Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel vagyunk másabb a szlovák...

Mivel vagyunk másabb a szlovákoknál, a cseheknél, ahol engedik a népnek a szabad fegyvertartást?

Figyelt kérdés

Mivel jobbak ők, mint mi, miért nem lehetne nálunk is engedni, hisz látjuk a a fent említett két országban sem történik vadnyugat, meg semmi brutális, utcai harcok.


Ha ezeknek a népeknek szabad, akkor minálunk miért ellenzik annyira, mivel másabbak ők mentalitásban.


2016. dec. 23. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Leírtam már kb. kétszázszor, de kedvedért leírom még egyszer: tegyél le egy vadászvizsgát és lehet vadászfegyvered, amit birtokvédelemre is használhatsz vagy ha maroklőfegyvert akarsz, akkor menj el a legközelebbi lőtérre, lépj be a klubba és várd meg, amíg alkalmasnak nem ítélnek arra, hogy elküldjenek vizsgára. A szlovákoknál ugyan ez van, ott kb. 300 ezer embernek van vadászengedélye, de kétlem, hogy annyi vadász lenne az országukban, csupán volt annyi eszük, hogy letettek egy vizsgát és vettek maguknak egy puskát. Nagy ügy. Az titeket minősít, ha annyira se vagytok képesek, hogy beírjátok a keresőbe, hogy lehet jelentkezni egy ilyenre és elmenjetek egyre, áááá nem, inkább folyamatosan picsogtok, hogy a gonosz rendszer nem engedi, hogy fegyverekkel játszatok. A szabad fegyvertartást meg ne keverjük a szabad fegyverviseléssel, mert a legtöbb demokratikus országban az előbbi adva van, míg az utóbbi még az olyan tökig felfegyverzett országokban, mint Svájc vagy az USA is csak korlátozottan elérhető, bár aki olyan hülye, hogy nem képes a Googlet használni, annak hiába magyarázok.
2016. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy ők másabbak-e, de én sok embernek jogsit se adnék. Nem azért, mert nem tud vezetni, hanem mert egy megkeseredett, bosszúálló, nárcisztikus hülye barom. Ugyanezért fegyvert végképp nem. Ha csak egy gyilkosság megelőzhető ezzel, már megérte. Sétálgass egy kicsit szombat esténként valami bulisabb környéken. Az talán megnyugtató lenne, hogy van nálad fegyver, de az kevésbé, hogy a hőbörgő, tökrészeg állatnál is lehet, merthogy legális. Ismétlem, nem tudom, a többi ország miben különbözik, de én nem adnék fegyvert senki kezébe. Már csak a tudat is sok lehet egyeseknek.
2016. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
vannak kérdezők akik a nemek eltörléséért kampányolnak, mások meg a szabad fegyvertartásért.. kérdem én, mi előnye lenne annak, ha minden hülye viselhetne fegyvert? Kést így is használhatsz, ami szintén okozhat halálos sérülést, de koránt sem olyan arányban, mint amennyiben egy lőfegyver tudna. Milyen veszélyek fenyegetik az életedet Magyarországon, melyek miatt szükséged lenne egy fegyverre?
2016. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A sok cigány miatt, ami felénk van, szívesen beléjük eresztenék, ha éjlónénék az udvaromra, akár 10-et is agyonlőnék, a 70-es csigatárral.
2016. dec. 23. 15:19
 5/11 Szimeon ***** válasza:
42%
Azért egy átlagos cseh, vagy szlovák jóval higgadtabb mint egy átlagos hazai fegyverforgató.
2016. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

#4


Na pont ennyivel jobbak. Remélem te soha az életben nem kapsz fegyvert. Mondom ezt borsodiként.

2016. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmivel nem jobbak.
2016. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Én is sokadszor írom, hogy a jelenlegi jogi gyakorlat nélkül nem sok értelme van, mert nem fognak megvédeni ha használod a fegyvered, még ha legálisan is tartod.


Magyarországon NEM a becsületes embert védik a bűnözővel szemben.


Így hát, ha nagyon tartasz valamitől, valakiktől, mondhatod, hogy ez nem érdekel, és akkor szerezz be fegyvert illegálisan.

2016. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"jelenlegi jogi gyakorlat nélkül"


Jelenlegi jogi gyakorlat mellett.

2016. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
#4: Na most gondolj bele abba, ha nekik is lehetne szabadon.
2016. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!