Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holokauszt: Nem lőttünk egy...

Holokauszt: Nem lőttünk egy kicsit túl a célon?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem vagyok náci vagy egyéb ilyen eszme híve. Liberális vagyok.

Én elhiszem a holokausztot. És sajnálok mindenkit aki meghalt. Úgy gondolom kell róla beszélni, még akkor is ha egyeseknek kínos téma. És szükség van megemlékezésekre is, kell tanulni az iskolában. Meg kell akadályozni hogy még egyszer megtörténjen.

De szerintem a holokauszttagadás törvénye kissé túlzás volt. Egy egyszerű gumicsont az MSZP részéről. Bár fontos dolog fellépni az antiszemiták ellen, de mégse lehet a szólásszabadságot kockára tenni.

Arról nem is beszélve hogy ha valamit tiltanak azt mindenki csinálja, ha valamit kötelezővé tesznek azt mindenki ellógja. Ez az élet egyik nagy igazsága:D

De ugyanez volt amikor nem engedélyezték hogy Magyarországon legyen a Rudolf Hess emlékmenet. Rögtön mindenki el akart menni rá. Ha a kormány kussban lett volna akkor senkit se érdekelt volna, pár skinheaden kívül. Én értem hogy az MSZP jót akart ezzel,(legalább ebben az egy dologban) de miért nem tanulták meg ha ők megszólalnak a nép az ellenkezőjét fogja csinálni? Mi a véleményetek?


2010. ápr. 13. 16:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

A törvény azért született meg hogy az ilyen "nem vagyok náci" típusú emberek ne sértegessenek agynélkül mindenkit.

Mert ezt a témát csak akkor hozzák fel ha gyűlölködnek, mert úgye ha meg se történt mért beszélnek egyesek folyton a holokausztról.

2010. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!