Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A fegyvertartást ellenzők...

A fegyvertartást ellenzők mind szolgának érzik magukat?

Figyelt kérdés
Nem úgy mint a finnek, izraeliek, amerikaiak, csehek, svájciak, stb.
2018. júl. 27. 16:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én látom értelmét az otthon védelmében, fegyverrel, csak sajnos az ember felelőtlen. És abból lesz, hogy a felcukkolt gyerek lelővi az osztálytársaim. Vagy karácsonykor fegyverrel meg vásárolni, majd összeveszik valakivel a parkolóban, és lelővi a másikat.

Duplacsőves vadászpuskát lehetne engedélyezni, de hosszútávon ki tudja mi lenne.

2018. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Ez csak egy példa a sok közül, de most őszintén, te még fegyvert is adnál a sok balkáni őstulok kezébe? Mi lenne itt te jó ég...

2018. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hasonló, mint az igen fejlett, balkáni őstulkokkal nyomokban sem rendelkező Egyesült Államokban, ahol időnként 6-7 éves gyerekeket lőnek halomra az iskolában, mert csak. Mint pl. Adam Lanza 2012. decemberében, aki 27 halottat és 2 sebesültet hagyott maga után.
2018. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen ez is csak egy példa a sok közül.
2018. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én támogatom a fegyverviselést, csak legyen kicsit bibilai, vezessük be az aki kardot ragad kard által vész el elvét, aki fegyvert hord, az lemond arról, hogy az állam védje, akkor ha valaki beleereszt egy tárat a saját stukkeréből akkor ne vonják felelősségre, hát volt fegyvere a hullává váltnak is, és akár le is lőhetett volna a támadót nem igaz? Meghalt, előfordul az ilyen a fegyverforgató kovbojoknál. Előbb-utóbb csak kiirtanák egymást és intő példa volna mindenkinek a fegyverforgatók sorsa. Nyilván csak trollkodásnak szánod, de tény, hogy nagyon gyorsan elfogynánk a fegyverbolondok, ha bármikor kilőhetnék egymást legálisan, és még szolgálatot is tennének a társadalomnak.
2018. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Sokszor leírtam már: mert felfokozott idegállapotban - hiszen ha élesben használni kell, az az - gyakorlat nélkül az 5 méterre álló rosszfiút sem találod el, Móricka. De eltalálod az épp arra járó vétlen embereket, autókat.


A rosszfiú meg jól lepuffant. Gyakorlat nélkül, rendszeres lövészet nélkül szart sem ér.


Ha meg csak lőni akarsz céltáblára, megtehedet, elmész egy lőtérre.

2018. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 árokpart ***** válasza:
Aki írta, hogy komplexusai vannak aki szereti és hobbyja a fegyver annak írnám. Jómagam egy kisebb kúrián kiskerti mezőgazdasági termeléssel foglalkozom a családommal együtt. Semmilyen komplexusom nincsen hétvégenként vallásomból kifolyólag minden vasárnap ott vagyok a szentmisén, komoly lelkiismeretfurdalást érzek, ha munka vagy családdal kapcsolatos kötelezettség miatt nem tudok elmenni. Nyaranta valahova 1 vagy 2 napra elmegyünk kirándulni, ezen kívűl szerencsére itt lakunk nem messze a Balatontól így a kapálás és egyéb mezőgazdasági munkák után kora este el szoktunk menni a Balatonra fürödni. Életemben mégcsak szabálysértésem sem volt, diplomám van. Viszont hobbym a fegyverek. Van pár gázpisztolyom, 1-2 közülük élesből átalakított és van egy régi 1800-as évek végéből származó múzeális pisztolyom amit szeretek vaktölténnyel kimondottan játék céljából durrantani mint a filmekben. A gázpisztolyaimra mégcsak viselési engedélyt sem kértem, mert soha az udvarból ki nem vittem őket és nem is fogom, mert nem önvédelemre kell, hanem szeretek velük játszani. Ellenségeim egyáltalán nincsenek betörés utoljára 6-7 éve volt nálunk meg a szomszédban. Minimális értéktelen dolgot vittek el, feljelentést nem is tettünk , mert tudtuk, hogy egy szerencsétlen helybeli szegény család gyereke volt elkeserító helyzetben. A jegyzőkönyvet is csak azért vett fel tőlünk a rendőrség, mert a szomszéd feljelentést tett és a szomszéd faluból lévő bandára gyanakodott. Kiderült, hogy már ők is tisztességesen élnek.
2018. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#27-es, ezek szerint némileg félreértetted, amit írtam. Neked nem azért kell fegyver, hogy mindenkinél erősebbnek érezd magad, nincs rá szükséged önbizalomtámogatás és kompenzáció céljából.:-)
2018. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"ahol időnként 6-7 éves gyerekeket lőnek halomra az iskolában, mert csak."


Az USA-ban 300 millióan laknak, van egy rakat fegyver és így fordul elő pár évente egy eset.

Ilyen számok mellett ez pafüst, média fújja fel.

Itthon csak 10 millióan vagyunk, mégis lövöldözött a hülye gyerek a Mekiben, a rendőrt szintén lelőtték, szal....

2018. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!