Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a kommunizmusnak...

Hogy lehet a kommunizmusnak százmillió áldozata?

Figyelt kérdés
Nem rég olvastam valahol, de ez hogy? százmillió az rettenetesen sok ember. kb. egyharmad Szovjetunió. Hogyan jött ki ez a szám?
2010. ápr. 19. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:

Nézd meg a The Soviet Story című filmet.

http://www.youtube.com/watch?v=sqEf2FSbrdY

2010. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
Mások még a helyszínen komoly laborvizsgálatokkal szövetelemzéssel stb sem találtak erre az ökörségre bizonyítékot te meg jössz itt holmi jutub videokkal.
2010. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
31%

"53% os még1x NYOMATÉKOSAN megkérlek! mutass egyetlenegy iratot vagy tárgyi bizonyítékot ami alátámasztja hogy 6 millió zsidót megöltek, vagy meg akartak ölni!"


Már megtettem. Nem célom, hogy meggyőzzelek, mert tudom, hogy az olyanokat, mint te, nem lehet meggyőzni.


Csupán ismételni tudom magam: nem az érvek és a bizonyítékok hiányoznak, hanem az emberség.


Ezzel részemről befejeztem a vitát. Beszélgessetek az eredeti témáról.

2010. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:

kérdésre nem kérdés a válasz először is, gondolom azért lett kérdés belőle mert bizonyíték nincs. nekem nem volt nehéz dolgom:


(Sztálin – „A magyar kérdés vagonkérdés...”) ha már rólunk magyarokról van szó és magyar népírtásról

2010. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
Épp ezaz hogy a bizonyítékok hiányoznak. Az emberség mindannyiunkban megvan és sajnáljuk akiktől most a zsindelyek milliárdokat rabolnak kártérítés címén és akiket ma is mészárolnak halomra ártatlanul Nem drágám! itt nem a nácikat kell etílélni. Az igazi mészáros a zsidó!
2010. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:39


haha, sejtettem az hogy linkelsz egy progpaganda videót az tudod nem bizonyíték, a történelem könyvet a nyertesek írják ugyanis. erre rámsütöd hogy embertelen vagyok, nem kedves 53% os, a helyzet az hogy azért nem tudtál bizonyítékot felmutatni, mert NINCS , ehelyett inkább embertelennek titulálsz és befejezed a beszélgetést, ezzel nagyon sok mindenkit meggyőztél, nemmondom :)

2010. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
51%

"Nem drágám! itt nem a nácikat kell etílélni. Az igazi mészáros a zsidó!"


Szánalmas vagy.

2010. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
Kérdés kiben van több emberség, aki a valódi mészárosokat védi vagy aki kimondja az igazat?
2010. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
A szánalmas vagy komoly észérv. Mondjuk egy ilyentől mit várjunk? :)
2010. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:

""Nem drágám! itt nem a nácikat kell etílélni. Az igazi mészáros a zsidó!"


Szánalmas vagy."


Attól még igaza van. Tanulmányozd Izrael történelmét. De ne azt, ami a wikipédián van.

2010. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!