tanár, kutató, szakértő mondja azt hogy a te példaképed egy idióta csaló. Vagy szerinted ők sem értenek az iszlámhoz? :)""


Megdöbbentő inkopetencia, és nagyon komoly szövegértelmezési problémák. Nyilván ismét az olvasottság hiányát tükröző, szövegértési képtelenség jelei fedezhetőek fel.


""A többi; aki meg nem írta alá, és legalább háromszor ennyien vannak, azok meg nem értenek egyet, az általad felsorolt nevű emberekkel."


Akkor sorold őket. Lássam.""


Tipikus. Ilyenkor teljesen meg vannak győződve, hogy ez nem egy primítív válasz, hanem egy igazi bekerítős,frappáns fajta.

Mindenkit h.lyének néznek sajnos, de a hü..e csak a tükörből bámul vissza rájuk, amikor belenéznek.

Most tényleg ide kéne írnom neveket - sokkal többet, mint amennyit megemlítettek, - hisz csak Magyarországon hányan lehetnek, akik nagy ívben tojnak arra, hogy mit írtak alá ezek az emberek. Terjes hozzánemértésről tanúskodik az, aki azt hiszi, hogy vezető pozícióban lévő emberek megkockáztatják azt, hogy őket kirekesztőnek nevezhessék. Ez komolyan vicc. És hiába írod le nekik nem képesek megérteni. Nem értik. De azzal sem tudnának mit kezdeni, ha idevernél nekik 200 nevet. Mit kezdenének vele? Nem értik az összetettebb dolgokat, nincs rálátás arra, hogy mi a lényege egy mondatnak, hogy az esetlegesen nem a számokról szól, hanem az elméletről, és az elvről. Szükségtelen bizonygatni számokkal, de ez már kognítív gondolkodást igényel, amivel ugye ők hadilábon állnak.


""A CSOPORTTÓL, ÉS ANNAK TEVÉKENYSÉGÉTŐL határolódnak el, nem attól amit tanít. MEKKORA KÜLÖNBSÉG."


TE tényleg ennyire hülye vagy? :)""


Biztos vagyok abban, hogy fogalma sincs egy ilyen válasznál, hogy mire is gondoltam. Nincs tisztában a szavak jelentésével, valamint, a semlegesen korrekt politikai nyilatkozattal sem, így képtelen azt megérteni.

A csoportnak van egy tevékenysége ami arra irányul, hogy előadásokat, oktatásokat szervez, tart az iszlámról. Ezzel van bajuk, mert az iszlám szerint, csak a vallási vezetőik, tanács álltal jóváhagyott dolgokat lehet az iszlámról tanítai. Csak az álltaluk jóváhagyott könyvből lehet tanítani. Tehát azt a tevékenységet ítélik el, miszerint az iszlám engedélye nélkül tanítanak. Nem az álatluk megfogalmazottakat, hanem a tanítás, iszlám által nem engedélyezettségének tényét kifogásolják. A vizsgálódás objektivitásának az a lényege, hogy nem az adott ember, nép, vallás, stb. követői mondják meg magukról, hogy mi helyes és mi igaz. Ha így lenne- és az iszlám célja ez- akkor oda jutnánk, hogy " Boorat kíííráállly lenéz benetek(et)...pondrók ".

Szóval nem elég, hogy fogalma sincs a világról, de már megint személyeskedik. Minek is ezt folytatni .....


""Ki állította, hogy akkreditált, meg hogy kutató intézet?"


Magukról állítják ezt te szerencsétlen: ""


Nem tudja egy szervezet nevét értelmezni. Most ezt tényleg nekem kell megtenni helyette?

Magalázó, sértő személyeskedés, következik.


"A CSPI ( [link] ) egy nonprofit, politikailag semleges, vallásoktól független mozgalom. Szervezetünk tagjai a politikai iszlám tanainak és történetének témakörében írnak és fordítanak, oktatnak, kommentelnek, informálnak és kutatásokat végeznek."


Kutatásokat végeznek. Ezt írja. Felfogtad?"


Még mindig nem érti. Leírja, felsorolja, ...és nem érti. Képtelen értelmezni. Hagyni kell szenvedni, mert nincs mit tenni. És megint személyeskedés.


