Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidókkal valójában mi a baj?

A zsidókkal valójában mi a baj?

Figyelt kérdés

Sose értettem igazán, hogy a Zsidókkal mi volt a baja az embereknek, sőt még manapság is megkülönböztetés ér valakit ha zsidó felmenői vannak.

Az csak egy vallás, ugyanilyen európai emberek mint te vagy én, még csak nem is színesbőrüek általában.

Mi váltotta ki ezt a nagy xenofóbiát feléjük?

Néhány ismerősömnél jellemző, hogy morog ilyenekre hogy a multik "zsidó cégek" az, hogy gazdaságilag sikeresebb az ő szerencséje, ha meg korrupcióról beszélünk ahhoz nem kell zsidónak lenni.


2018. aug. 17. 11:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
4%

"manapság meg a liberalizmust."


Hát a mai zsidók többsége utálja a liberálizmust amelyik az őket gyilkoló muszlimokat hozza be tonna számra, én akárhány zsidóval beszéltem eddig mint erősen jobbos volt. A zsidókat ne Soros alapján ítéld meg aki Izraelben is az egyik első számú közellenség.

2018. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

'A liberalizmus baromira hazaellenes.'


Széchenyi és a 48-as nemzedék is liberális elveket vallott. Akkor ezen tendencia alapján őket ugyanúgy hazaellenesnek kéne nyilvánítani.

Amire te gondolsz, az a neoliberalizmus.

2018. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
41%
Elsősorban az, hogy a zsidó vallás előírja a gójok kiirtását (Józsue 6:21, Mózes V. 13:7-9, Mózes II. 32:27, Mózes IV. 21:2-3 stb). És mivel a zsidók szerint a Tóra Isten szava ezért szószerint követniük kell. Jelenleg azt láthatjuk például a kommunizmust megnézvén vagy a közel-keleti háborúkat, hogy a zsidók csakugyan komolyan veszik a Tóra követését („Kiirtottuk minden városban a férfiakat, az asszonyokat és a gyermekeket.” Mózes V. 3:6 - a történelem pedig ismétli önmagát).
2018. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Rousseau is tuti rosszat tett a népfelség elvével a francia nemzetnek a 18. században az összes felvilágosult gyakorlatilag bal-libsi gondolkodóval (nem véletlenül Rousseau-t emeltem ki, nyilván Voltaire pl nemes volt).

Vagy Petőfi, az "enyhén balos" de mindenképp libsi hangvételű Dicsőséges nagyurak című költeményében kártékony volt és nemzetellenes?

https://www.youtube.com/watch?v=5UxjWISWslg

2018. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#14


Rousseau, Voltaire és Petőfi közül egy sem volt zsidó. Voltaire pedig még egyenesen antiszemita is volt. Az ő munkásságuk építő jellegű volt.

De ezzel szemben a liberális zsidókból álló jakobinusok viszont akkori tömegmészárlásokat hajtottak végre, hogy néhány hónap leforgása alatt százezreket gyilkoltak meg ártatlanul. A zsidó-jakobinusok néhány hónapos rémuralma több áldozat követelt, mint az előző pár száz év monarchiája.

Nem csoda, hogy Karl Mordechai Marx is sok ihletet kapott a jakobinusoktól, amikor a kommunizmust kitalálta.

2018. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ja ertem szoval a bal liberalizmus az egy tok jo dolog HA nem zsidok uzik az eszmet, vagy kifejezetten antiszemita a gondolkodo. Ez igy TELJESEN logikus...
2018. aug. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
11%
Van egy dolog, ami tok egyertelmu. Barki (kivetel nelkul), aki meg van csuszva a zsidokkal, minden massal (de pegalabb keg egy sulyos ideologiai alapfelvetessel) meg van csuszva. Alapvetoen furak ezek az emberek. Agresszivak. Maganyosak. Beilleszledesi problemajuak. Altalaban azok, akiket ver az Isten. Az antiszemitizmus onmagaban nem baj, de egyeb lelki deformotasokkal is jar. Magyarul az antiszekitak kettyosak, elmebetegek, nem normalisak, mashogy mukodik az agyuk mint a normalisaknak, idiotak, folytatni lehetne a sort.
2018. aug. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11%
Van egy dolog, ami tok egyertelmu. Barki (kivetel nelkul), aki meg van csuszva a zsidokkal, minden massal (de pegalabb keg egy sulyos ideologiai alapfelvetessel) meg van csuszva. Alapvetoen furak ezek az emberek. Agresszivak. Maganyosak. Beilleszledesi problemajuak. Altalaban azok, akiket ver az Isten. Az antiszemitizmus onmagaban nem baj, de egyeb lelki deformitasokkal is jar. Magyarul az antiszekitak kettyosak, elmebetegek, nem normalisak, mashogy mukodik az agyuk mint a normalisaknak, idiotak, folytatni lehetne a sort.
2018. aug. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#16


A liberalizmus nem feltétlen baloldali, lehet jobb is, de ez most mellékes.

Ha megnézük, odáig nem volt gond a liberalizmussal, amíg olyan gondolkodói voltak mint Hobbes vagy John Locke. Azután vált ilyen torz elvetemült eszmévé a liberalizmus, miután a zsidók (Stiglich, Friedman, Karl Popper stb) létrehozták a neoliberalizmust. Ma is az olyan neoliberális pártokban mint pl az SZDSZ, is nagyrészt zsidók voltak.


#18


Elég sok híres és sokat elért ember volt az antiszemiták közt (pl Luther Márton, C. Jung, Robert Fisher stb). A zsidókat pedig azért kritizálom, mert pontosan tudom milyenek, az emberek többségével ellenben ismerem az Ószövetséget és, hogy miket tettek benne a zsidók. A valóságban is ismerek sok zsidót, hebraisztikát is hallgattam. Pontosan tudom kikkel állunk szemben. Olyat állítani miszerint az antiszemiták nem tudnak semmit a zsidókról meg, hogy idióták, nem más mint hazugság.

2018. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
33%

Nem, olyat allitok, hogy hazudsz. Biztos nem ismersz sok zsidot, vagy privatban kuldd el az osszes nevet. Nem ismersz te egyet sem, remelem nincs olyan zsido aki egy ilyen marhaval allna szoba, mint te.

Ismered az Oszovetseget? Jezus is ismerte. Nem is volt baja vele.

2018. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!