Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Holokauszt: Nem lőttünk egy...

Holokauszt: Nem lőttünk egy kicsit túl a célon?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem vagyok náci vagy egyéb ilyen eszme híve. Liberális vagyok.

Én elhiszem a holokausztot. És sajnálok mindenkit aki meghalt. Úgy gondolom kell róla beszélni, még akkor is ha egyeseknek kínos téma. És szükség van megemlékezésekre is, kell tanulni az iskolában. Meg kell akadályozni hogy még egyszer megtörténjen.

De szerintem a holokauszttagadás törvénye kissé túlzás volt. Egy egyszerű gumicsont az MSZP részéről. Bár fontos dolog fellépni az antiszemiták ellen, de mégse lehet a szólásszabadságot kockára tenni.

Arról nem is beszélve hogy ha valamit tiltanak azt mindenki csinálja, ha valamit kötelezővé tesznek azt mindenki ellógja. Ez az élet egyik nagy igazsága:D

De ugyanez volt amikor nem engedélyezték hogy Magyarországon legyen a Rudolf Hess emlékmenet. Rögtön mindenki el akart menni rá. Ha a kormány kussban lett volna akkor senkit se érdekelt volna, pár skinheaden kívül. Én értem hogy az MSZP jót akart ezzel,(legalább ebben az egy dologban) de miért nem tanulták meg ha ők megszólalnak a nép az ellenkezőjét fogja csinálni? Mi a véleményetek?


2010. ápr. 13. 16:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Védd a náczit, egyél Hódot!


[link]


Ezt a kis aranyost kéne megenni, hogy beteljesedhessenek antiszeméta, pokolbóljövő terveink.

2010. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Meg mered kérdőjelezni a holodogma mindenhatóságát????? A cél szentesíti az eszközt!!! A mocskos antiszemitákat el kell pusztítani!!!

Hogy mered magad liberálisnak nevezni???? BÜDÖS NÁCI!!!!!!

2010. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
MI nem lőttümk túl a célon, a zsidó mszp lőtt túl a célon. Én nagyívbe leszarom a holokausztot. Majd ha az elesett magyarokról is annyit emlékezünk meg esetleg akkor szóba jöhet a holokauszt, de addig semmi közünk hozzá. A zsidók amúgysem ok nélkül kapták meg azt amit kaptak a náciktól. Emlékezzenek csak meg erről Izraelben. Ez a törvény meg egy kész vicc. Olyan mintha betiltanák pl azt a szót hogy "rézfánfütyülősrézangyaltestvér" XD, senki nem használ ilyen szót, és a holokauszt se érdekel..
2010. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg szerintem is le kell győznünk a nácikat.

Nem tudom, hogy miért, de késztetést érzek rá, hogy megvédjek egy zsidó családot és szétlőjem 30 karlengető fejét...


Foggalmam sincs, hogy ez az egész ügy miért ilyen fontos a számomra, de érzem, hogy meg kell ölnöm a nácikat!

2010. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat:D
2010. ápr. 13. 17:05
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

Szívesen!

És ne feledd, hogy meg kell akadályoznunk egy újabb holokausztot! Az életemet teszem fel erre, de ez a küzdelemhez nem elég.


Remélem, te is az első vonalakban fogsz velem harcolni az antifasizmus szent, színes zászlaja alatt!


Mert ha nem... hát, akkor bizony náci vagy, és a náciknak meg kell halniuk!

2010. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"szétlőjem 30 karlengető fejét... "


Túl sok Call of duty xd

2010. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Túl sok Call of duty xd"


Az egy igazán antifasiszta játék, szóval ne fikázd!

Szeressük!


Vagy te talán náci vagy?


"Aki náczi, az megdöglik!" Ősi, kínai közmondás

2010. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem akartam fikázni xd


nekem is kedvenc játékom

főleg az united offensive :D

2010. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mért kellene megakadályoznunk? Én csak örülnék ha irtanák őket.
2010. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!