Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Arra gondoltam, hogy nem...

Arra gondoltam, hogy nem lenne-e jó ötlet ha kezünkbe vennénk az ország irányítását?

Figyelt kérdés

Itt van a bevándorlási ügy meg egyéb jóságok. Ezeket lehetni olvasni, külföldön is beengedték a bevándorlókat és csak baj lett belőle, idehaza a politikusok meg nem tudják mit csináljanak.


Úgy vélem a politikusok nem is sejtik, hogy Észak-Európában mik vannak. Egyik ezt mondja a másik azt, csak dumálnak, vitáznak de nem történik semmi.


Úgy vélem hogy a politika nem segít semmit.

Csak hozzák a szabályokat a bevándorlók meg kihasználják ezt. Meg a menekültek meg a ki tudja kik.


Arra gondoltam hogy létre kellene hozni olyan csoportokat, akik elkergetik őket innen. Emlékszem illetve hallottam, hogy Myanmar-ban a buddhsiták addig üldözték a muzulmánokat amíg azok el nem hagyták Myanmar-t ezt idehaza is alkalmazni lehetne.


Mert mit akarunk?

Egy Svédország-féle országot, ahol majd az lesz amit ők akarnak? Olvasgassatok csak.


GOOGLE:

Muszlim - Svédország

Muszlim - Norvégia

Muszlim - Skandinávia/Anglia/Franciaország


Gondoltam felvetem a kérdést hogy nem akarunk-e tenni valamit. Vagy ne csináljunk semmit? A politikusok csak vitázni fognak. Az ország pedig nem csak a politikusoké nem?


Vagy csináljuk azt mint mindig, tiszteljük a szabályokat és fogadjuk el amit a politikusok kitalálnak? Bújjunk el?


2015. jún. 17. 14:27
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

A vallást kéne betiltani, abból van mindig a háború.

Én ezt hiszem, te azt hiszed. Aztán durr.

2015. jún. 17. 15:16
 32/52 anonim ***** válasza:
8%

25-ös TamásTóth!

Az uniós szabályok szerint az illegális bevándorlókat a többi európai országból bármikor vissza lehet küldeni Magyarországra, ha először itt vették őket uniós nyilvántartásba! Márpedig az illegális bevándorlók először Magyarországon landolnak, és itt regisztrálják őket először! Hát nem ki van ez találva?

2015. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

"Mert mit akarunk?

Egy Svédország-féle országot, ahol majd az lesz amit ők akarnak?"

Édes Istenem, bár egy Svédország-féle ország lenne a miénk is!!!



"Vagy csináljuk azt mint mindig, tiszteljük a szabályokat és fogadjuk el amit a politikusok kitalálnak?"

Igen. Azért választottuk meg az ország vezetőit, hogy ők irányítsanak, hogy ők alkossanak szabályokat. Hogy jól választottunk, vagy nem, az egy másik kérdés. Ha nem érzed jónak, akkor lehet elmenni szavazni, 4 évente vannak választások.


"Én boxedzésre járok és a jövőben annyit üldözök el amennyit tudok."

Valószínűleg nem sokat fogsz elüldözni, mert hamar lecsuknak érte. Aztán majd ha hasonlókkal kerülsz egy cellába, vigyázz, hogy el ne ejtsd a szappant!


Azon röhögök a legjobban, hogy fél éve még mindegyik hasonló "fotelnáci" a saria bevezetését szorgalmazta, mert az milyen jó, és igazságos, és itt Magyarországon is arra lenne szükség.

Nem értem mi bajuk van, most eljöttek Európába azok az emberek, akik lelkükben is hordozzák a sariát.

Most miért nem örülnek nekik?

2015. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Akárhogy is már építik a falat. :)

De azért szeretném ha Magyarország magyar maradna.

Bár a magyarok a témában elég nácik, senki nem akarja ezeket itt hosszú ideig látni.


[link]

2015. jún. 17. 15:23
 35/52 A kérdező kommentje:

"Édes Istenem, bár egy Svédország-féle ország lenne a miénk is!!!"



Édes istenem bár a mi lányainkat is 20 muzulmán erőszakolná a strandon mint ott nem? ;) Svédországba akartam költözni amíg meg nem tudtam hogy ezek ott miket csinálnak.

2015. jún. 17. 15:25
 36/52 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg nem sokat fogsz elüldözni, mert hamar lecsuknak érte. Aztán majd ha hasonlókkal kerülsz egy cellába, vigyázz, hogy el ne ejtsd a szappant!"



Bocs elfelejtettem hogy Magyarországon a bevándorlók az elsők, az ő eltartásuk és kényelmük. Míg Myanmar-ban nem, és Japánban sem. Talán Japánba kellene költözni, oda nem engednek be bevándorlókat, nig*gereket meg nem segélyezik a kisebbséget.

2015. jún. 17. 15:29
 37/52 Shai-Hulud ***** válasza:
34%
Rosszul járnál, Japánban nem szeretik a gyűlölködő rasszistákat.
2015. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Ott nincs is min gyűlölködni. ;)

Nincs tele minden nig*gerrel meg segélyre váró cigányokkal meg nem is ordibálnak az utcán a fekák.

2015. jún. 17. 15:40
 39/52 Shai-Hulud ***** válasza:
29%
Jaj, vigyázz, az az ország meg valamiért tele van sárgákkal... :(
2015. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Az Kína.

Engem a muszlimokon meg a fekákon kívül nem zavar senki.

Pest meg tele van kínaival és? Nem zavarnak. :))

Nem erőszakolnak nőket meg nem robbantgatnak.

2015. jún. 17. 15:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!