Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, hogy nem...

Arra gondoltam, hogy nem lenne-e jó ötlet ha kezünkbe vennénk az ország irányítását?

Figyelt kérdés

Itt van a bevándorlási ügy meg egyéb jóságok. Ezeket lehetni olvasni, külföldön is beengedték a bevándorlókat és csak baj lett belőle, idehaza a politikusok meg nem tudják mit csináljanak.


Úgy vélem a politikusok nem is sejtik, hogy Észak-Európában mik vannak. Egyik ezt mondja a másik azt, csak dumálnak, vitáznak de nem történik semmi.


Úgy vélem hogy a politika nem segít semmit.

Csak hozzák a szabályokat a bevándorlók meg kihasználják ezt. Meg a menekültek meg a ki tudja kik.


Arra gondoltam hogy létre kellene hozni olyan csoportokat, akik elkergetik őket innen. Emlékszem illetve hallottam, hogy Myanmar-ban a buddhsiták addig üldözték a muzulmánokat amíg azok el nem hagyták Myanmar-t ezt idehaza is alkalmazni lehetne.


Mert mit akarunk?

Egy Svédország-féle országot, ahol majd az lesz amit ők akarnak? Olvasgassatok csak.


GOOGLE:

Muszlim - Svédország

Muszlim - Norvégia

Muszlim - Skandinávia/Anglia/Franciaország


Gondoltam felvetem a kérdést hogy nem akarunk-e tenni valamit. Vagy ne csináljunk semmit? A politikusok csak vitázni fognak. Az ország pedig nem csak a politikusoké nem?


Vagy csináljuk azt mint mindig, tiszteljük a szabályokat és fogadjuk el amit a politikusok kitalálnak? Bújjunk el?


2015. jún. 17. 14:27
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

Ismerek nem 1-2 embert aki Kínában, Japánban sőt Dél-Koreában él és virul.


Megyek is, csak még idehaza elintézem a dolgaimat.

Eszem ágában sincs nig*gerek meg cigányok között élni.

És ott bár vannak olyan helyek ahova nem engednek be külföldit én örülök ennek. Mert ez azt jelzi, hogy tisztelik az országukat. Nem úgy mint mi. Megteremtette anno egy nagy vezér mi meg a földet eljátsszuk mindenféle népnek. Meg mindenkit beengedünk.


Őszintén szólva az Észak-Koreai Kim Jong egyre jobban tetszik. Ő kivégezteti azt aki nem tetszik neki, itt meg be kell engedni azt aki nem tetszik és ki kell nyalni a seggét. Mert ha nem az EU megharagszik. :'DD

2015. jún. 17. 20:05
 52/52 A kérdező kommentje:
2015. jún. 18. 12:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!