Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holokauszt: Nem lőttünk egy...

Holokauszt: Nem lőttünk egy kicsit túl a célon?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem vagyok náci vagy egyéb ilyen eszme híve. Liberális vagyok.

Én elhiszem a holokausztot. És sajnálok mindenkit aki meghalt. Úgy gondolom kell róla beszélni, még akkor is ha egyeseknek kínos téma. És szükség van megemlékezésekre is, kell tanulni az iskolában. Meg kell akadályozni hogy még egyszer megtörténjen.

De szerintem a holokauszttagadás törvénye kissé túlzás volt. Egy egyszerű gumicsont az MSZP részéről. Bár fontos dolog fellépni az antiszemiták ellen, de mégse lehet a szólásszabadságot kockára tenni.

Arról nem is beszélve hogy ha valamit tiltanak azt mindenki csinálja, ha valamit kötelezővé tesznek azt mindenki ellógja. Ez az élet egyik nagy igazsága:D

De ugyanez volt amikor nem engedélyezték hogy Magyarországon legyen a Rudolf Hess emlékmenet. Rögtön mindenki el akart menni rá. Ha a kormány kussban lett volna akkor senkit se érdekelt volna, pár skinheaden kívül. Én értem hogy az MSZP jót akart ezzel,(legalább ebben az egy dologban) de miért nem tanulták meg ha ők megszólalnak a nép az ellenkezőjét fogja csinálni? Mi a véleményetek?


2010. ápr. 13. 16:56
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Én már írtam a témával kapcsolatban egy másik kérdéshez is,volt nincs mit tagadni,de tényleg azóta egy csomó népírtás volt(huszik-szituk=afrikában,bosnyákoknál is beszélhetünk ilyenről és erről mindenki hallgat)itt nem a megemlékezésről van szó,kell,de tényleg sok mostani zsidó akik fejesek ezt a témát mint védekezés használják fel,a legnagyobb népírók a németek voltak,őket mért nem akarják érdekes módón felelősségre vonni?Egyébként nem vagyok náci,keresztény vagyok és van zsidó rokonom is,ők nem vallásosak,de ő is mondta,hogy azért a zsidókat se kell félteni,mondot 1-2 dolgot róluk,ha itt tényleg annyira üldöznék őket akkor már elmentek volna rég,Izrael pl. ha másnak sok atomtöltete egyből háborog,de arról hogy nekik mennyi van arról hallgat,vagy arról hogy annak idején ők úgyan úgy Izrael elfoglalásakor elűzték a palesztinokat.Ők is sok mindent tettek de erről nem akarnak beszélni.


Kell megemlékezés,de nem mindig a mi országunktól kellene követelni mint a MÁV-nál is,Németeknél,Franciáknál sokkal jobban lenne mit követelni.


Mint már sokszor írtam semmilyen népírtással nem értek egyet,az én rokonoméknál is a nagybátyám anyát elvitték és csak ő élte túl,a tetkoja is meg van.


Kell beszélni,de az ő tetteikről is,azokról is amik nem épp szépek,és mi van a többi népírtással azokról mért hallgatnak.


Ez politika,hisz a legbefolyásosabb helyeken még mindig ők vannak,így le is tudnak járatni minket ha akarnak,azért Izraelben ha hibázik egy politikus vagy más vezető beosztású személy felelősségre vonják,nem úgy mint nálunk.Egyébként mint már azt is írtam a leghirhetebb kihallgatótisztek zsidók voltak,

2010. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

És meg kell állítanunk a Rudolf Hess felvonulást is, mert az már megint hajjdenagyonnáci, szóval nemjó!

Rudolf Hess monnyon le!


És ne feledjétek itt a vége felé:


Hitler demagóg. Hitler demagóg. Hitler demagóg. Más nem demagóg, Hitler demagóg. A mostani politikusok nem demagógok, Hitler demagóg. A demokráciában nem létezik népbutítás, Hitler volt az, aki népet butított. Hitler demagóg. Gonosz nácik. Gonosz nácik, és gonosz nácik. Le kell győznünk a nácikat, pokolba a nácikkal. Ami náci, az rossz, ami náci, az rossz. A zsidó jó, a zsidó nagyonjó. zsidónál jobb nem létezik, meg kell védeni a zsidót. Mindenáron meg kell védeni a zsidót. Az életed árán is meg kell védeni a zsidót, a zsidó jó. A zsidó a legjobb. Hitler demagóg...

