Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem akarok kötekedni, egy...

Nem akarok kötekedni, egy történelemmel kapcsolatos kérdést feltehetek?

Figyelt kérdés
Szóval, van a rakparton a műemlék, a sok cipő ugyebár. Na már most, csak úgy eszembe jutott, ha a nyilas katonák állítólag embereket lőttek bele a Dunába, akkor miért vetették le előtte a cipőjüket?! Tényleg nem értem, én ha valakit belelőnék egy folyóba, tennék rá, hogy rajta van-e a cipője vagy nincs. Miért csak a cipőjüket vetették le (és miért hagyták ott?!), miért nem az egész ruhájukat. Tényleg, ha valakinek van valami története, indoka, véleménye, azt szívesen olvasom. Tudom, megfogom kapni hogy náci, antiszemita, bunkó vagyok, de már megszoktam. Elárulom egyik sem vagyok, csak mindössze kíváncsi, és reálisan gondolkodó. Köszi mindenkinek a válaszát! Kérlek titeket ne egymást szidjátok majd, meg ne engem, hanem a kérdésre összpontosítsatok, zsidózás nélkül!
2010. máj. 21. 20:33
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Na ebbe ne menjünk bele. "99%" ezzel is tudnék vitatkozni. Hogy miért 99% a bizonyítottsága? Mi alapján? Mert ezt nevelték belénk, sok mindenről, nem csak erről. Nyilván van alapja, vagy inkább érdek? Ha kételkedsz, utána próbálsz járni akkor rossz ember vagy. Na mindegy nem ez a lényeg. Köszi a hozzászólásokat még egyszer!
2010. máj. 21. 21:53
 42/54 BlackSword ***** válasza:
45%

A történelmet tényleg a győztesek írják... Hiszen már a nürnbergi per folyamán is volt koholt vádpont... Az ártatlan országok megtámadása... Melyík ártatlan országról beszélhetünk??? Esetleg Lengyelország és Dánia, de a többi nem volt ártatlan...

De igen is lőttek a nyilasok zsidókat a Dunába, és lényegtelen, hogy szervezett avagy spontán akciókról van szó, mert a genocidium mindenféleképpen bűn...


A két példával csak azt akartam érzékeltetni, hogy sokmindent ki lehet találni, de a második kicsit sok a jóérzésű embernek...

2010. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
21%
Legyen igaza a debil kérdezőnek!Igazad van bátyám,nem lőttek ott le senkit mert te nem láttad.Egy aberrált unatkozó fostalicska vagy.
2010. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Ne zúdítsd rám az érzelmeidet kérlek, nem vagyok rá kíváncsi. Köszi az OFF-ot! ;)
2010. máj. 21. 22:13
 45/54 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező te istenkirály zseni mond csak a magadét majd lesz valaki aki elhiszi az isteni kinyilatkoztatásaidat.
2010. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Csak a személyeskedés, az OFF-olás. Kezdem megkérdőjelezni, hogy ide értelmes emberek járnak. Vitakészség zéró, csak az érzelmek, meg a személyes problémák, engem ez hidegen hagy, ha nem tudtok érdemben válaszolni, inkább ne válaszoljatok. Köszi.
2010. máj. 21. 22:20
 47/54 anonim ***** válasza:
22%
Jaj rád zúdítjuk az érzelmeinket te szegény korszakos zseni bocsi hogy a hülye beteges kérdésedre nem érkezik neked tetsző zsidózó kérdés.
2010. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

"Jaj rád zúdítjuk az érzelmeinket te szegény korszakos zseni bocsi hogy a hülye beteges kérdésedre nem érkezik neked tetsző zsidózó kérdés."


Bocs, ha nem tűnt volna fel akkor megmutatom mi van a kérdés szövegében: "Kérlek titeket ne egymást szidjátok majd, meg ne engem, hanem a kérdésre összpontosítsatok, zsidózás nélkül!"


Olvasási készség is zéró. Ha hülye kérdés akkor miért tudtak többen válaszolni normálisan? És te miért nem tudsz? Mind hülyék vagyunk? Te vagy az ész. Akkor nem értem mit keresel itt, nem tudtad hogy a hülyéket nem lehet meggyőzni? Nem kell válaszolni ha nem tetszik a kérdés, ilyen egyszerű, vagy jelentheted moderátornak stb. Nem kell itt rinyálni.

2010. máj. 21. 22:28
 49/54 anonim ***** válasza:

Pontosan a hülyéket nem lehet meggyőzni....

Ne pazarold ránk a zsenidet kérlek.

2010. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

"Pontosan a hülyéket nem lehet meggyőzni....

Ne pazarold ránk a zsenidet kérlek."


Köszi, hogy nem válaszoltál a kérdésre viszont OFFoltál. Jó éjt!

2010. máj. 21. 22:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!