""Szerinted a vízcsap működtetéséhez muszáj valakinek víz-gáz-fütés szerelői szakmunkás bizonyítvány? Vagy te nem tudod,-egy átlag családapától elvárható- hogy hogyan működik a golyós csap? Vagy a vasaló? Vagy a gázkonvektor?

Sem az igazságnak, sem a tudásnak nem függvénye a tudományos fokozat."


Ebből is látszik mennyire buta vagy. Mit szólnál ha egy olyan orvos műtene meg akinek nincs orvosi diplomája csak annak gondolja magát?""


Személyeskedéssel indítanak, ledegradálással próbálkoznak. Soha nem sikerül nekik.

Ugye az nem csak nekem tűnik föl, hogy nincs olyan orvos akinek nincs diplomája. Egészen egyszerűen azért, mert azt nem orvosnak hívják. Nem operálhat. És ki az az ember-ha csak nem kényszerből- , aki ilyen emberrel műttet?

Hogy jön egy vízcsap működtetéséhez, egy modernkori orvosi műtét. Mindazonáltal tegyük félre a papírokat és nézzük meg a valódi mondanivalót, amit a válaszolónak megint nem sikerült magáévá tenni.

Az orvostudomány megszületése előtt, műtéteket végeztek. Papírok nélkül, orvosi diploma nélkül. Koponya lékeléseket, végtagamputációkat, fogműtéteket stb. is, amikre a 1800 sőt, az 1900 évek elején is, az orvostudomány csak kart széttárva reagált. Ezek a tények ismeretlenek előttük, így nem is hasznosítják ezt az ismeretet. Megint marad az értetlenség, és a saját butaságának másra történő kivetítése.


""A hitelrontás nagyon ősi fogás. Csak az igazsággal szemben mindig hatástalan. És még mindig személyeket kritizálnak-azaz csoportot- nem az ott leírtakat."


Tehát szerinted ez a 25 egyetemi tanár, szakértő valójában nem ért az iszlámhoz csak te és a retardált példaképed :)""


Nem látja na. Ezt már megszokhattuk. A fentiek magyarázata után pedig ezt is kéne érteni, de e helyett, újjabb saját kitalációkkal a próbálkozik. Honnan vette, ki mondta, hogy esetlegesen a felsoroltak nem értenek az iszlámhoz? Kitalálta. Biztos Oszama sem értett hozzá, a Szaúdi "királyi " család sem ért hozzá, a müezinek, a mollák sem értenek hozzá. Senki az ég világon nem ért hozzá csak Ő. Mit lehet kezdeni ezzel? Talán ezt ?: :)))

Ja és megint a személyeskedő hitelrontó szöveg, igaz beszéd helyett.


""Az egész cikksorozat azért készült, hogy ezt az egy mondatot le lehessen írni, a politikai korrektség nevében.

Évezredek óta veszélyes a tudás, ma sincs másként."


Azt mondják ez az oldal alkalmas arra hogy megtévessze a hülyéket ahogy téged is megtévesztettek.""


Már csak a személyeskedés maradt a tarsolyban.


""Végezetül neked is leírom, hogy én egy névként a sok közül említettem meg Warner professzor urat, és neki is a könyveit nem pedig az internetes oldalát. Nincs azzal sem baj. A baj azzal van, hogy te csak eddig jutottál, és eddig is csak a neten."


Professzor urat? :) Úgy professzor ahogy te :) Már korábban is lebuktál. Folyamatosan erről az szennylap oldalról másolod a hülyeségeidet. Annyi eszed sincs hogy kicsit átírd.""


Nem ismeri azt, akiről beszél. A többi névről, meg még mindig azt hiszi, hogy az valami ennivaló vagy mi. Jön a személyeskedés, a hazugság, a saját kitaláció, és a sértegetés.


Tehát akkor most már remélem mindenki előtt világos, hogy mit is képviselnek az itt kommentelő iszlamisták.

Érdemben nincs miről beszélni a 43 % válaszolóval sem, így nem is teszem. Személyeskedésbe, sértegetésbe pedig nem megyek bele, azt továbbra is meghagyom nekik. Okulásként mindenkinek.

2018. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!