2010. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez a törvény még viccnek is gyenge.

Megtiltják a holokauszt tagadást, de az ugyanúgy létezni fog, sőt felerősödik. Mindenki azt hisz amit akar, mindenki arról emlékezik meg amiről akar.... Én szomorú és elítélendő dolognak tartom a holokausztot, de kicsit soknak érzem megemlékeztést. De aki minden hónapban meg akar emlékezni róla az tegye azt. De akkor ők se mondják nekem, hogy túl sokat foglalkozom trianoni "békeszerződéssel"

Szebb jövőt!

2010. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Én meg minden hónapban megünneplem a holokausztot!
2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Jaj már a zsidó jó szöveget hagyad már!!!!!,Bauer Tamás zsidó,apja körmös Bauer körmöket tépet le és halálra vert egy szerzetest is, és sok más zsidó embert is,eldícsekedett velük,akkor mért is jó.Nincs olyan hogy egy nép csak jókból v. rosszakból áll!!!!

Egy részük eladta az országot és ők tették a gyárakat is


töönkre,ezért nincs munka és van helyette szegélység!!!!



Rabszolga kereskedelemmel is foglalkoztatok akkor miben vagytok másoknál különbök???????

2010. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Azért a zsidók is nagy károkat okoztak bűntetlenül,amig ők sincsenek felelősségre vonva,addig ők sem jobbak.Egyébként gyűlőletkeltő felvonulásokkal én sem értek egyet,de hogy ki jó és ki rossz vitatnám.
2010. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért a többi népírtást senki sem tagadja. A jobbikosok a holokauszt törvényt csak maguknak köszönhetik...
2010. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Azért a többi népírtást senki sem tagadja. A jobbikosok a holokauszt törvényt csak maguknak köszönhetik..."

Az egész holokausztot NAGYON KEVESEN tagadják. Azok miatt nem kellene ilyen semmitérő törvényt hozni. A legtöbb ember a holokauszt csak bizonyos részét/részeit kérdőjelezik meg. Az mért tagadás? Ha azt mondom a legtöbb zsidó nem gázkamrákba (ami az akkori viszonyok között fizikai/kémiai/biológiai törvényeket rúg fel :D), hanem tífuszban halt meg? Minden más történelmi eseményről lehet értelmesen vitázni, csak erről nem. Ha bármilyen megkérdőjelezést tesz fel az ember rögtön lenácizzák, és antiszemitázzák. Így nem lehet értelmes párbeszédet folytatni.

2010. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

külön szeretném kiemelni az alábbi mondatot:

Én elhiszem a holokausztot.

hát ez mekkora! ez kb olyan, mintha azt mondanám: én elhiszem, hogy létezik a Mikulás.

ez nem hinni vagy nem hinni kérdése. nem hinni kell benne, hanem bizonyítani, hogy megtörtént-e. aztán lehessen majd tagadni, vagy nem tagadni.

itt hollókamuznak az év majdnem minden napján, és még csak be sem tudják bizonyítani, hogy mi is a tiszta igazság.

2010. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Persze hogy megtörtént,csak pár van aki tagadja,de oroszoknál hány ember halt éhen,hányan mentek a gulágokra és tényleg ezekről nem beszélnek negyed ennyit se,és a többi népírátsról sem,sőt oroszoknál azt mondják ilyen nem volt.


Mért csak a zsidókkal foglalkoznak,hány ilyen szörnyűség volt,és én is azt vettem észre,hogy tényleg sokan védekezésként hozzák fel,ha valami történik gyorsan előveszik a témát,egy egész iparág épült erre fel,ez már csak politika,pénzt keresnek vele mind máig,akár tetszik,akár nem.

2010. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!